Saç Rengi ve Saç Boyama saçını karamele boyayanlar yardımınız gerekiyor:)

kızlarr bugün saçlarımı 2. kez boyuycam zemuszemus
bu sefer karıştırmadan direkt karamele boyucam..ya da içine az bişey kahve köpüğü koyarım emin değilim fisfisfis..
şu anda bu renk tatmin etmedi beni çünkü çok açık geliyorr..

sizcee tamamen karamele mi boyasam yoksaa içine çok az kahve köpüğü de karıştırsam mı ya:uhm:

canım koyulmasıın istiyosan karamele boya ilk başta çok koyu gelse bile gözüne karamel zaten yıkandıkca açılan bi renk

sanmıyorum canım turunculuk olucagını bnmde saçım karamle boyamaya başlamadan önce siyahtan açtırdgım için bakırımsılık vardı ama öle bi sorunum olmadı canm benm...elde edersin inş istedgn rengi

ya kızlar bu renkler için tenin ne renk olması gerekiyor ben esmer değilim ama bembeyaz da değilim
ben esmerim ve dün ikinci sıradaki renge boyadım çok güzel oldu herkez de çok beğendi...

palette kahve köpüğü diye geçiyor....önceki saçım kahve üzerine röfle vardı hepsini kapattı arada hafif röfleler belli oluyor farklı bir hava veriyor....

vallaa canım ben kaahve köpüğü ile karamel karıştırdım markası vital..
kahve köpüğünü karamelden biraz daha fazla koydum...o paylaştığım resimdeki renk oldu.

ama şu anda kafamda sadece karamel boya var bekliyorum :)
inş güzel olur ya :1ninca:

bende karamela boyadım 3 hafta önce palettenin açık karameli ama senin saç rengini beğendim ben hep açık istiyorum ama benimkiler istediğim gibi açık düşmüyo bi yada iki ton koyusu oluyo senin rengini beğendim canım

ya valla vazgeçicem karamel yada kahve sevdamdan....
en nefret ettiğim şey saç renginde turunculuk ya kötükedihüso
turunculuk olduu işte of! ne istediğim kadar koyu oluyor, ne de turunculuktan kurtulabiliyorumm beğenmedim açıkçası kızlar...ekliyorum

img2145oh.jpg

img2154ss.jpg

Eklentiler

• $IMG_2145.jpg
    $IMG_2145.jpg
    7,1 KB · Görüntüleme: 100
bende saçıımdaki turunculuk gitsin istiyorum kızlar açık küllü kumralla balköpüğünü karıştırsam nasıl olur sizce ?lütfen cevap verin ya

rengin güzel olmus bende bu renk istiyorum ama kaslarim siyah onlarida boyamam gerekecek tamamiyle yüzü degistirdigini düsünüyorum bu acik rengin bakislar bile yumusuyor

:gitme: ya resimde yine tatlı bi karamell gibi görünüyor..ama saç diplerim özellikle:KK43: ya kına gibi senağlama

napcam kızlar ya kumral falan mı boyasam yoksa kahve tonları mı yapsammmmm delircem

X