Doğal Saç Bakım Kürleri Saç kırıklarına acil çözüm!!!!

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

sonbaharaski

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
15 Ekim 2011
509
1
kızlaaaaar eminim bi çoğunuzn benm gibi kırık sorunu vardır bundan kurtulmanın bi yolu yok mu en etkili serum maske ısıya karşı koruyuclar saç kremleri nelerdir lütfennnn yardımmmm :KK43:

watsons dan aldığım bi serum var zeytinyağlı.. memnunum saçı da yumuşacık yapıyor ve ısıya karşı koruyucu

bu yağ içeren ürünlere tüyleri artıryo diolar bi bilgin var mı bide ürünün resmini ekleyebilrimsn ve fiyatı kaçtı cnm

6 tl bşeydi cnm yeşil renkli watsons ta bulabilirsin ısıya karşı koruyucu ve kırık oluşmasını etkiliyomuş diğer saç serumları gbii

gliserin saç kırıklarına çok iyi geliyo, kullanımı şu şekilde olacak, 1 kapak gliserini 1 çay bardağı su ile karıştırıp sprey başlıklı kutulara koyup banyodan sonra nemli saçlarına sıkacaksın farkı göreceksin:KK34:

gliserin saç kırıklarına çok iyi geliyo, kullanımı şu şekilde olacak, 1 kapak gliserini 1 çay bardağı su ile karıştırıp sprey başlıklı kutulara koyup banyodan sonra nemli saçlarına sıkacaksın farkı göreceksin:KK34:

canım bu gliserini sonra yıkıcak mıyız kalcak mı saCIMIzda

arkadslar bu sac kırıklarına ıyı gelen sampuanlar da ben aldım kullanıyorum bayada ıyı geldı ıstersenız soyleyeyım

kızlaaaaar eminim bi çoğunuzn benm gibi kırık sorunu vardır bundan kurtulBence boyadan yanan yıpranan ve kuruyan saçlar, keratin yükleme ile en iyi sonucu veriyor. Tabi siz gider de kuaförde keratin yükletirseniz, bir sürü kimyasal katkılı ürünlerle saçınızı daha da berbat edebilirler. Ya da o anda saçınızı ve sizi memnun edebilir fakat uzun zamanda saçınızın yapısını bozabilirler. Size tavsiyem katkısız keratin yükleyin ve saçınızda mucizeler yaşayın. Hele boyadan, röfleden. oryalden, fönden vs saçınız kurumuş sonra da yıpranmışsa, daha sonra da kırılmışsa, hiç zaman kaybetmeyin. Ben yıllarca saç bakımı yaptım. Katkısız Keratin Yüklemesi kadar saça iyi gelen bir şey e rastlamadım. manın bi yolu yok mu en etkili serum maske ısıya karşı koruyuclar saç kremleri nelerdir lütfennnn yardımmmm :KK43:

Bence boyadan yanan yıpranan ve kuruyan saçlar, keratin yükleme ile en iyi sonucu veriyor. Tabi siz gider de kuaförde keratin yükletirseniz, bir sürü kimyasal katkılı ürünlerle saçınızı daha da berbat edebilirler. Ya da o anda saçınızı ve sizi memnun edebilir fakat uzun zamanda saçınızın yapısını bozabilirler. Size tavsiyem katkısız keratin yükleyin ve saçınızda mucizeler yaşayın. Hele boyadan, röfleden. oryalden, fönden vs saçınız kurumuş sonra da yıpranmışsa, daha sonra da kırılmışsa, hiç zaman kaybetmeyin. Ben yıllarca saç bakımı yaptım. Katkısız Keratin Yüklemesi kadar saça iyi gelen bir şey e rastlamadım.

Gliserini zaten sulandırınca su gibi olur, saçta ağırlık yapmaz, saçı nemlendirir ve yumuşatır. Tabi saçı onarmaz ama korur. Onarmak için ben katkısız keratin kullanıyorum. İsteyen gliserine de ilave edebilirler daha da güzel olur.

X