Saç Rengi ve Saç Boyama saçını karamele boyayanlar yardımınız gerekiyor:)

teşekkür ederim canımm kaydirigubbakcemile2 ama daha koyu istiyordum

gözlerin renkli oldğu için eminim koyuda çok yakışır ama bu renkte bence çok güzel çok tatlı bi renk olmuş ama ben palette kullanmaya çok korkuyorum bi kere saçıda büyük büyük yaralar çıktı boyadan sonra senin karıştırdığn iki renkte palette dimi cnm biri kahve köpüğü sanırım diğeri neydi?

gözlerin renkli oldğu için eminim koyuda çok yakışır ama bu renkte bence çok güzel çok tatlı bi renk olmuş ama ben palette kullanmaya çok korkuyorum bi kere saçıda büyük büyük yaralar çıktı boyadan sonra senin karıştırdığn iki renkte palette dimi cnm biri kahve köpüğü sanırım diğeri neydi?

canım ben palette hiç kullanmadım şu ana kadar ama annem kullanıyordu ve çok memnundu.. ben vital kullandım bu boyalarda.o da schwarzkopf'un ürünü.. kahve köpüğü ile karamel karıştırdım. ama çok koyu tutar diye düşünüp kahve köpüğünü daha fazla koydum,karamel az koydum... bi dahaki sefere karameli daha fazla koysam ton olarak daha mı koyu tutar?? yada bu rengin biraz daha koyusu için ne yapmak gerekir :kedi:

süpeeeeeer olmuşşş opuyorumnanaktan güle güle kullan canımmm...

benim koyu oldu dediğim kahve köpüğü palette di. ama senin zemin çok açıktı canım, bu renk olması normal. cidden çok güzel olmuş. yerimseniben

süpeeeeeer olmuşşş opuyorumnanaktan güle güle kullan canımmm...

benim koyu oldu dediğim kahve köpüğü palette di. ama senin zemin çok açıktı canım, bu renk olması normal. cidden çok güzel olmuş. yerimseniben

saol kuzucum :1hug:
ya sana da sorıyım.. ben bunu boyarken kahve köpüğünü daha çok koydum..karameli az kullandım. ama daha koyu bi ton bekliyordum.sencee karameli daha fazla koysam nasıl olur?

saol kuzucum :1hug:
ya sana da sorıyım.. ben bunu boyarken kahve köpüğünü daha çok koydum..karameli az kullandım. ama daha koyu bi ton bekliyordum.sencee karameli daha fazla koysam nasıl olur?

cnm güle güle kullan, ben çok beğendim:) bende kahve köpüğü ve sarı karıştırıyodum saçlarım uzunken ve renk gene de baya koyu oluyordu. senin zemin açık olduğu için böyle açık olmuş ve bence de gayet hoş olmuş, ama daha koyu olsun istiyorsan karameli fazla koy, daha önce karamelde kullandım istediğin rengi elde edersin:)

http://www.kadinlarkulubu.com/sac-rengi-boyama/306768-kizlar-sacimi-karamel-boyadim-nasil-olmus.html

bak canım burda bişi buldum :) bu arkadaş da vital kullanmış ve baya koyu olmuş. sanırım sen de karameli fazla kullanmalısın. bi bak istersen, resim de var.
bebemm çok saoll teşekkür ederimmm Şeniz karamel daha fazla koycam bi dahaki sefere. ama konuyu açan arkadaşın saç renginde çok kızıllık mı var bana mı öyle geliyor:S yoksa ışıktan mıdır
cnm güle güle kullan, ben çok beğendim:) bende kahve köpüğü ve sarı karıştırıyodum saçlarım uzunken ve renk gene de baya koyu oluyordu. senin zemin açık olduğu için böyle açık olmuş ve bence de gayet hoş olmuş, ama daha koyu olsun istiyorsan karameli fazla koy, daha önce karamelde kullandım istediğin rengi elde edersin:)

teşekkürler canım :)
evet zemin çok açıktı benim o yüzden bu kadar açık tuttu.

bu konuyu açtığına çok sevindim bende sarı saçlıyım röfleli ve hayatımda hiç başka renk kullanmadım ama şuan karamel istiyorum kuaförümde çıtçıt olarak taktık renk çok hoşuma gitti ama bende sizler gbi sonra saryı ararmıyım yakışırmı gibi korkular yaşıyorum bayrama yakın boyatıcam şimdiden heycan sitres yaptım ama tarçın senin saçlarını görünce rahatladım bence süper olmuş benim istediğimde biraz daha koyusu ama bu renkte çok güzel olmuş denemelerini dört gözle bekliyorum eminim sonunda istediğin renk çıkacak bencede karameli biraz daha yoğun koymalısın

çok güzel olmuş cnm
çok saol canım :))
bu konuyu açtığına çok sevindim bende sarı saçlıyım röfleli ve hayatımda hiç başka renk kullanmadım ama şuan karamel istiyorum kuaförümde çıtçıt olarak taktık renk çok hoşuma gitti ama bende sizler gbi sonra saryı ararmıyım yakışırmı gibi korkular yaşıyorum bayrama yakın boyatıcam şimdiden heycan sitres yaptım ama tarçın senin saçlarını görünce rahatladım bence süper olmuş benim istediğimde biraz daha koyusu ama bu renkte çok güzel olmuş denemelerini dört gözle bekliyorum eminim sonunda istediğin renk çıkacak bencede karameli biraz daha yoğun koymalısın
evet ön ayak oldum biraz :) ama zemini açık renk olanlara ön ayak oldum:eek:
bi dahakine karameli biraz daha yoğun kullancam öyle de paylaşırım.

süper olmuş canım saç rengin harikaaaa opuyorumnanaktan

çok teşekkür ederim alışmam biraz zaman alacak gibi :ecrin_bebek:

tarçınlı kurabiye muhteşem bi renk olmuş hem istedigin gibi de parlak çıkmış valla bayıldım canım.. saçların altı röfle oldugundan bu kadar açık çıkmıştır canım bidahakine sadece karamel boyarsan koyulaşır..ama bence bu renk de gayet hoş

benim saçlar koyu karamel dore gibi biraz turunculuk var ..ben de kahve köpügü ve karameli karıştırsam nasıl bi renk çıkar ?fikirlerinizi bekliyorum

tarçınlı kurabiye muhteşem bi renk olmuş hem istedigin gibi de parlak çıkmış valla bayıldım canım.. saçların altı röfle oldugundan bu kadar açık çıkmıştır canım bidahakine sadece karamel boyarsan koyulaşır..ama bence bu renk de gayet hoş
teşekkür ederim canım:)
canımm çok güzel olmuş saçların çok begendimmmzemuszemus

saol canım benim. senin akos ile boyadığın sadece karameldi değil mi? o renkte çok hoştu..şimdi ben bu rengi biraz daha koyultmak istiyorum sence karameli daha çok koysam nasıl olur koyulur mu?yada turunculuk olur mu?

X