Saç Rengi ve Saç Boyama Saç ve kaş rengi hakkında sorum var..

siyah_in_ci

Guru
Kayıtlı Üye
8 Ağustos 2009
109
3
Merhaba kuzucuklarımm aranızda yeni sayılırım ama bu siteye bayıldım hep sizinleyim yani=) Benim sorum şu olucak saçlarıma röfle yaptırmayı düşünüyorum saçlarım karamele yakın sarı renkte oksijenle açtığım için=)) 1. sorum üzerine röfle güzel olurmu çünkü güneşte baya sarı zaten yaşımı çokmu büyük gösterir yorumlarınızı bekliyorum.2. ve en önemli sorum ise ben kaşlarımı almıyorum normalde biraz kalın ama şekilsiz değil ve rengi siyah dolayısıyla röfle yaptırırken kaş rengimide sarıya boyattırcam ama boya olduğu belli olmasın öyle doğal dursun istiyorum.Sizce bu mümkünmü dün tvde bi kadın gördüm kaşlarını sarıya boyatmış ama boya olduğu o kadar belliki hiç hoş durmamış öyle olsunda istemiyorum.Yani çok kararsız kaldımm tavsiyelerinizi merakla bekliyorum canlarımm lütfenn yardımcıı olunnopuyorumnanaktan
:enbuyukkk:

Merhaba kuzucuklarımm aranızda yeni sayılırım ama bu siteye bayıldım hep sizinleyim yani=) Benim sorum şu olucak saçlarıma röfle yaptırmayı düşünüyorum saçlarım karamele yakın sarı renkte oksijenle açtığım için=)) 1. sorum üzerine röfle güzel olurmu çünkü güneşte baya sarı zaten yaşımı çokmu büyük gösterir yorumlarınızı bekliyorum.2. ve en önemli sorum ise ben kaşlarımı almıyorum normalde biraz kalın ama şekilsiz değil ve rengi siyah dolayısıyla röfle yaptırırken kaş rengimide sarıya boyattırcam ama boya olduğu belli olmasın öyle doğal dursun istiyorum.Sizce bu mümkünmü dün tvde bi kadın gördüm kaşlarını sarıya boyatmış ama boya olduğu o kadar belliki hiç hoş durmamış öyle olsunda istemiyorum.Yani çok kararsız kaldımm tavsiyelerinizi merakla bekliyorum canlarımm lütfenn yardımcıı olunnopuyorumnanaktan
:enbuyukkk:

cnm bence saçın böle kalsın, röfle dediğin gibi büyük gösterir..kaşlarının rengini kırdır yani kahve tonuna kadar açtırt..ama asla sarımsı yapma, çünkü boya olduğu mutlaka belli oluyo, kaşını açtığında bile güneşte bi tuhaf durabiliyo..kaşın daha koyu olsun saç renginden, asla aynı rek yapmaya çalışma, hem doğal olmuyo hem de yüzünü soluk gösteriyo..(tecrübe ile sabittir:)

cnm bence saçın böle kalsın, röfle dediğin gibi büyük gösterir..kaşlarının rengini kırdır yani kahve tonuna kadar açtırt..ama asla sarımsı yapma, çünkü boya olduğu mutlaka belli oluyo, kaşını açtığında bile güneşte bi tuhaf durabiliyo..kaşın daha koyu olsun saç renginden, asla aynı rek yapmaya çalışma, hem doğal olmuyo hem de yüzünü soluk gösteriyo..(tecrübe ile sabittir:)

Teşekkür ederim evet belki büyük göstercek ama çok heveslendim yaa yinede yaptırmayı düşünüyorum=)) kaş rengi tavsiyeni kesinlikle dikkate alıcam cnm çok teşekkürler=))

sanırım bi tane daha bunun aynısı başlık vardı

Bilmiyorum cnm dediğim gibi ben yeni geldim aranıza ve sorumu sormak istedim yani bi bilgim yok:S

cnmm ben gölge yaptırdımmm sonra kaşımıda boyattım felaket kötü durduu kesinlikle boyama tavsiye etmiyorum..benim şuanda kumral saçım gölge kısımlar daha açık..kaşlarım acaip duruyooo..onun için koyu yapcam saçlarıı...dogal durmak için..ha şöle bşyde var kimi gölgeli saç kullanıpta simsiyah saçları olan kişiler var gerçekten çok güzel duruyorrr...ama bende çok kötü durdu:)

Canım ben karamel üzerine yaptırdığım röflenin rengini koyuyorum belki fikir verir...

Eklentiler

• $Fotoğraf0482.jpg
    $Fotoğraf0482.jpg
    66,3 KB · Görüntüleme: 117
Çok teşekkür ederim crispyyyi saç rengin sana çok yakışmış ama ben platin sarısı yaptırmayı düşünüorum üzerine umarım güzel olur:S nem'cim kaşlarımı bi şekilde boyatmak zorundayım çünkü sapsarı saça simsiyah kaş hiç hoş olmaz zaten şuanki rengimle bile çok kötü duruyor bence o yzdn mecburum ama en uygun tonda olur inş bikaç on kırsalar kahve gibi oda olur bakalım konuşucam bugün pff ne zor işmiş yaa:)) Hepinize çok teşekkür ederim..

bnde aynı sorunu yaşıorum kaşlarsık ve kara sarıya boymk istiyorum kararsız kldım röfle gitmez bnce...uçlara veya aralara balyaj yaptırcm tvsiyem balyaj

X