Saç Şekillendiriciler Saç Maşası için hangi markayı önerirsiniz?

• Konu Sahibi LayLayLomHop
babylis kesinlikle ...

babylis demişsiniz de başka özellikleri var mı. benim saçım çok ince telli ve az. kalın maşamı almalıyım bunları bi derecesi var mıdır. bide fiyatı nasıl

ben mediamarkt tan Breyton marka bi maşa aldım fiyatıda çok uygundu yanlş hatırlamıyosam 29 liraydı ... 210 derceye kadar ısı ayarı var seramik kaplı değil ama ben çok memnunum normalde bnm saçlarım maşa tutmaz ama bu maşada harika oluyor hatta bir kaç arkadaşımda denedi ve çok memnun kaldı..

benim düzleştiricimde maşamda babyliss...
çok memnunum...
dikkatli olun kızlar para verip kullanamayacağınız bişi almayın. ısısına dikkat edin.ısınmayan bir alet ne kendine ne size fayda sağlar.:KK34:
babyliss markalar genellikle 200-250 dereceye kadar ısınıyor. dikkat edin ilk başlarda elinizi yakıosunuz ama sonra eliniz alışıyor.:)

birde seramik kaplı olmasına dikkat edin yıpratmasın saçlrınızı...

maşanın altındaki desteği yerinden çıkaramıyorum babylis kullanan söyleyebilir mi

Ben PHILIPS'in maşasını kullanıyorum,yeni aldım sanırım 3 gün felan oldu özellikle hemen kendini ısıtması ve şekillendirmesi işimi kolaylaştırıyor,koku yok,yaptığım saç 2 güne gidiyor tabi bu benim saçımda böyle diğer saç tiplerinde farkeder mi bilmiyorum benim saçlarım dalgalı olduğu için ben memnunum tavsiye ederim..

Son düzenleme:
ince maşa mı alsam karar veremiyorum ben ... ince alsam çok bukle mi olur yani iri dalglar olsun ama hemen sönmesn istiyorum .kalın maşası var ablamın yapıyorum ama 2 saate bozuluyo

ince maşa mı alsam karar veremiyorum ben ... ince alsam çok bukle mi olur yani iri dalglar olsun ama hemen sönmesn istiyorum .kalın maşası var ablamın yapıyorum ama 2 saate bozuluyo

cnm normal kalınlıkta bir maşa alıcaksın ozman. ve iri dalgalar istiyorsan kalın tutamlar alarak yapıcaksın. ince tutamlar alırsan ince dalgaların olur kuaförlerde böle yapıolar...

kesinlikle babylis derim ben..

babylis Pro200 2362ce Seramik Sac Masası kullanıyorum benden deneyen en az 5 kişi aldı bu maşayı...

her sabah 5 dk da saçlarım mükemmel oluyor:KK12::KK12::KK12:

Dün babyliss saç maşası aldım 25mmlik kesinlikle kötüydü hem ısınmasında problem vardı hemde saçıma şekil vermiyordu. Saçım çok kolay şekil alır fakat ince telli olduğundan 25mm nin büyük geldiğini düşündüm geri değiştirmeye gittim bugün paramı iade ettiler yerine rowenta ellite saç maşasını aldım o da 25mm lik evde defalarca denedim hepsinde aynı sonucu aldım kesinlikle mükemmel yaptı saçımı çok doğal tam istediğim gibi. forumda okuduğum yazıların etkisiyle babyliss almıştım pişman oldum bence kesinlikle saçtan saça fark ediyor önce denemek lazım.

hangı markayı alıcaz sınbodan memnun kalanlar var ...babylıssı kac lıraya almıstınız...

babyliss...çoooookkkk memnunum,kesinlikle tavsiye ederim

hangı markayı alıcaz sınbodan memnun kalanlar var ...babylıssı kac lıraya almıstınız...

Ben babylissi 70 tlye almıştım rowenta ise 50 tl sinboyu bende düşünmüştüm ama aldığım yerde sadece metal başlıklı olanlar vardı seramik olduğu için remington ve rowentayı önerdiler ikisi de aynı performansı veriyomuş. 25mmlik istediğim için rowenta aldım

ben de çok araştırdım saç maşası almadan önce,bu forumdan da çok yararlandım.Tabii üzerine mağaza mağaza dolaşıp hepsine baktım,denedim =)) Son 3e babyliss 2361, braun ec1 ve rowenta cf3150 kaldı. Öncelikle babyliss in seramik kaplaması inanılmaz kötü, saç sağlığınıza önem veriyosanız hiç memnun kalmazsınız sanki metal kaplamayı koyu renge boyayıp seramik yapmışlar. braun gayet güzeldi ama rowenta nın piyasadaki tek 23mm maşa olması ve 11 ısı kademesi seçeneği daha cazip kıldı, beğenmezsem braun la değişirim düşüncesiyle satın aldım. 1 ayı geçkin süredir kullanıyorum ve inanın süper!hem yıpratmıyo,çok hızlı,en düşük ısıda(130'C) de bile 5 dk da kalın buklelerim oluyo.sıkıştırma yeri diğer maşaların yarısı uzunlukta daha rahat kullanım sağlıyo, bu arada dış görünüşü de süper aklınızda bulunsun:KK66:

evettt bende maşalı oldum artık.... dün aldım... teknosada phılıps marka ındırımdeymıs 69 dan 39 tl ye düşmüs ..eve gelınce ılk ısım denemek oldu süper oldu ...aksam yatınca bıle bozulmadı düşünenlere indirimi kacırmayın derım....

kızlar bende remington ci50 var,38 mm masası az kullandım simdi saclarım kısa kullanamıyorum,yumusak guzel dalgalar yapıyor rahat kullanılıyor masa ,aldıgımın 4te birine vericem,ilgilenenler bana ulassın

kızlar bende remington ci50 var,38 mm masası az kullandım simdi saclarım kısa kullanamıyorum,yumusak guzel dalgalar yapıyor rahat kullanılıyor masa ,aldıgımın 4te birine vericem,ilgilenenler bana ulassınnn

Son düzenleme:
Bende dün aldım Babyliss pro 180 2325E 25.mm yani çok memnunum teknosa dan aldım düşünenler alabilir benim saçlarım dalgalı kolay şekil alıyor ama annemde denedi annemin saçları dümdüz fönlü gibi ama oda çok güzel şekil aldı düz saçlılar düşünmeden alabilirler 10 farklı ısı ayarı var ben 4-5 te yapıyorum tavsiye ederim =)

buda resmi

bende bunu almaya karar verdim.. doğal daga yapabilirim demi bununlar... kıvır kıvır olmasını istemiyorum... bide saçları yıpratıyomu?

babyliss 2325E nano teknoloji 25 MM saç maşası hızlıal.com da 45 tl.'ye ,hepsiburada.com'da da 50 tl'ye düşmüş.almak isteyenler için iyi bir fırsat.ben burda okuduğum yorumlar doğrultusunda almayı düşünüyorum.umarım bende herkes kadar beğenerek kullanırım.

ben de babyliss 2325 model şu 25 mm lik maşalardan aldım geçenlerde, ve gayet memnunum. saçlarım omuz hizasında ve kalın telli ve de üstelik sarı balyajlı, haftada 2 kez felan kullanıyorum ( tabi ısıya karşı koruyucu ürünlerle birlte ) saçlarımda çok şükür herhangi bi yıpranma gözlemlemedim. saça şekil vermekte de zorlanmıyorum ki ben beceriksizimdir baya:KK70: ilk yapılışında iri su dalgası gibi oluyo sonra yavaş yavaş inip naturel bi görüntü oluşturuyo tam istediğim gibi...

X