Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğüm

Çok teşekkür ederimm :) Hindistan cevizi yağını dax bakımına katıpta yapıyorum bir çay kaşığı dax bir çay kaşığı hindistan cevizi yağı bir tatlı kaşığı zeytinyağıyla karıştırıpta yapıyorum vazgeçilmezim :) sayesinde saç kremini bıraktım :emir_bebek::emir_bebek::KK200:
Restorex diye bir şampuan var çok cabuk uzatiyo

Merhaba arkadaşlarrr uzuuuunca bir aradan sonra ben geldiim :) Bütün yaz bakımın bsini uygulayamadım açıkçası üşengeçlikten bugün anca başladım :) yoğun bir dersane dönemindeyim o yüzden tek bir bakım seçtim soğan kürüyle yola çıkıcam bugün ilk kürümü yaptım soğan suyunun içine bir tatlı kaşığı da zeytinyağı ekledim haftada bir yapıcam inşallah

Bu da 5 ekimdeki hali düzleştirdiğim için sürekli öyle ölçmeyi düşünüyorum ayda bir, pazartesi güncellerim fotoyu ☺️

Eklentiler

• B8E4A972-3A20-4DD8-AA6E-498016DEA2C4.jpeg
    B8E4A972-3A20-4DD8-AA6E-498016DEA2C4.jpeg
    26,5 KB · Görüntüleme: 72
Sampuana sarimsak rendelemek mucizevi bir cozum.
Tavsiye ederim kesinlikle!

Evet bir ara yapıyodum teşekkür ederim hatırlattığınız iyi oldu ama soğan sarımsak ortaya nasıl bi koku çıkar hiç bilmiyorum :):)
Eheheheh:KK70:
Oh mis:KK70::KK70:
Sarimsak gercekten mucize. Benim kaslarim seyrek seyrekti ve alt kisimlari oyuk gibiydi, kas kalemsiz disari cikamazdim. Hef gece sarimsak uyguladim ve yemin ederim ki o oyuklar doldu bebek tuyler kapladi kasimi:) kisacasi sarimsak=kil tuy cikarici :)
Sampuanina 5_6 dis rendele canim, iki tatli kasigi cam bali ve bi kapak da menekse yagi eklersen koku olmaz.

Bu da bugünkü foto artık bu kazakla takip edicem elimde başka çizgili yok malesef :) ve bir ay dolmadan ölçüm yok :KK12: düşünmediğin anda uzadığına şahit oldum :)

Eklentiler

• 45A2B60B-0B29-4928-A471-004270ECD86F.jpeg
    45A2B60B-0B29-4928-A471-004270ECD86F.jpeg
    22,4 KB · Görüntüleme: 63
Ne kadar üşensemde daxa dönmeye karar verdim daha doğrusu haftada bir gün dax bir gün soğan suyu olarak yapıcam lakin malesef iki saatten fazla tutamıyorum zamandan dolayı inşallah verim alabilirim :dua::dua:

Kızlar 2. Kürümdeyim uzun süreç biliyorum ama bir sabırsızlık var üstümde görebilcekmiyim güzel günleri hiiç bilmiyorum
Canım benim katlarım goz burun hizamda sen iyi ki omzuna kadar uzatip dumduz kestirmissin benim de 2 ay doldu ama hala gozle gorulur uzama yok. Saclarim cok yumusak cok bakımlı ama kullandigim yaglar nedense uzatmadı henüz yeni arayislar icindeyim biotin ise yaradi mi sende

Canım benim katlarım goz burun hizamda sen iyi ki omzuna kadar uzatip dumduz kestirmissin benim de 2 ay doldu ama hala gozle gorulur uzama yok. Saclarim cok yumusak cok bakımlı ama kullandigim yaglar nedense uzatmadı henüz yeni arayislar icindeyim biotin ise yaradi mi sende
Malesef canım biotini sürekli kullanamadım unutkanlığım sağolsun o yüzden geçerli bişey diyemicem malesef ay ne güzel bakımlı sağlıklı saçların var yağlar malesef bi anda etki göstermiyo sabır işin özü ama sağlıklı olsunda biraz yavaş uzasın olsun :)

X