Saç Kesim Şekilleri Saçımı acil kestirmek istiyorum kızlar aşırı sıkıldım bu saçtan

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
canım bi resim atsan bana örnek olabılcek saç için

Canım misal böyle ama bu arkadaş sol tarafını kısaltmış senin sağ tarafı kısaltman daha doğru olur.

Eklentiler

• $5814151571_69004cbfe1_z.jpg
    $5814151571_69004cbfe1_z.jpg
    24,4 KB · Görüntüleme: 106
Küt korkusu küçüklükten gelen bi korku öyle bi resmim varki o resmı her gördüğümde kütten korkuyorum bi küt insanda bu kadar çırkın durur :)

Küt korkusu küçüklükten gelen bi korku öyle bi resmim varki o resmı her gördüğümde kütten korkuyorum bi küt insanda bu kadar çırkın durur :)

küçükken pek bişi yakışmaz insana, ama şimdi her şeyi yakıştırmak senin elinde, ne zaman kestirmeyi düşünüyorsun, kestirdikten sonra da bir resmini paylaşırsın değil mi, neye sebep olduğumuzu görmek hakkımız sanki :p

yok canım ya kuaförüme gittim sakın kestirme dedi sana duru guzellık yakışıyo öyle satanistler gibi olursun ben bu sacını kesmem senın dedı soguttu benıde :))

yok canım ya kuaförüme gittim sakın kestirme dedi sana duru guzellık yakışıyo öyle satanistler gibi olursun ben bu sacını kesmem senın dedı soguttu benıde :))

ah ah! şimdi hep içinde kalacak o ukde olarak. Sağlık olsun, güle güle kullan yeni saçını. Bari küt kesimi deneseydin :)

Ben bu tür kazıtmalı uçuk saçları dünyanın en güzel kadını bile olsa yakıştırmıyorum.

sakın kestirme bu güzel yüze hersey yakısır ama ben kestirdim pişmanım sürekli sinameki bılmemne bı sürü kür uyguluyorum sapsarı upuzun saçlarım bir kaç arkadaşın gazıyla gitti cok üzüldüm victoria beckam modeli kestirdim evde hiçbişey yapamıyorum kuaföre gidiyorum sürekli yada postiş takıyorum bu sıcakta yine de sen bilirsin En Büyük KKEn Büyük KK

X