Saç Uzatma Yöntemleri saç uzatma

Bence saç uzatan tek çözüm biotin vitamin Araştırınca benim küçüklüğümden beri uzamaz saçlarım çok sinir bozucu uzayan saçımda platin sevdası yaktı. Şu üçlü karışımı kaç ay kullanıyoruz.
en az 6 ay düzenli kullanımda sonuçlar gözle görülür derece de oluyor, ben yazın kullanmıştım saçlarımı kestirmeden önce 2 ay sonunda belli olmaya başlamıştı birde içerisine yağ ekle

Selam canım bende yıpranmış saçlarımı kestirmek zorunda kaldım saçlarımı uzakmak için bemix evigen bebahten alcm. Birde şu biotin ilacı gerçekten işe yarıyor m

Selam canım bende yıpranmış saçlarımı kestirmek zorunda kaldım saçlarımı uzakmak için bemix evigen bebahten alcm. Birde şu biotin ilacı gerçekten işe yarıyor mu?
kesinlikle o üçlüyü kullan yıpranmış saçlar çok güzel onarılıyor ama içerisine yağ takviyesi de yap yumuşacık oluyor ve uzatıyor hint, hindistan ve zeytinyağı kullanmıştım iyi gelmişti jojoba yağı tatlı badem yağı da kullandım onlarda çok güzeldi, biotini kendim kullanmaya başlayalı daha 1 hafta olduğu için net bir şey diyemiyorum ama kullananlar çok memnundu

mg yüksek kullanmadıktan sonra bir sorun olacağını düşünmüyorum ama sen gene de bi kan sayımına baktırıp doktora danışarak kullanmalısın bence
Sorucam doktora canım benim ama ben 5000 mg alsam daha iyi olur sanki peki sen doktora danışarak mı aldın

kesinlikle o üçlüyü kullan yıpranmış saçlar çok güzel onarılıyor ama içerisine yağ takviyesi de yap yumuşacık oluyor ve uzatıyor hint, hindistan ve zeytinyağı kullanmıştım iyi gelmişti jojoba yağı tatlı badem yağı da kullandım onlarda çok güzeldi, biotini kendim kullanmaya başlayalı daha 1 hafta olduğu için net bir şey diyemiyorum ama kullananlar çok memnundu
Araştırınca doğru olan biotin ama o üçlüyüde alcm ben eminim bende eksik biotin çünkü hiç uzamaz saçlarım birde bebeğimdede biyodinaz eksikliği çıktı oda aynı şey işte

yeni olduğum için fotoğraf yüklemeyi bilmiyorum desem :) ama solgar 1000 mg kullanıyorum
Resim atmak istiyorsan yazı yazdığın yerde yukarıda galeri resim kutucuğu gibi birşey var oraya tıkla yükle

Araştırınca doğru olan biotin ama o üçlüyüde alcm ben eminim bende eksik biotin çünkü hiç uzamaz saçlarım birde bebeğimdede biyodinaz eksikliği çıktı oda aynı şey işte
yani emziirdiğin çok bir şey diyemiyorum belki kansızlık vardır veya çinko , ben ampulleri yazdırmaya gittiğimde doktorum bana çinko da kullan demişti tek başına kullanma demişti ben senin yerinde olsam önce kan sayımıma baktırırdım bir tek biotin demek olmaz şimdi

yani emziirdiğin çok bir şey diyemiyorum belki kansızlık vardır veya çinko , ben ampulleri yazdırmaya gittiğimde doktorum bana çinko da kullan demişti tek başına kullanma demişti ben senin yerinde olsam önce kan sayımıma baktırırdım bir tek biotin demek olmaz şimdi
Haklısın ama işte yeni doğum yaptım 1 ay oldu hiç vaktim yok doktora görünmeye 🙄 nasıl yapcm bilmiyorum çok ta kararlıyım istiyorum artık uzun saç hep içimde kaldı yıllardır

Eklentiler

• WhatsApp Image 2020-12-27 at 14.45.33.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-27 at 14.45.33.jpeg
    161,1 KB · Görüntüleme: 91
  • WhatsApp Image 2020-12-27 at 14.48.03.jpeg
    WhatsApp Image 2020-12-27 at 14.48.03.jpeg
    183,4 KB · Görüntüleme: 68
Teşekkür ederim canım bende doktora danışıp almaya başlayan çünkü bebk emziriyorum bu arada saçların için hangi bölüme gittin hangi doktora

Teşekkür ederim canım bende doktora danışıp almaya başlayan çünkü bebk emziriyorum bu arada saçların için hangi bölüme gittin hangi doktora
ben doktora gitmedim eczanede teknikerlik yaptığım için ampulleri ordan biliyordum, aile hekimimle görüştüm ve aktar tanıdık olduğu için onunla da görüştüm kendi planımı öyle çizdim ama emziren bir anne olsam giderdim, dermatologla görüşebilirsin pandemi yüzünden görüşemezsen aile hekimiyle de görüşebilirsin

ben doktora gitmedim eczanede teknikerlik yaptığım için ampulleri ordan biliyordum, aile hekimimle görüştüm ve aktar tanıdık olduğu için onunla da görüştüm kendi planımı öyle çizdim ama emziren bir anne olsam giderdim, dermatologla görüşebilirsin pandemi yüzünden görüşemezsen aile hekimiyle de görüşebilirsin
Ampuller pahalı mı ne kadar fiyat

X