Doğal Saç Bakım Kürleri sacları kuruyan bu maseyi denesin

Evde Yapılabilen Saç Doğal Bakım Kürleri

glt

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
27 Ocak 2009
244
0
kızlar ben sac konusuyla cok ilgilenip cok okuyorum ögrendiklerimi uyguladıklarımıda vede işe yarıyor sonuç mükemmelse sizlerle paylaşıyorum maglum yaz mevsimi benim gibi sacı kuruyan arkadaşlar varsa bu maskeyi yapsınlar benim sacımda işe yaradı saclarımı yıkadıktan sonra cok kuru sert kırılma oluyordu belki cogunuz duydunuz duymayanızda olabilir sac maskesi kulanacagımız malzeme 1muz 1yumurta 3yemek kaşıgı bal 3yemek kaşıgı süt 3yemek kaşıgı zeytinyagı hepsini karıştır tüm sacına uygula 30dakika bekle ve şampuanla bol suyla yıka kremleme sacını yıkarken tara ve bol durula sonuçmu cok memnunum yumuşak canlı goruntu var ayda 1 yeterli evet tarifi pasta gibi ama sacınız buna degermafoldumben

bitlenme olsa önce zeytin yagda olur muz ne alaka artı sac dökülmesinde avokado kulnımı var yeniliklere acık olalım

ben de bugün yumurtalı filan bir maske yaptım daha doğrusu annem hazırladı uyguladı saçıma sağolsun bu maskeyi de deniycem teşekkürler peki yıkadıktan sonra neden kremlemiyoruz ? :)

cünkü bu maskede muzda var cıkması zor oluyor kremle cıkarmak yapış yapış bi hale geliyo

X