Saç Uzatma Yöntemleri Saçları böylesine uzatan bir muvize varmış!!!

arkadaşlar benim doğal saç rengim siyahın 1-2 ton açığı şu an saçımda hiç boya yok ben bu maya maskesini sadece saç diplerime mi sürücem ? saç diplerime sürersem sadece diplerim mi açılır :):nazar:

saçlar boyalıysa 1 kez bu maya maskesini yapmak bile saç rengini açıyor..ben siyaha boyamıştım mayalı maskeyi yaptım topu topu 2 saat beklettim saçımda saçımı siyahtan açık kumrala çevirdi..etkisi var..boyalı olanlar denesin isterlerse..saçı besliyor..

benim saçım boyalı değil ama genede açarmı ben açmasını istemiyorum bide suna dumankayanın formülü varya zeytinyağı fındık için falan onu kullanan varmı?

ben yaklasik 3 haftadir kullaniyorum ama sizin ki gibi gozle gorulen bir acilma olmadi. sadece diplere de surdum tamamina da surdum ama.. ve cok kotu kokuyor saclar bu maskeyi yapinca kokuya cozum bulabilen var mi?

arkadaşlar benim doğal saç rengim siyahın 1-2 ton açığı şu an saçımda hiç boya yok ben bu maya maskesini sadece saç diplerime mi sürücem ? saç diplerime sürersem sadece diplerim mi açılır :):nazar:

Boyasiz saclarda acilma yapmaz papatya suyu vs gibi seyler kullanip guneste bekletilmedigi surece mayanin boyke bi etkisi yok:)

benim saçım boyalı değil ama genede açarmı ben açmasını istemiyorum bide suna dumankayanın formülü varya zeytinyağı fındık için falan onu kullanan varmı?

Boya olmadigi icin acmaz usttede yazdim :)

ben yaklasik 3 haftadir kullaniyorum ama sizin ki gibi gozle gorulen bir acilma olmadi. sadece diplere de surdum tamamina da surdum ama.. ve cok kotu kokuyor saclar bu maskeyi yapinca kokuya cozum bulabilen var mi?

Dediginiz gibi acilma olmaz etrafimda kimsede de gormedim ve malesef kokuya bi cozum yok katlanilmasi gerekenler arasina giriyor :KK70:

Bir ara yaş maya ve zeytinyağı işlemini uygulamistim ve çok iyi gelmisti. Mayayi az miktarda sicak süte karistirip içmek sac tirnak cilt için birebirmis. Bayadır hiç yapmamistim bugun yapim bende :) maskeyi

Bıktım bende aynen.Yapıcam yapıcam diyorum.Kürü yapıcağım gün gelince üşeniyorum :KK70: Ama benim bu 3 ayda saçlarımı 15-20 cm falan uzatmam lazım.Sinameki kürünü bıraktım.Lavanta mı maya mı ? Kaldım burda :KK42::KK3::KK5::KK52::KK52:

Cidden uzatıyor mu ya uzun süredir kullananlar yorumlarını yazabilirler mi ? Pratik ve kolay birşeye benziyor, öyleyse eğer kaynak yaptırma planımdan vazgeçip bu işe koyulabilirim:KK9:

Toz mayayı ılık su yerine ılık soğan ya da sarımsak suyuyla karıştırsak daha etkili olur mu? İçindeki bazı vitamin ve mineraller birbiriyle etkileşime girer ve etkisini nötrler diye ben denemeye cesaret edemedim kimyası iyi olan biri gerekli açıklamayı yaparsa çok sevinirim

Kizlar yeri degil ama ben mayayi sacima degil de yuzume uyguluyorum.
Instant mayalar ile yapan da var ama ben yarim paket yas mayaya cok az bir yada iki cay kasigi kadar sut ilave edip macun kivina getiriyorum ve yuzume uyguluyorum. Goz altlarina bile. Ve inanin sivilce deliklerini dahi yok ediyor. Puruzsuzlestiriyor. Anti aging etkisi var. Yani yaslanmayi geciktirip var olan yaslilik izlerini siliyor. Deneyin. Haftada 2 yapmak yeterli. Ya da 3. Ama fazla bekletmeyin yuzunuzde kizariklik yapabiliyor.

Saç rengimi açmadığı gibi saçlarımı kökten itiraben sanki açıcı ile açmış gibi kuru ve sert yaptı hayır anlamıyorum yani böyle saçları kupkuru yapan bir şeyi nasıl öneriyorsunuz diplerinde boya yok orası bile d hamur gibi kapardı sakın denemeyin! umarım benim saçlarım da normale döner.​

X