Saç Rengi ve Saç Boyama saçımı boyatacağım.İst.da kuaför öneriniz??

bahçelievler nokta express kuaför kesinlikle öneririm.. özellikle sarı balyaj konusunda :KK66:

beylikdüzü orkide güzellik salonuda çok güzel tavsiye ederm sana uzak kalıyor baya.

papatyam bende halkalıda oturuyorum yer olarak tarif edermisin saçlarımı kestirmek istiyorum şöyle iyi bir kuaför bulamadım nedense abuk subuk kesip bırakıyorlar

Trio kuaför Levent'te Metrocity ve Kanyon alışveriş merkezinde.Biraz tuzlu ,ama değer.Şişli'ye de yakınzemuszemus

teşekkürler bayanlar. sarı röfle yaptırıcam. mecidiyeköyde yaptırdım. saçımda her renk var. turuncu yeşil .. :KK43: parası neyse vericem artık yeterki ii olsun. hiç bir kuaföre güvenim kalmadı. ya çok pahalı ya da kötü boyalar ve teknikle saçı mahvediyorlar..

sevinirimm cok saol

papatyam bende halkalıda oturuyorum yer olarak tarif edermisin saçlarımı kestirmek istiyorum şöyle iyi bir kuaför bulamadım nedense abuk subuk kesip bırakıyorlar

küçükçekmece cennette doğan hastanesinin yanındaki caddeden içeri gidince 100 mt kadar içerde solda avni kuaför var orda serdar bey var ben hemen hemen 8 yıla yakındır oraya gidiyorum röflemi kesimimi fönümü ona yaptırıyorum çokta memnunum bayram öncesi bende röfleye gidicem serdara hilal tavsiye etti dersiniz tel no isteyen varsa özelden atarım

X