Saç Şekillendiriciler Saç Köpüğü tavsiyeleriniz?

kızlar nivea diamond gloss'un ısıya karşı koruma formüllü saç köpüğünü kullandım dün süper bişey.
saçlarım o kadar kötü saman gibiydi ki daha bakım yapmadan bile harika sonuç aldım. hem pırıl pırıl hem yumuşacık hem de süper şekil veriyo.
bu gün de strawberry'den sipariş ettiğim loreal proffessional serie'den absolut repair setim geldi. kesin onarım şampuanı ve maskesini aldım.
boya fön renk değiştirme derken rezil oldu saçlar. düzelicek düzelicek oooh sefam olsun :))

merhaba. bu absolut repair setinden ben de almayı düşünüyorum da memnun kaldınız mı diye merak ettim..

slm kızlar;

ben Akat ın saç köpüğünü aldım ama nasıl kullansam daha iyi sonuç verir.
Yardımcı olursanız sevinirim

bende daha önce akatın beyaz olan saç köpüğünü kullanıyordum.ama yıkadıktan sonra saçımda sertlik ve kuruluk yapıyordu.değiştirmeye karar verdim ve şu wellaflex kullanıyorum.çok memnunum hem yumuşacık hemde hacimli yapıyor.sertlik derecesine göre olanları var.üzerinde 1234 diye yazıyor.hem fiyatı uygun hemde saçı yıpratmıyor kesinlikle.

benim denemediğim köpük kalmadı. ben hem hacimli olsun hem buklelerim belirginleşsin hem yumuşak olsun hem parlak olsun istiyorum boshayallersmile tek bir köpükte bunları bulamıyorum tabisi sırnaşık şey bende iki köpük kullanıyorum sırnaşık şey

benim denemediğim köpük kalmadı. ben hem hacimli olsun hem buklelerim belirginleşsin hem yumuşak olsun hem parlak olsun istiyorum boshayallersmile tek bir köpükte bunları bulamıyorum tabisi sırnaşık şey bende iki köpük kullanıyorum sırnaşık şey

aynen canım benimde kalmadı onların hepsini ben de istiyorum özellikle buklelerin belirginleşmesini yine önerebilceğin varsa yazarsan sevinirim

ya hayatım yeni gördm msjını =(
benm saçlarımdza kıwırcık özel bi köpüü yok akatın kıwırcık saçlar die ama ben hep kullandm yumuşak köpük yazanı sertleşme de yapmıo
fakat şimdi perçem die bi marka aldım hepsine bin basar
tawsiye ederm

Jöle
Buradaki Perçem köpük bahsettiğinin aynısı mı acaba? a.s.

Down under tek geçerim.Hani şu üzerinde koala resmi olan ürün şakkıdı
Yeşil olanın saç spreyi ve köpüğünü kullanıyorum,saçları yapış yapış veya kazık gibi yapmadan şekillendiriyor.şakkıdı

Kızlar bir hafta öncesine kadar saçımı kestrdm aralarından da baya aldırdım. Ama şimdi saçlarım çok sönük gbi gelior. Böyle hem hacmlendrck ve çok fazla ıslak bi görüntü vermeyecek saç köpüğü arıorm. DOWN UNDER NATURALS mi Schwarzkopf SILHOUETTE köpük mü?

ben çok uzun süredir Taft kullanıyorum. Pembe kutusu olan köpük. ıslak saçıma sürüp, kurutma makinası ile elimle şekil veriyorum. Bukleler daha da belirgin oluo ve elektriklenme kabarma olmuo. ,Ürün de budur.

Eklentiler

• $Curl&Flex.jpg
    $Curl&Flex.jpg
    4,2 KB · Görüntüleme: 174
ben de elidorun kvırıcık bukleler için olanını kullanıyorum. nemi alınmış saça uygulayıp kurutma makinesi ile kurutuyorum. çok da memnumun.

şeker prensesler
bende bikaç maceramı anlatayım.benim saçlarım uzun ve dalgalıyken degım yerınde ıse aslan yelesı gıbı oluyodu ama diplerim cok sukur kabarmazdı uclarım dalgalıydı.insanlar cok begenırdı gorunusunu:KK75:
birde wellanın saç köpüğü ile saçlarımı yaptığım zaman değme latin kızlar yanımda halt edyodu:90: birincisi yapışmıyo,ikincisi çok gür ve hacimli bukleler ortaya cıkaryo ,üçüncüsü sertleşmiyo ve cok güzel kokuyo:KK12:
kazara lorealin volume max köpüğü,studio line pure wet jölesi ve studio line sac spreyini aldım.çok pişmanım:KK14:
köpüğü jöle gibi sertleşiyo ve sac döküyo ..jölesi de ele yapışmıyo ama çokta şekillendirmiyo.
şu anda bitsinler diye ugrasyorum.tavsiye etmiyorum:KK45:
bide bizim ordaki marketten bir köpük aldım akat gardi markası gayet güzel ne kuruyo ne sertleşyo artı sacımı da dökmedi.:KK39: wella gibi degil ama gayet güzel:KK70:
bi de su anda elimde fonex jöle var onu da sevıyorum tam jole ama cok sert jole degıl hosuma gidiyo o yuzden ama tabi cok gür ve azgın sacların islahında kullanılması daha mantıklı:KK8:

X