Saç Kesim Şekilleri Saçınızı düzleştirmeden önce düzleştirici ısısından korumak icin ne uyguluyorsunuz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

..NiiL..

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2009
195
0
arkadaslar duzlestiricinin sicagi saclari cok yiprattigi icin saclarinizi duzlestirmeden once saclarinizi korumak icin ne yapiyorsunuz?? :uhm: opuyorumnanaktan

avonun kırık saç uçları için serumu işe yarayabilir kırıklardan koruyor ama ısıya çok etki eder mi bilmiorum az kullanmak lazım düzleştiricyi ya ne olursa olsun mahvedio saçı

Kuaför düzleştiriciyi bekletmeden hızlıca geçir dedi. ve de mümkünse fön çekip üstünden hızlıca geçir düzleştirici yıpratır dedi. Bir de yıkadıktan sonra saç kremi sürüp duruluyoruz ya, iyice durulama çok hafif kremli kalsın dedi.

ne yaparsan yap düzelştirici mahvediyo saçı. bide benimki röfleli hepten bitik vaziyette. 1 aya yakındır düzleştirmiyorum. bide aktardan saç bakım yağı aldım kendileri hazırlıyomuş binbir çeşit yağ var içinde. o kurtardı birazcık beni.

Arkadaşım kesinlikle haftada 2-3 seferden fazla uygulama hergün yapman gerekiyosa fönle düzelt gerekirse uçlarını düzleştir ben öyle yapıyorum avonun kırık saç uçları serumu var onu tavsiye ederim bnm de kırığım var saçımda düzleştirdikten sonra onu sürüyorum pürüzsüz gösteriyo ve de besliyo

Kuaför düzleştiriciyi bekletmeden hızlıca geçir dedi. ve de mümkünse fön çekip üstünden hızlıca geçir düzleştirici yıpratır dedi. Bir de yıkadıktan sonra saç kremi sürüp duruluyoruz ya, iyice durulama çok hafif kremli kalsın dedi.

banada kremi sakin sacinda birakma iyice durula kremi dedi :uhm:

yaa bnm de sacLarım düzLeştirdikten sonRa yıkayınca hemen elektrikLeniyo uCLarı kötü oLuyo :KK43:
o yüzDen düzLestiRmiyoRum hiç.
ama düzlestiRmek iStiyorum.nasıL koruruz ki binbiR türLü üRün vaR piyaSada
şu PROTECT su yu kuLLanmayı düSünüyorum.
bir de şu gLiss in saRı serisi..acaba öneRen varmı
ya Da düzLeştiriciye 2-3 kez kuLLanıp da saçımı .... üRünLe koRuyoRum
geRzekten iSe yaRıyor diyen vaR mı?

ben iki uc gun once INDOLA thermal protector smooth adli urunu aldim cok begeniliyo bakalim ne kadar koricak zaten oyle cok duzlestirmiyorum sacimi dort yada bes gunde bir duzlestiriyorum

slm kızlar ben saçlarımı hemen hemen 1 yıldır hiç kestirmedim ve her gün mutlaka düzleştiririm hemde en az 190 derecede öyle çok fazla kırık yok 1 yıldır kestirmememe ve her gün düzleştirmeme rağmen tabi bunu şampuanımın içine attığım bepanthen ve evigen ampullere borçluyum arkadaşlarım şaşırıyo nasıl bu kadar az kırığın var diye..bence sizde mutlaka deneyin aldığınız sonuçlar karşısında bana teşekkür edeceğinizden eminim..sorunuz olursa özelden de ulaşabilirsiniz..

2 hafta önce kestirdim avonun kırık saç uçlarını onarıcı serumunu bide durulanmayan saç kremini kullanıyorum yine var uçlarında kırıklar bnde son çare saçlarımı örüp yaptıyorum hem kötü durmuyor en azından kıvırcık sayılır:KK70:

kızlar termal bir serum kullanmalısınız. nemlendirici falan fayda etmez. john frieda nın falan var tekin acarda satılıyor. daha da etkili bişey diyorsanız CHI nin spreyi var tabi türkiyede yok sanırım ben yurt dışından temin ettiğim için biliorum ama zaten konuyu açan arkadaş yurtdışındandı ordan temin edebilirsiniz acayip süper bir ürün youtube da falan vardır zaten videoları

X