Saç Rengi ve Saç Boyama Saçını boyatanlar (!)

FikirAdasi

Fikir Adası
Kayıtlı Üye
28 Nisan 2008
835
3
Merhabaaaaa :-)

Kızlar saçlarınız çok dökülmüyor mu? Benim ana rengi karamel, aralarında sık sarı olmasına rağmen acayip açıldı. 3-4 yıldır böyle boyatıyorum.

Benim ana rengim siyah... Artık sarıları kendi renginin üzerine attırmayı düşünüyorum ama sarı siyah sırıtmaz mı? Çevrenizde böyle kullanan var mı hiç?

Son düzenleme:
var cnm ama bence sarının içinden siyahın sırıtması çok kötü bir görüntü bence hiç hoş değil ya hepsi sarı olsun açık renk yada siyah çünkü dipler siyah olunca kötü duruyo kim olursa olsun çok kkötü sırıtıyolar

var cnm ama bence sarının içinden siyahın sırıtması çok kötü bir görüntü bence hiç hoş değil ya hepsi sarı olsun açık renk yada siyah çünkü dipler siyah olunca kötü duruyo kim olursa olsun çok kkötü sırıtıyolar

Cevabın için çok teşekkür ederim öncelikle... kaydirigubbakcemile5

Saçların çoğunluğu sarı olmaycak. Anlatamamışım kendimi.. :eek:

Tamamını siyah düşün. Aralara uçlar ağırlıklı ve birde kahküle sarı düşünüyorum. Ama korkuyorum. Nasıl olur bilemiyorum.

Şimdiki saç rengim çok güzel. Bir ara buraya da foto eklemiştim. Bayılmıştı herkes... Normaldede soruyorlar yolda falan.. Bende çok seviyorum ama böyle giderse kel kalıcam. Vazgeçmem lazım. Bu yüzden kendime alternatif arıyorum.

ya ben anladım simsiyah saçın arasında sarı tutamlar oluyo ben sevmiyorum kafana yumurta dökülmüş gibi duruyo:dilcikar:

Aslında siyah sarı hiç görmedim ben... Hayal edince pek güzel bir şey canlanmadı gözümde... kaydirigubbakcemile3

Şimdiki saçımı çok seviyorum ancak kel kalmamak adına vazgeçmem lazım.senağlama

Kendi saçlarım simsiyah değil fakat koyu bir renk... Perçemlerime ince ve sık, önlere az arka uçlara biraz daha yoğun attırmayı düşünüyordum.

Nasıl olur ki acaba?

canım siyah yada kendi koyu saç renginin üzerine sık kalın platin röfle yaptıran arkadaşlar var çevremde güzel görünüyor bence herkes aynı şeylerden hoşlanmayabilir ben beğendim hoş yani deneyebilirsin canım gs tv de bir haber spikeri bir bayan vardı saçı siyah platin röfleliydi resim bulabilirsem daha sonra sana iletirim canım by

canım siyah yada kendi koyu saç renginin üzerine sık kalın platin röfle yaptıran arkadaşlar var çevremde güzel görünüyor bence herkes aynı şeylerden hoşlanmayabilir ben beğendim hoş yani deneyebilirsin canım gs tv de bir haber spikeri bir bayan vardı saçı siyah platin röfleliydi resim bulabilirsem daha sonra sana iletirim canım by

Valla böyle örnek resimler görmeye o kadar ihtiyacım var ki... Eklersen çok sevinicem.

Valla böyle örnek resimler görmeye o kadar ihtiyacım var ki... Eklersen çok sevinicem.

canım spikerle ilgili hiç birşey bulamadım ama iki foto var avril in saçı röfleli, petek in saçıda balyaj var senin istediğin böyle birşeyse avrili in saçı bence çok hoş öyle düşünebilirsin..

$avril_lavigne.jpg

$Petek.jpg

Kızlar yok mu bana yardımcı olabilecek? Fotoğraf görmeye o kadar ihtiyacım varki... Kuaföre gösterip böyle istiyorum demem lazım.

Saçlarım koyu bir renk... Düşüncemde olan perçemlerime ince ve sık, önlere az arka uçlara biraz daha yoğun sarı attırmak... Farklı ama güzel bir şeyde olabilir.

Yardım edin lütfen :gitme:

X