Saç Kesim Şekilleri saç şeklinin bi yerden sonra değişmesi

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

basra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
5 Aralık 2009
53
0
ARKADASLAR!! ben önceleri sadece bende olmuş sanıodum ama konuşa konuşa hemen hemen bütün arkadaşlarımda olduğunu farkettim.. küçükken dümdüzdü benim saçlarım çok net hatırlıyorum fırçayla tarar dışarı çıkardım.hatta bebeklik fotolarımın hepsinde saçlarım dümdüz kaydirigubbakcemile3 ama nedense şu an bonus derecesinde kabarık ve kıvırcık gerçekten anlayamadım ama durduk yere insanın saçı niye değişirCADIARZU tahmin ediyorumki sizin de başınıza gelmiş böyle bi olayy buarada bu başlığı buraya açtım ama nereye açıcagımı kestiremedim umarım doğru yere açmışımdır...

benim de ortaokul dönemine kadar dümdüzdü
ne olduysa o yıllarda oldu dalgalandı
suan 24 yasındayım saclarım kabarık tülerik biçimsiz ve cok dökülüyor
eski saglıgı yok yanii

ARKADASLAR!! ben önceleri sadece bende olmuş sanıodum ama konuşa konuşa hemen hemen bütün arkadaşlarımda olduğunu farkettim.. küçükken dümdüzdü benim saçlarım çok net hatırlıyorum fırçayla tarar dışarı çıkardım.hatta bebeklik fotolarımın hepsinde saçlarım dümdüz kaydirigubbakcemile3 ama nedense şu an bonus derecesinde kabarık ve kıvırcık gerçekten anlayamadım ama durduk yere insanın saçı niye değişirCADIARZU tahmin ediyorumki sizin de başınıza gelmiş böyle bi olayy buarada bu başlığı buraya açtım ama nereye açıcagımı kestiremedim umarım doğru yere açmışımdır...

aynenbendede 25 inden sonra kıvırcık oldu. perma yaptırırdım saçıma düşünün. düz değildi hafif dalgalıydı saçım. ama birden saçım kıvırcık oldu. tam su dalgası.
ağabetim doktor. şöyle demişti. babamın saçı bukle bukle kıvırcıktı.
şimdi genlerimizde o kıvırcık geni taşıyoruz. ve bir an geliyor o gen birden harekete geçiyor ve saçlar kıvırcık oluyor.

benim de tam tersi :) Üniversiteye kadar saçlarım bildiğiniz kıvırcıktı.Lakabım bile kıvırcıktı.Ondan sonra düzleşmeye başladı,şimdi dümdüz olmasada hafif dalgalı,çokk memnunum,olmasını istediğim gibi oldu:) ha bide küçükken saçlarım açık kumraldı,sonra gittikçe koyulaştı, siyah gibi oldu.

benim küçükken dümdüzmüş.ilkokul zamanlarımda dalgalıydı.şimdi inanılmaz düz.kimse inanmıyo kendi hali olduğuna zaten:KK70:

aynenbendede 25 inden sonra kıvırcık oldu. perma yaptırırdım saçıma düşünün. düz değildi hafif dalgalıydı saçım. ama birden saçım kıvırcık oldu. tam su dalgası.
ağabetim doktor. şöyle demişti. babamın saçı bukle bukle kıvırcıktı.
şimdi genlerimizde o kıvırcık geni taşıyoruz. ve bir an geliyor o gen birden harekete geçiyor ve saçlar kıvırcık oluyor.

genler sonradan harekete geçer mi ki?? fisfisfis benim fikrim kullandığımız şampuanlar filan sonradan saçımızın yapısını bozubileceği ama seninkide mantıklı duruyo alkisalkisalkis

değişmezmi çok değişiyor. küçükken bukle bukle idi.. sonra hafif dalga halindeydi. lise dönemlerinde bir ara kullandığım ilaçlardan sanırım düz ve inatçıydı. ve şimdi oldukça kendi halinde dalgasıda yok dümdüzde değil.

Valla çocukken bukle,bukleymiş saçlarım 5-6 yaşlarında düz hafif kabarık oldu..Ama ne olduysa permadan sonra oldu yaa bir baktım saçlarım dalgalı olmuş ooff eskisi gibi olsa keşke nelerimi vermezdim 3 kere değişti yapısı:sinifsinif:

bnmde ortaokula kadar dümdüzdüü.sanki fönlü gibi.herkes hayran kalırdı saçıma.

ama şimdi dalgalı olduu.öle söz geçmeyen cinsinden deil ama yinede dümdüz olmasını tercih ederdimmm.

anneminde küçüklük fotolarına bakıorumm dümdüzz.şimdi acayip dalgalıı.
ay benimdemi öle olcak acaba.istemiorumm yaa.böle kalsın bariikaydirigubbakcemile2

Valla çocukken bukle,bukleymiş saçlarım 5-6 yaşlarında düz hafif kabarık oldu..Ama ne olduysa permadan sonra oldu yaa bir baktım saçlarım dalgalı olmuş ooff eskisi gibi olsa keşke nelerimi vermezdim 3 kere değişti yapısı:sinifsinif:

permanın yapısını deiştirdiğini duymuştum saç bi kere deiştikten sonra bi daha gelmio eski haliii:gitme: o eski düz saçlarım çok güzeldi altıncı sınıfta saçımı kestirince bi anda dalgalandı yıllardır giderek kıvırcıklaşıo biraz daha kıvırcık olursa naparım bilmiorummkaydirigubbakcemile3

Benim de saclarim dumduzdu cocukken, sonra lisenin son 2 yilinda filan dalgali oldular. Su an yine duz sacli oldum. hahaha anlamadim gitti. Ama benim favorim uzun dalgali saclar.

Renk olarak da cocukken siyah, liseye kadar filan arada sarilarim kahverengilerim, her ton renk vardi, sonra kisa kestirince cesitli tonlar da gitti. Simdi koyu kestane saclarim.

Benim de saclarim dumduzdu cocukken, sonra lisenin son 2 yilinda filan dalgali oldular. Su an yine duz sacli oldum. hahaha anlamadim gitti. Ama benim favorim uzun dalgali saclar.

Renk olarak da cocukken siyah, liseye kadar filan arada sarilarim kahverengilerim, her ton renk vardi, sonra kisa kestirince cesitli tonlar da gitti. Simdi koyu kestane saclarim.

oha koyu kestane mii:1shok: çok merak ettim saçını yaa bi resmivarsa koysana canım:uhm:

benim liseye başlayınca kıvırcıklaştı
ergenliğe girince saç yapım değişti diye düşünmüştüm ben hep..ne kadar doğru bilmiyorum tabi

benim dümdüz,fön çekmiş gibi derlerdi.inanmazlardı.saçımı okadar cok boyadım ki kabarmaya ve ucları dalgalanmaya basladı.şimdi yavas yavas kendine gleiyor.boya fon yapmmıyorum.düzleşiyor gene :KK70:

Küçükken saçlarım siyahtı saçlarımın rengi açıldı :KK43:
saçlarım kıvırcıktı şimdi dalgalı

saçlarım 25 yaşıma kadar dalgalıydı okadar güzeldiki herkes su dalgası yaptırıyorum sandı üst üste röfle yaptırırdım hiç yıpranmaz aynı kalırdı koyu renge bıyadım saçlarım şuan düm düzzzzzzzzzz! sinir oluyorum ya gitti dalgadan eser yok ama şimdide fönlü gibi duruyo..Allah verdiğim fön paralarına acıdı heralde :)

benim hep dalgalı hep dalgalı.sinir oluyorum dalgalı saca ya kıvırcık olsın ya düz olsun bu ne yaaaa :umursamaz:

X