Saç Bakım Ürünleri saç keratin

nill85

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2011
296
76
kızlar benim saçlarım omuzlarımda uçlarında 2 cm platin boya var yani aktı kestirdim gerisi ana rengim koyu kahve.saçlarıma keratin yaptım bakım amaçlı düzleşmesi için.netten araştırma yaparak uyguladım keratinle iken saçıma 190 derecede press yaptım keratin iyice hapsolsun diye.ama saçımın bi tutamı sarı kısmı hafiften kurudu gibi sertleşti sanki neden oldu bilen varmı yada çözümü varmı saç bakım yağları düzeltirmi ben şimdi kafama takarım

ısıdan dolayı bazen olabiliyor yağlar etkili olmayabilir ama doğal maske ürünlerini kullanmayı bir dene.

Belucha Kozmetik Fitoterapi doğal kozmetik ürünlerini tavsiye ederim. Ginseng şampuan ve 35 çeşit bitkisel ekstreler ile yapılan saç yağı inanılmaz sonuç veriyor. CNR Expo Sağlık Fuarına ve Merkezefendi Tıp festivaline katılan şeffaf bir firma , sattıkları ürünlerin arkasındalar v . Saç dökülmesi problemlerine karşı etkili,yeni saçların çıkmasını teşvik eden ve saç kalitesini arttıran saç beyazlamasını durduran ,kafaderisi bakımı yapan ve kafa derisi damarların kan dolaşımı sirkulasonunu dengelediği için baş ağrılarına bile etkili olan inanılmaz ürünler var.

bendede aynı sorunlar vardı araştırmalarım sonucu liquid keratin diye bi markayla karşılaştım fiyat biraz pahalıydı tereddüt ettim ama paranın karşılığını eski saçlarımdan daha iyi bi saça ulaşarak aldım :)

X