Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saç Dökülmesi İçin Mükemmel Çözüm (Elma-Havuç-Pancar) :D

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

_elwan_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
25 Eylül 2009
2
0
arkadaşlar benim uyguladığım bi formül var ve gerçekten işe yarıyor saçlarım artık dökülmüyor :KK1: üstelik ucuza geliyor
1 tane havuç
1 tane yeşil elma
1 tane kırmızı pancar
Orta büyüklükte olmalılar bunları katı meyve sıkacağı ile sıkıcaksınız ve aşağı yukarı 1 bardak çıkıcak. Gece yatmadan önce içilecek ve üstüne başka bişey yiyip içilmeyecek. Ayrıca 15 gün boyunca içiceksiniz, 15 gün boyunca içmeyeceksiniz. Ben genelde ayın 1.günü başlayıp 15. günü bırakıyorum..
İnanın bana saçlarınızın 2 ay içinde dökülmesi duracak ve çıkmaya başlayacaklar ben 6 aydır içiyorum ve sonuç gerçekten çok iyi

arkadaşlar benim uyguladığım bi formül var ve gerçekten işe yarıyor saçlarım artık dökülmüyor :KK1: üstelik ucuza geliyor
1 tane havuç
1 tane yeşil elma
1 tane kırmızı pancar
Orta büyüklükte olmalılar bunları katı meyve sıkacağı ile sıkıcaksınız ve aşağı yukarı 1 bardak çıkıcak. Gece yatmadan önce içilecek ve üstüne başka bişey yiyip içilmeyecek. Ayrıca 15 gün boyunca içiceksiniz, 15 gün boyunca içmeyeceksiniz. Ben genelde ayın 1.günü başlayıp 15. günü bırakıyorum..
İnanın bana saçlarınızın 2 ay içinde dökülmesi duracak ve çıkmaya başlayacaklar ben 6 aydır içiyorum ve sonuç gerçekten çok iyi

paylaşım için teşekkürler ama bu tarifle belki saç dökülmesini durdurabilirsinz ama saç çıkması bana inandırıcı gelmedi o zaman kimse kellikle uğraşmaz bir ton para verip ekdirmez yada ilaçlar v.s kullanmazdı ama tarifiniz sağlıklı birşey saçdan ziyade vücut içinde yararlı

X