Saçımdaki sarılar eşit değil

Rumrum60

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
2 Mayıs 2020
16
7
24
IMG_1924.jpeg
IMG_1924.jpeg Saçımı iki kez açtım arkalar tamamen turuncu önler platine kadar açıldı iki kez palette 12.1 ve 8.16 dan yarım tüp koyup boyadım saçlarımı ama eşitlenmedi cila atsam eşitlenir mi ya da tüm saçı nasıl eşitleyebilirim saçlarım çok yıprandı boyalı saçlar için önereceğiniz saç mask veya yağ varsa çok memnun olurum

Eki Görüntüle 3259285 Eki Görüntüle 3259285 Saçımı iki kez açtım arkalar tamamen turuncu önler platine kadar açıldı iki kez palette 12.1 ve 8.16 dan yarım tüp koyup boyadım saçlarımı ama eşitlenmedi cila atsam eşitlenir mi ya da tüm saçı nasıl eşitleyebilirim saçlarım çok yıprandı boyalı saçlar için önereceğiniz saç mask veya yağ varsa çok memnun olurum
Sarı saç iyi bir kuaförde boyatilmali diye düşünüyorum.

Eki Görüntüle 3259285 Eki Görüntüle 3259285 Saçımı iki kez açtım arkalar tamamen turuncu önler platine kadar açıldı iki kez palette 12.1 ve 8.16 dan yarım tüp koyup boyadım saçlarımı ama eşitlenmedi cila atsam eşitlenir mi ya da tüm saçı nasıl eşitleyebilirim saçlarım çok yıprandı boyalı saçlar için önereceğiniz saç mask veya yağ varsa çok memnun olurum

Saç renginiz kötü görünmüyor bence. Maşa veya köpükle şekillendirilmiş hali çok hoş duracak gibi geldi bana.

Mor şampuanla yıkasaniz biraz esitlenir sanki

Saçlarımı daha önce çok iyi bir kuaförde boyattım saçlarımı turuncudan platine kadar açamadılar tamamen turuncu çıktım kuaförden tekrar gitme konusunda endişeliyim
Mor şampuan denediniz mi mor şampuanla yıkayınca platin gibi olmasa da andırıyor cila yapmaniz da şart ayrıca cilasız saç zaten turuncuya yakın olur

Kendiniz evde sarıya döndüyseniz müthiş olmuş biraz tarif verseniz 😆ben de bu tarz istiyorum esim istemiyor bayram sonrası artık komple ombre yaptırmayı düşünüyorum özledim sarı saçı

Kendiniz evde sarıya döndüyseniz müthiş olmuş biraz tarif verseniz 😆ben de bu tarz istiyorum esim istemiyor bayram sonrası artık komple ombre yaptırmayı düşünüyorum özledim sarı saçı
Ayy hemen anlatayım evde yaptım saçlarım sık olduğu için oryal yetmedi o yüzden saçlarım eşit değil oryalden 2 paket 25 gramdı tanesi oksidan 3 şişe kullandım ikinci kez açtığımda 80 gr oryal kullandım yine yeterli olmadı saçınız sıksa bol kullanın bir saat bekledim bu arada yanar diye korkmadım hiç kuruyana kadar bekledim yek problemim açıcıyı az kullanmak oldu sonra palettenin 12.1 ve 8.16 numaralı boyalarını kullandım 12.1 den 1 tüp diğerinden yarım tüp kullandım bu şekilde oldu

B16A07C5-DEC0-4DBB-9F7D-104F66F3C121.jpeg
B16A07C5-DEC0-4DBB-9F7D-104F66F3C121.jpeg Ayyy gece dayanamadım hemen cila yaptım sonuca bakın uçlar yine turuncu ama saçlarım baya düzeldi

Son düzenleme:
X