Saç Rengi ve Saç Boyama Saçıma tutabilecek sıcak ve doğal bi renk? düğünüm var yakında yardımmm

hazel18

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
24 Nisan 2015
252
103
indir.jpg
Arkadaşlar saçlarım cok açık sarıydı bi kaç ay önce Ombre yaptırdım.yani dipler açık kestane altlarda sarımsı.....bunu yapma sebebim sürekli saç boyamaktan bıkmış olmamdı yani açık kesatane benim doğal sac rengime yakın oldugu için dipler cok dikkat cekmiyo uzasada........
düğünde düz renk yaptırmak istiyorum.tamamen açık kestaneye boyasammı diyorum ama o da çok ışıltısız kalır gibi alttaki sarıları boyadıgımda.....bronz kahve diyorum da acaba acık kestanenin üzerine bronz kahve tutarmıki? yani istediğim renk hem sıcak hem doğal olsun hemde cokk siyaha yakın olmasın diyorum......fikriniz varmı?????

Son olarakta aslında bu ebru gündeşin son klibindeki saç rengi nedir? cok begeniyorum da tonunu bilemedim ?..neyse banaa yardımcı olurmusunuzz önerileriniz nelerdir arkadaşlar....bu arada beyaz tenli renkli gözlüyüm.

Son düzenleme:
Hayırlı olsun şimdiden :)
Çikolata ile kestane karışımı gibi duruyor.
renk doğal olmasına rağmen, pek doğal durmamış. Belkide ışıktan yada fotodan bana öyle geldi bilemiyorum. Bu arada Fotodaki zat ile senin tenin çok farklıymış..
madem düğün öncesi gelinliğinin tonu belli mi, yada ne planlıyorsun? Ona göre de seçim yapabilirsin.
Ben olsam
2 aydan fazla zamanım varsa, iyi bir kuaförle karar verirdim. Hem sonucu beğenmezsen koyultmaya yada açmaya vakit olurdu. :KK66:

Hayırlı olsun şimdiden :)
Çikolata ile kestane karışımı gibi duruyor.
renk doğal olmasına rağmen, pek doğal durmamış. Belkide ışıktan yada fotodan bana öyle geldi bilemiyorum. Bu arada Fotodaki zat ile senin tenin çok farklıymış..
madem düğün öncesi gelinliğinin tonu belli mi, yada ne planlıyorsun? Ona göre de seçim yapabilirsin.
Ben olsam
2 aydan fazla zamanım varsa, iyi bir kuaförle karar verirdim. Hem sonucu beğenmezsen koyultmaya yada açmaya vakit olurdu. :KK66:
teşekkür ederim :) düğüne 2 bucuk ay varda evde halletmek istiyorum ama gidicem herlade bu gidişle kuaföre......gelinliğim inci beyazi prenses model .çikolata kahve düşündüm ama o zamanda tekrar acık kestaneye dönemem heralde.cünkü çikolata kahve benm sactan koyuymuş ton olarak

teşekkür ederim :) düğüne 2 bucuk ay varda evde halletmek istiyorum ama gidicem herlade bu gidişle kuaföre......gelinliğim inci beyazi prenses model .çikolata kahve düşündüm ama o zamanda tekrar acık kestaneye dönemem heralde.cünkü çikolata kahve benm sactan koyuymuş ton olarak
Bende evde boyamaya keyif alıyorum, ama madem yakında düğünün var,
O yüzden Saçın tek renk olmadığı için bence kendin girişme derim. İlkinde kapatamayabilirsin, 2.yi denersin beklediğinden koyu olur falan... Risk!
Bu arada,
İnci beyazı, açık kestane, bakır kestane iyi eşleşebilir.

X