Saç Rengi ve Saç Boyama saçım yanar mı?

parfumkokusu

hola!
Kayıtlı Üye
5 Nisan 2013
2.838
2.676
kızlar lütfen bilen yanıt versin... 3 gün önce saçımı sözde "kahveye" boyadım. saç karameldi. şimdi boyayınca resmen siyah oldu. sabunla 2 gündür aktırmaya çalışıyorum biraz aktı ama bölge bölge ve hala koyu bir renk. tahminimce 1-2 hafta içinde biraz daha açılacaktır( en azından ben öyle umuyorum önceki renk açık diye.) şimdi biraz daha bekleyip -2 hafta kadar daha- gidip kuaföre boyatsam saçım yanar mı? kahve istiyorum zaten çok açık değil çikolata kahve falan. bu koyu tondan nasıl kurtulucam?? :26::26:lütfen yardımmmmmm...

Mutlaka açılır karamel kusar alttan biraz bekle öyle boyat bişicik olmaz açıcı kullanmazsa

Mutlaka açılır karamel kusar alttan biraz bekle öyle boyat bişicik olmaz açıcı kullanmazsa

evet ya açıcı sürdürmek istemiyorum. beyaz sabunla yıkadım aksın diye aktı da ama hala koyu.. off böyle gezmekte çok fena.. inş akarsa boyatıcam hemen =(
Hangi marka ve kac numarayla siyah oldu cnm

garnier olia 5.0 üstünde kahve yazıyor. katalogta da kahve gözüküyor ama bildiğiniz siyah, koyu kestane gibi bişi... haberiniz ola..
hemen boya tekrar hiç bişey olmaz merak etme ben gün içinde iki kere boyadım :KK1:

işte canım norrmal bir renk olsa bende öyle yapacaktım ama siyah gibi üstüne boyasamda tutmayacak renk. zorunlu olarak açılması lazım. sonra boya o da 3 işlem oluyor. korkutuyor biraz

boyayacağın rengin bir ton açığını al veya boyaya biraz fazla açıcı dök. Umarım güzel bi sonuca ulaşırsın zor bu işler :KK76:

kızlar lütfen bilen yanıt versin... 3 gün önce saçımı sözde "kahveye" boyadım. saç karameldi. şimdi boyayınca resmen siyah oldu. sabunla 2 gündür aktırmaya çalışıyorum biraz aktı ama bölge bölge ve hala koyu bir renk. tahminimce 1-2 hafta içinde biraz daha açılacaktır( en azından ben öyle umuyorum önceki renk açık diye.) şimdi biraz daha bekleyip -2 hafta kadar daha- gidip kuaföre boyatsam saçım yanar mı? kahve istiyorum zaten çok açık değil çikolata kahve falan. bu koyu tondan nasıl kurtulucam?? :26::26:lütfen yardımmmmmm...

Ben siyahtan saçlarımı bal köpüğü yaptırayım dedi saçlarım açıldı açılmasında rengarenkti uçları da tabi ki yandı ylang yağını hergün sürerek düzelmişti kestrmeme gerek kalmamıştı saçlarımı karamele boyamıştık bal köpüğü olmadı diye . Yanabilir de yanmayadabilir saçın :KK51:

X