saç dökülmesi ve saç taramak

isimsizdiss

Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2022
322
139
27
merhaba değerli kadınlarkulubü üyeleri, geçen sene covitten beridir saçlarım çok döküldüğü için artık taramıyorum. çünkü biliyorum ki tararsam daha çok dökülecek sadece şampuan ve yumuşaması için saç kremi sürüyorum. çok güzel gür saçlarım vardı artık çok azaldı. iş hayatında çıtçıt saç kullanmayı düşünüyorum. dalgalı-kıvırcık arası saçlarım var. taramak harici bakımlı durması için neler yapabilirim? oldukça azaldı zaten kalanların dökülmemesi için uğraşıyorum artık. teşekkür ederim

Yves rocher markasının çok ünlü bir dökülme karşıtı serisi var. Eşimin dökülmesini durdurdu. İsterseniz bir bakın.

Saç kremi saçin esnekligini arttırdığı için dökülmeyi destekliyor diye biliyorum. Banyoda saç kremi yerine yağ formlu durulanmayan ürünleri kullanmaniz daha iyi olabilir.

Bir de mutlaka kan verip vitamin değerlerinize baktırın.

merhaba değerli kadınlarkulubü üyeleri, geçen sene covitten beridir saçlarım çok döküldüğü için artık taramıyorum. çünkü biliyorum ki tararsam daha çok dökülecek sadece şampuan ve yumuşaması için saç kremi sürüyorum. çok güzel gür saçlarım vardı artık çok azaldı. iş hayatında çıtçıt saç kullanmayı düşünüyorum. dalgalı-kıvırcık arası saçlarım var. taramak harici bakımlı durması için neler yapabilirim? oldukça azaldı zaten kalanların dökülmemesi için uğraşıyorum artık. teşekkür ederim
Çıt çıt diplere daha çok zarar verir .sac tarama spreyi ile açın sonra örün geceleri. Benimde taradiktan bes dakika sonra dolanıyor birbirine .acik bırakmıyorum

Yves rocher markasının çok ünlü bir dökülme karşıtı serisi var. Eşimin dökülmesini durdurdu. İsterseniz bir bakın.

Saç kremi saçin esnekligini arttırdığı için dökülmeyi destekliyor diye biliyorum. Banyoda saç kremi yerine yağ formlu durulanmayan ürünleri kullanmaniz daha iyi olabilir.

pazartesi günü endokrin randevum var baktıracağım, dediğiniz seriyi alacağım saç çıkardığı ile ilgili yorumları okudum bayan

Saç çıkardı mı peki yves rocher bütün seti mi kullanacz

Merhaba, dolu bir şampuan şişesine 1 kapak kadar çam terebentin ekleyip her kullanımdan önce çalkalayıp kullanırsanız dökülmeniz azalacaktır. Koku hassasiyetiniz varsa terebentinin biraz sert bir kokusu var ama rahatsız edici değil. Saç uzamanız da hızlanır, tek olumsuz özelliği -o da çok olumsuz bir özellik değil bence- saçlarınız biraz sertleşecek. Yumurta tüketmenizin önünde bir engel yoksa ve sürekli tüketmiyorsanız her sabah yumurta yemeyi alışkanlık haline getirirseniz saç dökülmeniz azalır. Saçı taramamak ne kadar çare olur bilemiyorum ilk kez sizden duydum ama mümkünse saçlarınızı ne her gün ne de çok yağlanacak kadar bekleyeceğiniz süreye kadar bekleterek yıkamaya çalışın, bir ortası olmalı. Saçı çok kirli bırakmak da saç dökülmesini artırır maalesef. Bir de saç kremini yalnızca saç uçlarınıza uyguladığınızda her ne kadar esnekliğini artırsanız da çok fazla dökülmemesi lazım. Ayrıca banyodayken yalnızca saç uçlarına uyguladığınız krem ile beklerken saçlarınızı tararsanız, kurulamayı havlu yerine eski bir tişörtle yaparsanız yine saç dökülmeniz azalır. Zaten doktora görünecekmişsiniz ama bu tip önlemler de size yardımcı olur.

kan değerlerine baktır ve vitamin takviyesi kullan
ben iki kere korona atlattım ikisindede aşırı dökülme yaşadım

ilkinde mezoterepi yaptırdım vitamin vermişti dr onları yeniden aldım ,

X