Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatma günlüğüm

mydreams93

Guru
Kayıtlı Üye
11 Kasım 2012
2.005
5.891
Evet hanımlar artık bir konu açma zamanım geldi diye düşündüm bu zorlu sürece bende başlıyorum :) Serüvenim haftanın 2 günü dax 1 gününü de sinemakiyi yapıcam. Ayrıca bir litre suya bir çay bardağı karanfil koydum kapalı biryerde bekletiyorum 24 saat bekletip süzüp fısfıslı bir şişeye koyup iki günde bir saç diplerine sıkılıyormuş çok iyi bir bakım olduğunu duydum durulanma yıkanma gerektirmiyormuş saçlarımı ayda bir ölçüp koymayı düşünüyorum şimdilik bu kadar sevgiyle kalın :)

Bu da 10 martta çektiğim saçımın boyu iki hafta sonra yeni halini paylaşıcam

Eklentiler

• IMG_5987.JPG
    IMG_5987.JPG
    32,7 KB · Görüntüleme: 199
Hayırlı olsun :KK15: hindistan cevizi yağını da tavsiye ederim
Çok teşekkür ederimm :) Hindistan cevizi yağını dax bakımına katıpta yapıyorum bir çay kaşığı dax bir çay kaşığı hindistan cevizi yağı bir tatlı kaşığı zeytinyağıyla karıştırıpta yapıyorum vazgeçilmezim :) sayesinde saç kremini bıraktım :emir_bebek::emir_bebek::KK200:

Bugün sinemakinin ilk kürünü yaptım şu an yağlı yağlı vakit geçiriyoruz Bir tutam sinemakiyi kaynatıp içine bemiks ve evigen ampulleri koydum birer kapakta çam terebentin ve badem yağı e birazda sevgimizi kattık içine :) Yaklaşık 6 saat tutmayı planlıyorum saçlarımda kokusu birazıcık hoş olmasa da olsun gülün dikeni diyoruz bizde buna

Dün saçlarımı kestirdim kızlar önlerimde hala yanıklar vardı bu şekilde uzatmak istemiyordum boydan hiç elletmedim üstlere kat attırarak temizlettim sağlıklı uçlarımı özlemişiim Şimdi sağlıklı uzatmalara devam ediyoruum

Eklentiler

• IMG_6850.JPG
    IMG_6850.JPG
    33,8 KB · Görüntüleme: 190
  • IMG_6872.JPG
    IMG_6872.JPG
    35,5 KB · Görüntüleme: 169
Ön uçlarım bu haldeydi artık kesilmeyi hakediyordu doğrusu

Eklentiler

• IMG_6838.JPG
    IMG_6838.JPG
    42,3 KB · Görüntüleme: 176
Dün saçlarımı kestirdim kızlar önlerimde hala yanıklar vardı bu şekilde uzatmak istemiyordum boydan hiç elletmedim üstlere kat attırarak temizlettim sağlıklı uçlarımı özlemişiim Şimdi sağlıklı uzatmalara devam ediyoruum
Çok iyi yapmışsın kestirmekle, sinameki kuru bende hep fayda etti bu pzt 5. Yi yapacağım inşallah uzar saçlarımız bu arada keratin bakımı öneririm. Selective ammino keratinı yapmalısın benimde eskiden saclarim böyleydi ama şimdi yumuşacık sadece sac uçlarım da kopmalar var malesef

Çok iyi yapmışsın kestirmekle, sinameki kuru bende hep fayda etti bu pzt 5. Yi yapacağım inşallah uzar saçlarımız bu arada keratin bakımı öneririm. Selective ammino keratinı yapmalısın benimde eskiden saclarim böyleydi ama şimdi yumuşacık sadece sac uçlarım da kopmalar var malesef
İnşallah canımm benimde uçlar kopuyodu o yanık yerler artık birazı uzun birazı kısa kalmıştı kararttım gözümü gittim kestirdim :) ammino keratin vardı bende ama çok üşendim yapmadım arkadaşıma verdim şimdi bi yıpranıklığı kalmadı zaten sinemaki dax devam edicem sadece birde hergün lavanta çayı içiyorum uzatıyo diyorlarda sakinleştirici etkisini seviyorum daha çok ondan içiyorum rahat bi uyku çekiyorum :)

Sinameki nin bana pek faydası olmadı restorex şanpuanından memnun kaldım öneririm denemende fayda var canm. dax sı merak ediyorum bende çevremdede öneri kaldım bu ürünle ilgili.

Sinameki nin bana pek faydası olmadı restorex şanpuanından memnun kaldım öneririm denemende fayda var canm. dax sı merak ediyorum bende çevremdede öneri kaldım bu ürünle ilgili.
Daxta benim saçımı döktü ve de uzatmadı. Restorex iyiydi kullandım onu baya

Şampuanım bitince onu bi deniyim canım açıkçası ben daxtan vazgeçemiyorum ya baya memnunum eğer düşünüyosan bugün gördüm gratiste indirimdeydi 32-35 arası bişeydi sanırım aklında bulunsun kolay kolay indirime girmiyor

Dax bana iyi geldi hatta sanirim en cok uzatan ürün o oldu( cogu urunu denedim)
Ikinci kutumu aldim geçen daxta. Bundan sonraki süreçte dax ve hind.cevizibyagi ile bakimima devam edicem tavsiye ederim

Bugünkü bakımım dax, hindistan cevizi yağı ve zeytinyağı benmari usulü ısıtıp tüm saçıma uyguladım

Daxsın icerisinde yeterli yaglar var aslında cok karıstırmanıza gerek yok . daxsı bir gun yaglarida iki gun snra filan yapsan haftada ikikez ayri bakim yapmis olursun buda gayet yeterli canm hepimizin tez zamanda uzar ins

X