Saçınızı düzleştirmeden önce düzleştirici ısısından korumak icin ne uyguluyorsunuz?

..NiiL..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
218
0
arkadaslar duzlestiricinin sicagi saclari cok yiprattigi icin saclarinizi duzlestirmeden once saclarinizi korumak icin ne yapiyorsunuz?? :uhm: opuyorumnanaktan

merve27

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
17 Haziran 2007
42
0
28
ewet bende bu konuyu sormak istiyordum sacımı bir kere bile düzleştirsem anında kırıklar oluyo nasıl oluyosa anlamıyorum doğal hali çk gzl ama artık süz saçlarım olsun istiyorum yokmu korumanın bi yolu:KK43:(

aysenur_

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
10 Eylül 2009
18
0
avonun kırık saç uçları için serumu işe yarayabilir kırıklardan koruyor ama ısıya çok etki eder mi bilmiorum az kullanmak lazım düzleştiricyi ya ne olursa olsun mahvedio saçı

inspectorgadget

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
8 Haziran 2009
235
1
Kuaför düzleştiriciyi bekletmeden hızlıca geçir dedi. ve de mümkünse fön çekip üstünden hızlıca geçir düzleştirici yıpratır dedi. Bir de yıkadıktan sonra saç kremi sürüp duruluyoruz ya, iyice durulama çok hafif kremli kalsın dedi.

TMYy

*T&M*
Pro Üye
15 Haziran 2008
5.347
5
ne yaparsan yap düzelştirici mahvediyo saçı. bide benimki röfleli hepten bitik vaziyette. 1 aya yakındır düzleştirmiyorum. bide aktardan saç bakım yağı aldım kendileri hazırlıyomuş binbir çeşit yağ var içinde. o kurtardı birazcık beni.

cnn54

Özlemimsin...
Kayıtlı Üye
29 Ocak 2009
530
2
Arkadaşım kesinlikle haftada 2-3 seferden fazla uygulama hergün yapman gerekiyosa fönle düzelt gerekirse uçlarını düzleştir ben öyle yapıyorum avonun kırık saç uçları serumu var onu tavsiye ederim bnm de kırığım var saçımda düzleştirdikten sonra onu sürüyorum pürüzsüz gösteriyo ve de besliyo

..NiiL..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
218
0
Kuaför düzleştiriciyi bekletmeden hızlıca geçir dedi. ve de mümkünse fön çekip üstünden hızlıca geçir düzleştirici yıpratır dedi. Bir de yıkadıktan sonra saç kremi sürüp duruluyoruz ya, iyice durulama çok hafif kremli kalsın dedi.

banada kremi sakin sacinda birakma iyice durula kremi dedi :uhm:

denizaysim

ღ ๔єภเz•
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
521
0
27
yaa bnm de sacLarım düzLeştirdikten sonRa yıkayınca hemen elektrikLeniyo uCLarı kötü oLuyo :KK43:
o yüzDen düzLestiRmiyoRum hiç.
ama düzlestiRmek iStiyorum.nasıL koruruz ki binbiR türLü üRün vaR piyaSada
şu PROTECT su yu kuLLanmayı düSünüyorum.
bir de şu gLiss in saRı serisi..acaba öneRen varmı
ya Da düzLeştiriciye 2-3 kez kuLLanıp da saçımı .... üRünLe koRuyoRum
geRzekten iSe yaRıyor diyen vaR mı?

..NiiL..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
218
0
ben iki uc gun once INDOLA thermal protector smooth adli urunu aldim cok begeniliyo bakalim ne kadar koricak zaten oyle cok duzlestirmiyorum sacimi dort yada bes gunde bir duzlestiriyorum

kelebekcik

evli ve çook mutlu:)
Kayıtlı Üye
23 Nisan 2009
1.417
3
slm kızlar ben saçlarımı hemen hemen 1 yıldır hiç kestirmedim ve her gün mutlaka düzleştiririm hemde en az 190 derecede öyle çok fazla kırık yok 1 yıldır kestirmememe ve her gün düzleştirmeme rağmen tabi bunu şampuanımın içine attığım bepanthen ve evigen ampullere borçluyum arkadaşlarım şaşırıyo nasıl bu kadar az kırığın var diye..bence sizde mutlaka deneyin aldığınız sonuçlar karşısında bana teşekkür edeceğinizden eminim..sorunuz olursa özelden de ulaşabilirsiniz..