Saç Şekillendiriciler Saç Maşası için hangi markayı önerirsiniz?

• Konu Sahibi LayLayLomHop
ben daha yenı saç maşası aldım normalde arzumun guzel sac masası yapcagını uretcegını dusunmemıstım babaylıesın duzlestırcısını kullanıyorum ve ondan cok memnunum yıne babylıesn sac maşasını alcaltım fakat arzum marka adı altında nısntası en unllu kuaforun bunu kullandıgını soyledıler vee cok memnun kaldımm super kesınlıkle arzumunn sac maşası dersenızz gosterırıler zaten fıyatıda pesın fıytı 65 tl

ben kuaförümün kullandığı della adında bir marka.çok ucuz ve güzel oluyor

kızlar merhaba aranıza yeni katıldım merhaba.geçtiğimiz hafta fakir amor 25 mm seramik maşasını aldı.benim saçlarım kendinden dümdüz fönlü gibi birde ince telli.Ya ben kendim beceremedim ya da gerçekten saçıma 25 mm'lik maşa çok büyük geldi.Doğal olsun diye bu boyutu seçtim ama bu maşayı iade etmeyi düşünüyorum.il yapışta su dalgası oluyo ama hemen saçımda sönüyo.bana tavsiye edebileceğiniz maşa hangi model olur ve kaç mm'lik almalıyım.saçımı yıpratmasınıda çok pahalı olmasınıda istemiyorum.Phillipsi öneren bir kaç arkadaşım oldu.fakat bu kulupte babylıss 'ı öneren çok olmuş.çok pahalı birşey istemiyorum.

yardım bekliyorum....

bu arada saç düzleştiricisiyle beraber 39,90 tl'ye almıştım.

dün elime ulaşan remington 19m önerebilirm. hepsi burada da kampanya var 30 tl ... dışarda çok pahalı

Maşa alacaksanız Babylissin aşağıdaki modelini öneririm, aşırı derecede memnunum, şekline dikkat ederrseniz kalından inceye doğru gidiyor, daha doğal görünümlü bukleler elde etmenizi sağlıyor, su dalgası da yapıyor:) Çok iyi ısınıyor ve saçı asla yakmıyor. Harika

p_115058_01_04.jpg

aşağıda maşayla su dalgası yaparken videom var, onuda izleyebilirsiniz fikir edinmek için, aynı zamanda harika bukleler yapıyor.

http://www.youtube.com/watch?v=UvaCCvn3LUo

Son düzenleme:
canım maşa alacaksan kesinlikle remigton derim türkiyede reklamı yok fazla tanınmıyor 1 aydır maşa alamaya çalışıyorum gittiğimde elim hep boş döndü cesaret edip alamadım bigün teknosaya girdim durumu anlattım braun ve bayblısli saçıma tuttu inanırmısın dalgalanma bile olmadı uzun tutmasına reğmen sonra remigtonun satin curl u denedi ve inanamadık arkadaşım bile şaşırdı ve hemen kasaya yöneldim alırken sana tavsiyem denettirmen biçok yerde deneye biliyorsun üstelik indirimde var kaçırma derim

canım remingtonun tam modelini yazarmısın ?

Babyliss iyidir. Remington'u da cok ovuyorlar ama ben kullanmadim. Bende babyliss var, memnunum.

Babyliss benimki..çok memnunum 40 tl fiyatı da ve çok güzel genel dee bu markayı öneriyolar:KK34:

ben Remington Ci76 Pro Spıral Bukle Maşası kullanıyorum gayette memnunum tavsiye ederim.

babyliss tavsiye ederim. ben kullanıyorum kalın olanını ve çok memnunum. bir keresinde gittiğim kuaför de (kuaföre onun maşasını beğenmezsem diye kendi maşamla gittim de :) ) tebrik etti herkes böyle markaları bilmiyo gidip arzum falan alıyo dedi. :KK34:

ben braun satin hair maşasını kullanıyorum uzun zamandır.çokta memnunum çok güzel yapıyo ve saçlarım hemen düşmüyo rahatlıkla bi kaç gün kullanıyorum saçımı ....

bende de aynısı var zamanında baya pahalıya almıştım ama bende hiç bi işe yaramıyor :KK43:

remıngton çok guzel onerreblrm dıger markaları kullanmadm..

maşa ve düzleştirici alırken babyliss'ten asla şaşmayın.çünkü babyliss'i profosyonel kuaförler kullanıyor.

yalnız maşayı da düzleştiriciyi de alırken dikkat edilmesi gereken 4önemli husus var:

1)düzleştirici ya da maşanızın plakları mutlaka titanyum-seramik olmalı:bu sistem saça en az zarar veren sistemdir
2)düzleştirici ya da maşanız nano teknolojiye sahip olmalı:nano teknoloji, saçınızı cadı gibi kabartmadan,elektriklenmesini alarak saçınızı şekillendirmenizi sağlar.
3)düzleştirici ya da maşanızdan kısa zamanda iyi sonuç alabilmeniz için 140-230 derece arasında ısınabilmesi gerekir ve ısısını elle ayarlama özelliği olması gerekir.(kullanıcı kendi saç yapısına ve saç özelliklerine göre ısıyı elle ayarlayabilmeli)
4)düzleştirici ya da maşanızı istediğiniz ısı derecesine elle ayarladıktan sonra,cihazınızın 2-5 dk içinde ayarladığınız ısıya ulaşabilmesi gerekir ki uzun süre cihazın ısınmasını beklemeyin

ayrıca saçınızın daha uzun süre verdiğiniz şekilde kalmasını isterseniz, önce kuru saçınıza köpük sıkabilirsiniz.saçınız köpüğü yedikten sonra saç maşanız ya da düzleştiricinizle saçınıza şekil verebilirsiniz.eğer saçınızı bukle yaptıysanız,cihazla işiniz bittikten sonra da saçınıza sprey sıkabilirsiniz

valla saç maşası diyip geçmeyin saçlarını seven kaliteli ürünler kullansınlar

remington philips saç düzleştiricisindeçok iyi ısı ayarlarını kendiniz seçebilceği ürünler olsun diğer ürünlerde ya birden ısınıyor yada ısınmıyor işimizi uzatıyor ..

bicokurun.com: fotoraf makinesi,bilgisayar,cep telefonu,elektronik,kk ev aletleri,bicokurunle online olarak burada - | Sa ekillendiriciler-- | bicokurun.com: fotoraf makinesi,bilgisayar,cep telefonu,elektronik,kk ev aletleri,bicokurunle online olarak

babylis ceramid saç maşasını tavsiye ederim, bir de remingtonu çok övüyorlar

kızlaaaaar ünlü bir markanın düzleştiricisini aldım saçlarımı mahvetti.kırdı,inceltti.bir avm deki kız bana ısrarla remington dedi.saç ve sakalda en iyisi remingtonmu.avakado yağı içeren shıne therapy düzleştiriciyi aldım saçlarımda kırık yok ve derece ayarlı ,ısı sabitleme özelliği var.maşada da babylıss titanyum aldım 3 sn de şekil veriyor.o da derece ayarlı.kesinlikle tavsiye ederim.ikisi de saniyede etki veriyor ve yıpratmıyor.benim saçlarım düz-dalgalı karışık ve inatçı ama bu iki üründe de mükemmel şekil alıyor.avakado yağlı remington(mavi renkli)
http://www.hey-dollface.com/2008/10/remmington-shin.html
remmington-shin.html

her banyo sonrası kullanıyorum ne kırık ver ne incelme..En Büyük TÜRKİYE
babyliss titanium da bu kız pek güzel yapamamış normalde daha güzel oluyor.
http://www.makyajaynam.com/?p=2056

Son düzenleme:
arzun siena kesinlikle hem uygun hemde çok kaliteli ve çok iyi sonuç veriyo.ayrıca düzleştirici ve maşa özelliği bir arada $arzum-siena-sac-sekillend-seti-2si-birarada-hem-duzlestirici-hem~1750594.jpg :KK34:

Son düzenleyen: Moderatör:
X