Saç Şekillendiriciler saç düzleştirici tarak hakkında...

qarden

Guru
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2011
5.425
3.148
günaydın hanımlarrr
dert değil ama sizden fikir almak için açıyorum konuyu.
benım saçlarım kıvırcık ve her an kuaföre gidip fön çektiremiyorum.ne zamandır gözüme takılıyor bu düzleştirici tarak/fırça reklamları..
kullanan,memnun,kalan önerisi olan var mı acaba?
kıvırcık saçı olupta kullanan varsa cevap yazarsa çok sevinirim.
zira alıpta kenara atmak istemıyorum.bide tabi saçı çok yıpratır mı acaba?

Şurada bekleyeyim...
(Kardeşim almıstı kullandı sacları uzun ve dalgalı onda elrktriklenme yaptı...
Bende denedim benim de sacım o zaman uzundu ve benimki de dalgalı hemde sık bir saç, çok yani...
Bende de elektriklenme ve kabarma yaptı...)
Bakalım diğer hanımlar ne diyecek 😊

valla çok istiyorum böyle saçı kuruturken bir yandanda elektriklenme olmadan düzleştirmeyi:)
kullananlardan yorum beklıyoruz:)

günaydın hanımlarrr
benım saçlarım kıvırcık ve her an kuaföre gidip fön çektiremiyorum.ne zamandır gözüme takılıyor bu düzleştirici tarak/fırça reklamları..
çok dipten kıvırcık ise almayın. çünkü dibe kadar kavramıyor. fön fırçası ve ince maşa bile zor kavrıyorken tarağın kavrama imkanı yok. onun dışında kabarma sorunu oluyor. kullanıcısı olarak söyliyim. eğer saç kıvırcıksa çok kabartıyor. hafif dalgalı düze yakın saçlar için ideal. bendeki arzum superstar pearl olanı. ki en iyilerden biridir.
parasal sorun yoksa dyson hava üfleyen bir model çıkardı o daha iyi diyorlar. set şeklide. tarağı vs de var içinde. belki deneme imkanı varsa denenebilir.

günaydın hanımlarrr
Ben kullanıyorum remington yeşil çok memnunum dalgalı tülerik saçlarım kullandıktan sonra üzerine bakım yağı sürünce fönlüden bir tık kabarık oluyor ama ben seviyorum görünümünü.
Bu arada bende tavsiye almak için böyle bir konu açtım geçen gün, kural ihlallerinden buraya açtığım için 1 gün banlandım haberin olsun

Ben bir ara kullandım. Saçlarım kıvırcık, dalgalı arası. Hiç bir işe yaramıyor. Saçı elektriklendiriyor. düz olmasını beklediğiniz saç bir kabarıyor ki anlatamam. Saçları tülertip kırması da cabası. Dyson gibi markaların çok daha iyi olabilir onu deneyebilirsiniz belki ama benimki çöpe gitti:110:

Eşim bana geçen hediye olarak almış 🥰 saçım omuzlarımda. O yüzden tam performans kullanamadım henüz. Elektriklenme yapmıyor ama kabarıyor bir süre sonra.ama gene de memnunum ben, doğal bir görünüm kazandırıyor

Hiç bir işe yaramıyor emin ol hiç sandığın gibi değil ben aldım vala o neydi hiç bir işe yaramıyor du evimize görümcem in küçük kızı anesiyle gelip görünce banada diye ağladı ona verdim zaten bir işe yaramıyor oynar dedim 🤗

Ben ıslak saça değil de kuru saça yapılıyor diye biliyorum. Ben de baktistim. E kuruttuktan sonra gider duzlestiriririm yani.

Dalgalı ve baya gür saçlarım var bir çok düLeştirici denedim taraklıları kesinlikle önermem
Kullanıp çok memnun olduğum Arzum Siyah Buka İyonlu Saç Düzleştiricisini tavsiye ederim

Orjınal Elektirikli Saç Düzleştirici Pembe Tarak Saç Fırçası

şu dıkkatımı çekti ama çokmu uyduruktur acaba?fiyatı 90-130 arası değişiyor farklı alışveriş sitelerinde.
genel yorumlar olumsuz gibi duruyor..

birde mesela braunun çok güzel bir düzleştiricisi var bende o bile fönlü gibi yapamıyor,böyle bi kabarık bi pösürük..
uçlar zaten kırık kıvırcık saçın kaderi olarak..ozaman hiç bulaşma bu işlere diyosunuz

braun-st750-satin-hair-sac-duzlestirici__0319954322442181.jpg

bunu kullanıyorum düzleştirici olarak ama mesela kuaförde fön çektirip uçları falan bozuldugunda düzeltmek için..yanı sıfırdan duş sonrası buda işe yaramıyo benım saçımda

Benim var saçlarım düz ama yinede heves edip aldım ıslak saça uygulanmıyor, dümdüz saçlarım var tarakla dahada jilet gibi oldu ama aslan yelesi gibi oldu kafam nedense kabardı saçlarım

X