Saç Uzatma Yöntemleri Saç uzatmak için doğum kontrol hapı hakkında önemli.

Cnm insanlar düz mantık yapıyor, saçımı güçlendirip uzatıyorsa diğer tüyleri de güçlendirir diye düşünüyorlar ama yok öyle birşey.açıklaması da üstteki msjımda mevcut.yine de içine sinmiyorsa değdirmezsin başka yerine.ben gayet normal alıyorum duşumu, durulanırken her yerime değiyor köpük, böyle bir sorun yaşamadım.

Çok yardımcı oldun sağol canım😊

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Sen durulayarak rahat edeceksen durula için rahat etsin.ama işin bilimsel yönü şöyle: saçımızı uzatıp güçlendiren dkh daki östrojen yani kadınlık hormonu.bu yüzden kadınların saçları erkeklerinkinden daha güçlü oluyor.yüz ve vücuttaki kıllar ise erkeklerde güçlüdür malum.yani kadınlık hormonu vücutta yüzde kıllanmaya yol açmaz.hatta dkh şampuan erkeklerde kullanıldığında sakallarınızı inceltebilir diye okumuştum almanca bir gazetede İsviçreli bir prof un erkeklerin saç gürleştirmek için dkh şampuanı kullanması konulu bir yazısında.

Cnm insanlar düz mantık yapıyor, saçımı güçlendirip uzatıyorsa diğer tüyleri de güçlendirir diye düşünüyorlar ama yok öyle birşey.açıklaması da üstteki msjımda mevcut.yine de içine sinmiyorsa değdirmezsin başka yerine.ben gayet normal alıyorum duşumu, durulanırken her yerime değiyor köpük, böyle bir sorun yaşamadım.

Normal hormon işleyişi olan bir kadında eğer 5alphareduktaz1 hassasiyeti yoksa o kadın herhangi bir etkiden dolayı tüylenme sorunu yaşamaz veya erkek tipi saç dökülmesinden muzdarip olmaz. Kadın ve erkeklerde erkek tip dökülmeye yol açana sorun dht, burada doğum kontrol hapı dht blocker görevi gördüğü için saçları uzatıp yeni saç çıkmasını sağlıyor yine bu sebepten erkeklik hormonundan kaynaklı tüylerde kalınlaşma ve koyulaşma sorunu yaşayan kadınlar dht blocker ve erkeklik hormonu baskılayıcı olması sebebiyle içtiklerinde bu problemden kurtuluyorlar.

Bu kür bazı kadınlarda saç uzatırken bazılarında pek bir etki sağlamıyor bazılarında ise kafa derisinde hassasiyete yol açıyor, eğer siz 3. grup iseniz kullanmakta ısrar etmeyin başka bir küre geçin.

Cinsiyet, hormon vs konusu benim zamanımda ortaokul 1. sınıfta bile Fen bilgisi dersinde işlenmişti ki yaşım henüz çok genç. Forumda eğitici mesajlarda paylaşıyoruz elbette fakat önce insan doğasının meraklı oluşundan sonra kadın olmanızdan ötürü insan hormon işleyişini, kullanma olasılığı olan doğum kontrol yöntemlerini ve nasıl çalıştuğını araştırır hatunlar. Oturduğunuz yerden element uydurmayın yani :KK1: Mesajımı kimse üzerine alınmasın genele yazdım...

http://charismaallover.wordpress.co...-another-form-of-mtg-but-its-made-for-humans/
Ne yazık ki böyle bir yazı buldum sulu hair ile ilgili.ingilizcesi olmayanlar için özetlemek gerekirse: toxic mineraller içeriyormuş, doğum anomalilerine yol açabilirmiş.içerik fotosu gelsin sen bizi daha ayrıntılı aydınlatırsın canım.

Bunu da gördüm ve okudum canım aynen içerik bekliyorum çünkü bazı maddeler ciddi kimya bilgisi gerektiriyor ve yanlış yorumlanabiliyor propilen glikolun gibi :) Şehir efsanesi mi yoksa haklılar mı göreceğiz artık fakat burada satış yapan firma çok ilgisiz onu söyleyeyim. Ben forumun ilgileneceğini düşündüğüm için mail atmıştım içerik vs için, kimse dönmedi...

Okudum canım, yabancı makaleleride ve forumlarıda inceledim memnun olanlar var ve ürün Türk Menşeili değil dediğin gibi. Forumda eğer kullanan arkadaşların sayısı artarsa tam olarak işe yarama oranını anlayacağız. Eğer mümkünse içindekiler kısmının etiketinin fotoğrafını ekleyebilir misin buraya?

Elizabeth Arden'in bir kremi var, o da atların ayak altlarında ve ciltlerinde oluşan yaraların tedavisi için üretilmiş bir kremdi ve etkisi gerçekten müthişti, bak şimdi onu hatırladım alayım bari yaz geliyor lazım olur...

$ImageUploadedByKadınlar Kulübü1399126175.952611.jpg türkçe yazmıyo ama siz anlarsınız bende batadır ara vermıstım simdi yine baslıycam bu azaldı yenısını alıcam ama kokusu off ya keske bole kokmasa

Bunu da gördüm ve okudum canım aynen içerik bekliyorum çünkü bazı maddeler ciddi kimya bilgisi gerektiriyor ve yanlış yorumlanabiliyor propilen glikolun gibi :) Şehir efsanesi mi yoksa haklılar mı göreceğiz artık fakat burada satış yapan firma çok ilgisiz onu söyleyeyim. Ben forumun ilgileneceğini düşündüğüm için mail atmıştım içerik vs için, kimse dönmedi...
Ayy zararlımıymış yani doğum anomalisi nedir ben bilmiyodum bidaga almayayımmı korktum içindekiler olarak cok az biley yazıyo bidaha bakayım ya korktum valla

Sen durulayarak rahat edeceksen durula için rahat etsin.ama işin bilimsel yönü şöyle: saçımızı uzatıp güçlendiren dkh daki östrojen yani kadınlık hormonu.bu yüzden kadınların saçları erkeklerinkinden daha güçlü oluyor.yüz ve vücuttaki kıllar ise erkeklerde güçlüdür malum.yani kadınlık hormonu vücutta yüzde kıllanmaya yol açmaz.hatta dkh şampuan erkeklerde kullanıldığında sakallarınızı inceltebilir diye okumuştum almanca bir gazetede İsviçreli bir prof un erkeklerin saç gürleştirmek için dkh şampuanı kullanması konulu bir yazısında.

şu an ki kadınların hatta genç kızların çoğu tüylenmeye müsait bir vücutları var
lazer merkezleri sana en yakın ispatı olabilir. tabiki erkeklerden az tüyümüz var.böyle bir kıyaslama olamaz bile
bazı tüysüz erkeklerden bahsetmiyorum bir de o var her neyse

ben sadece insanlar önlem alsın diye durulayabilir dedim.
fiskiyeyi tutacak yüzüne atıyorum o kadar yani

Son düzenleme:
Ayy zararlımıymış yani doğum anomalisi nedir ben bilmiyodum bidaga almayayımmı korktum içindekiler olarak cok az biley yazıyo bidaha bakayım ya korktum valla

İçindekiler burda şöyle yazıyo mineral oil, sulfur glycerin, zinc stearate, oil of cade (rectified) , fragrance. Bunlarmış içindekiler fotosunuda gönderdim gerçi ama gercekten zararlımıymıs ondanmı boyle kokuyo ama sacımı ınanılmaz uzattı sadece kokusu kotu ve surunce atesım cıkıyodu ben kokudan sanıyodum eşimde bişey olmaz sen tiksindiğin için oluyo diyodu atesim cıkıyodu basımıda agrıtıyodu agır nısey oldugu belli

Eki Görüntüle 1098685 türkçe yazmıyo ama siz anlarsınız bende batadır ara vermıstım simdi yine baslıycam bu azaldı yenısını alıcam ama kokusu off ya keske bole kokmasa

Millet haklıymış, bildiğin mineral yağ var içerikte... Maalesef mineral yağ ucuz olduğu için bebek ürünlerinde bile mevcut ne yazık ki... Kullanma, ben sana başka bir şey yazacağım şimdi özelden...

İçindekiler burda şöyle yazıyo mineral oil, sulfur glycerin, zinc stearate, oil of cade (rectified) , fragrance. Bunlarmış içindekiler fotosunuda gönderdim gerçi ama gercekten zararlımıymıs ondanmı boyle kokuyo ama sacımı ınanılmaz uzattı sadece kokusu kotu ve surunce atesım cıkıyodu ben kokudan sanıyodum eşimde bişey olmaz sen tiksindiğin için oluyo diyodu atesim cıkıyodu basımıda agrıtıyodu agır nısey oldugu belli

Böyle etkilere sebep olabiliyor allerjen neticede...

Millet haklıymış, bildiğin mineral yağ var içerikte... Maalesef mineral yağ ucuz olduğu için bebek ürünlerinde bile mevcut ne yazık ki... Kullanma, ben sana başka bir şey yazacağım şimdi özelden...

Bidaha kulkanmam cok tesekkur ederım msj aldım ama cevap gitmedi msj sayısından dolayı yarın haber edicem cok tesekkur edrim canım ya :))

Bidaha kulkanmam cok tesekkur ederım msj aldım ama cevap gitmedi msj sayısından dolayı yarın haber edicem cok tesekkur edrim canım ya :))

Yok canım mesaj sayından ötürü değil, arkadaş listem harici mesajları kapattım arkadaş olarak ekleşince cevap yollayabilirsin :) Bu arada rica ederim :)

Son düzenleme:

Merak ettim özelden banada yaz :KK70:
Bu arada ben 10 tane dkh sulandırıp fısfıslı şişeye koydum saç köklerime sıkıyorum deneme aşamasındayım :)

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

Merak ettim özelden banada yaz :KK70:
Bu arada ben 10 tane dkh sulandırıp fısfıslı şişeye koydum saç köklerime sıkıyorum deneme aşamasındayım :)

Bu şekilde biraz kafa derinde hassasiyet yaratabilir ama bence dikkat et...

Bugün 1 yıldır görmediğim, ama öncesinde hemen hergün görüştüğüm yakın bir arkadaşım uğradı bana.'senin saçların yoğunlaşmış' dedi bana, saçım düz fönlü olduğu halde.saçım ince telli zaten, düz fönlenince az görünür. Dkh şampuandan falan da bahsetmemiştim üstelik.ben farkediyordum aradan minik minik çıkan bebek saçlarını, ama dışarıdan da farkedilmesi beni çok mutlu etti :) gerçi ben uzatmak için kullanıyordum, ama yoğunluğa da hayır demem tabi :) uzatmak isteme sebebim üstüste röflelerden yıpranan saçlarımın biran önce uzayıp kestirip yıpranık kısımlardan kurtulmaktı.bugün kuaföre gittim, renklendirme işleminden sonra biraz kesmesini istedim, kuaför 'saçınızın sağlığı iyi, kesime ihtiyaç yok' dedi ve kesmedi! Ona da ayrı memnun oldum ve şaşırdım.şampuanıma dkh haricinde bepanthene ampül,bal ve evicap(ki bu şampuan içinde olunca işe yaramıyormuş, Kılıçbalığı söyledi) da katmıştım.dolayısıyla dkh mı, bepanthene mi yoksa bal mı iyi geldi bilmiyorum ama birinin ya da birkaçının iyi geldiği kesin :)

Bugün 1 yıldır görmediğim, ama öncesinde hemen hergün görüştüğüm yakın bir arkadaşım uğradı bana.'senin saçların yoğunlaşmış' dedi bana, saçım düz fönlü olduğu halde.saçım ince telli zaten, düz fönlenince az görünür. Dkh şampuandan falan da bahsetmemiştim üstelik.ben farkediyordum aradan minik minik çıkan bebek saçlarını, ama dışarıdan da farkedilmesi beni çok mutlu etti :) gerçi ben uzatmak için kullanıyordum, ama yoğunluğa da hayır demem tabi :) uzatmak isteme sebebim üstüste röflelerden yıpranan saçlarımın biran önce uzayıp kestirip yıpranık kısımlardan kurtulmaktı.bugün kuaföre gittim, renklendirme işleminden sonra biraz kesmesini istedim, kuaför 'saçınızın sağlığı iyi, kesime ihtiyaç yok' dedi ve kesmedi! Ona da ayrı memnun oldum ve şaşırdım.şampuanıma dkh haricinde bepanthene ampül,bal ve evicap(ki bu şampuan içinde olunca işe yaramıyormuş, Kılıçbalığı söyledi) da katmıştım.dolayısıyla dkh mı, bepanthene mi yoksa bal mı iyi geldi bilmiyorum ama birinin ya da birkaçının iyi geldiği kesin :)

Hepsi birden iyi gelmiş ne mutlu sana :KK16:

Kızlar denediğim dkh sprey fazlaca saçımı kuruttu bu yüzden bıraktım :KK66:

Cnm yağ bakımları saçının sağlıklı olmasına katkı sağlamıştır elbet, ama benim kendi uygulamalarımdan gözlemlediğim uzatma işi dkh nın eseri :) daha 10 gündür kullanıyorum, bir aylık uzama var saçımda.en az 2 katına çıkarıyor bence uzamayı.kolay taranıyor saçım ama uçları tüleriyor sanki, düz fön tutmuyor gibi gelmeye başladı bana.öyle kuruluktan tülerme gibi değil, yumoş yumoş tüleriyor sanki ama bu görüntü bana rahatsızlık vermeye başladı.birgün dkh bir gün normal şampuanla mı yıkasam ne yapsam karar veremedim.sen kaç ml şampuana kaç dkh attın, böyle bir sorun oldu mu sende?

Çam terebentin benim de saçımı kurutmuştu, kattığım şampuanı 2-3 kez kullanıp atmıştım bu yüzden.

450 lik şampuan canım dkh nin hepsini attım :) kesinlikle çam terebentin yapıyo uçları yağı sürdükten sonra oldu bende çünkü

Kızlar denediğim dkh sprey fazlaca saçımı kuruttu bu yüzden bıraktım :KK66:

Sen yine şampuanın içine koy, en sağlam yol bu...

450 lik şampuan canım dkh nin hepsini attım :) kesinlikle çam terebentin yapıyo uçları yağı sürdükten sonra oldu bende çünkü

Bir kaç yerde daha yazdım, çam terebentini ben şampuana katmayı uzun zaman önce bıraktım bunun yerine kullandığım yağ bakımlarına koyuyorum. Daha etkili oluyor...

300 mllik şampuanın içine ne kadar atmalıyız

X