Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar saç dökülmesi ve incelmesi

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri

obsidyenn

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
4 Mart 2017
4
2
24
selam arkadaşlar benim sorunum şu saçlarım ince telliler ve dökülüyorlar:110:. şu aralar lavanta kürü uyguluyorum saçıma biraz durdu dökülme ama hala ince telli ve ben biraz kalınlaşmasını istiyorumo_O. Biraz araştırdım ama herkes farklı bişeyler yazmış ve bü yüzden kafam karıştı hangisini uygulayacağımı şaşırdım.:KK64: Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden Teşekkürler.:KK15:

selam arkadaşlar benim sorunum şu saçlarım ince telliler ve dökülüyorlar:110:. şu aralar lavanta kürü uyguluyorum saçıma biraz durdu dökülme ama hala ince telli ve ben biraz kalınlaşmasını istiyorumo_O. Biraz araştırdım ama herkes farklı bişeyler yazmış ve bü yüzden kafam karıştı hangisini uygulayacağımı şaşırdım.:KK64: Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden Teşekkürler.:KK15:
Badem yağının telleri kalınlaştırdığını duymuştum, ama kendim kullanmadım bilemiyorum. İstersen bir dene zararı olmaz zaten saça faydalı bir yağ.

arkadaşlar ben uzun süre kemoterapi gördüm saçlarım döküldüyeni çıkan saçlarımda eski saçıma göre çok zayıftı okadar çok üzülüyodumki daha ozamanlar 18 yaşındaydım denemediğim yöntem kalmadı inanın en son bi kürle tanıştım evde rahatlıkla hazırlayabilirsiniz tarifi yazıyorum
2 paket toz maya
1 adet olgunlaşmış muz
1 bardak yoğurt
1 bardak süthaftad
1 yumurta
1 yemek kaşığı bal
Brenderda iyice çırpım yoksa muz saçınıza yapışıyor 1 saat saçınızda bekletın yıkayın haftada 1 yapılması gerek
iNANIN EN ETKILI YONTEM BU VE INANIN 1 AY ICINDE KÜÇÜK KÜÇÜK SAÇLAR ÇIKICAK SAÇINIZDA

Öncelikle çok geçmiş olsun inşallah sağlığınız eskisinden de iyi olur. Ben sığır iliği kürü uyguladım baya saçlarım çıktı ancak açıklıklar var siz baya tarif denedim demişsnz hangilerini denediniz acaba bide bir bardak sürhaftad yazmışsınız süt mü ?

başka tarifler denedım evet bi çok yağ şampuan , saç maskeleri , kına ve sayamamadığım bir çok şey ama bu kürr cidden söylüyorum cok cok iyi geldi ayrıca bir diğer yol saç ektirmek ve kaynak yaptırmak fakat ben beyın amelıyattı oldugm ıcın olmuyor bu yöntem kaynakta saçları dokuyormuş çıkarırken en iyisi protez saç paranıza kıymanız gerek ama hatta dusunursenız yerı soylıyım ıstanbul platin peruk

ama rahatlıkla tariifıme güvenebilirsin judgecim ben çok memnunum ama şu aralar zeytınyağlı şampuan kullanmayı düşünüyorum içinede at kuyruğu katıcam uzatırmış güzel sonuç vericeğine inanıyorum

Çok teşekkür ediyorum ben de kazıttım saçlarımı sonra priorin sığır iliği sarımsak yağlar derken çok şükür açıklıklarım gitti çok az kaldı devam ediyorum bu tarifi de denicem.

Ben zigavus kullanıyorum ve çok memnunum uzattığını düşünüyorum bundan önce mecitefendi kullanmıştım ama zigavus daha dofunlaştırıyor ve saç tellerini kalın gösteriyor

Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

zigavus sarmısaklı şampuanı 8 aydır kullanıyorum ve saclarımda ilk 1 aydan sonra sıklasma olmaya başladı ve şuanda eski dökülmelerinden eser yok bir arkadaşım tavsiyesiyle aldım cok memnum kaldım bence bi araştırıp deneyin derim

X