Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

Tadı nasıl canım lavanta çayının :26::26:..iştah filan açıyor mu peki..
:26:hiç farketmedim canım daha doğrusu hiç açlık hissetmedim
tadı yok kokusu var ama ööle ağır yada yoğun değil
açıkçası ben cildede iyi geldiğini bildiğim için içeyim dedim bugün 3.gün oldu
bikaç güne gelişmeleri yazarım saçıma faydası olsada olmasada denemeye değer canım
zaten saçıma birsürü şey yapıyorum olursa ne ala 1taşta2 kuş ama olmazsada sorun yok

bende bugün mayalı süte başlayacam hazirana kadar uzatmam lazım...en son 1 sene önce kestirdim ense hhizasında...şimdi omuz hizamda hazirana kadar bayağa uzar inşallah....canımmm uzun saçlarımı doğum sonra kesmek zorunda kaldım zor oluyo diye....şimdi uzatabilirim mayalı sütten içtim bakalım ne kadar uzayacak...

aaa hayır canım kaynak çok iyi değil yapma ööle bişi
neler yapıyosun saçını uzatmak için sinameki filan denedin mi hemen pes etme

denemediğim hiç bişe kalmadı nerdeyse sinamekiyi denedim kemik iliği vs dahil ama malesef kışın başında kestirdim temizlensin kırıkları gitsin die kestirdiğim zamandan bu zamana daha anca 1 parmak boyu uzadı düşün canım artık.:KK43:

kızlAR sıtede reklamı olan "Prodiva Kırık Fön Aparatı" nı gördunuz mu duzlestırıcı kadar yıpratmaz ama gercekten ıse yarar mı acuba :
)

denemediğim hiç bişe kalmadı nerdeyse sinamekiyi denedim kemik iliği vs dahil ama malesef kışın başında kestirdim temizlensin kırıkları gitsin die kestirdiğim zamandan bu zamana daha anca 1 parmak boyu uzadı düşün canım artık.:KK43:

:26: Allah Allah yaa yanlış zamanda kestirmişsin demek ki bide çok sık olmamalı şu saç kesme işi yaa

Canım bence bir doktora görün,bir şey eksikliğinden kaynaklanıyor olabilir,vitamin,çinko gibi..belki iç beslenmeyle düzeltebilirsin bu durumu..

merhabalar aranıza yeni katıldım bende ......dün içmeye başaldım mayalı süt cildinizde ne gibi değişimler oluyor?
herkesi saçı uzamış gibi duruyo..mayalı sütten memnunsunuz saçları uzatmış.peki cildinizde ki değişimler ne oldu ?

merhabalar aranıza yeni katıldım bende ......dün içmeye başaldım mayalı süt cildinizde ne gibi değişimler oluyor?
herkesi saçı uzamış gibi duruyo..mayalı sütten memnunsunuz saçları uzatmış.peki cildinizde ki değişimler ne oldu ?

canım mayalı sütün içileninin cilde etkisi olduğunu bilmiyorum
cilt maskesi olarak kullanılırsa olabilir tabi ama lavanta çayının cilde çoook büyük faydası olduğunu gördüm
bu arada o da saç uzatma amaçlı kullanılıyor yalnız ben cildime olan etkisini görünce saçımdan vazgeçtim :KK1:
nasılsa saçıma kırk tane şey yapıyorum onların etkisi yeter heralde

canım mayalı sütün içileninin cilde etkisi olduğunu bilmiyorum
cilt maskesi olarak kullanılırsa olabilir tabi ama lavanta çayının cilde çoook büyük faydası olduğunu gördüm
bu arada o da saç uzatma amaçlı kullanılıyor yalnız ben cildime olan etkisini görünce saçımdan vazgeçtim :KK1:
nasılsa saçıma kırk tane şey yapıyorum onların etkisi yeter heralde

Lavanta Çayını günde kaç bardak içiyorsunuz.aktarlarda bulabilir miyim ? bu arada lavanta çayını yeni duydum :)
ne gibi etkisi oldu cildinize ? aydınlatma ,pürüzsüzleştirme ,lekeleri giderme , ...vs
bilgi veririseniz sevinirim.

Lavanta Çayını günde kaç bardak içiyorsunuz.aktarlarda bulabilir miyim ? bu arada lavanta çayını yeni duydum :)
ne gibi etkisi oldu cildinize ? aydınlatma ,pürüzsüzleştirme ,lekeleri giderme , ...vs

Ben de kullanıyorum canım bendeki etkilerini yazayımm xAyxcim de yazar zaten..Aydınlatma,kızarıklık ve sivilce giderme etkilerini ben gördüm canım..yüzüm düzgündü tek tük şeyler vardı onlar da gidiyor :KK9::KK9:..

evet canım aktarda satılıyor tohum şeklinde 1liralık alsan zaten yetiyor fazla fazla
ben 15 gündür içiyorum (kaynatıp çok bekletmeden çünkü acıyor 1 2dk da bile)
aslında ben kural filan bilmiyodum ve günde 3 4bardak içtiğimde oldu bi sorun yaşamadım açıkçası
evet kesinlikle cildim bembeyaz oldu ve sivilce vs olmuştu sıcaktan ötürü hemen söndü aynı zamanda uçuk vardı onada yaradı
mutlaka tavsiye ederim :)

[sıze=3]evet canım aktarda satılıyor tohum şeklinde 1liralık alsan zaten yetiyor fazla fazla
ben 15 gündür içiyorum (kaynatıp çok bekletmeden çünkü acıyor 1 2dk da bile)
aslında ben kural filan bilmiyodum ve günde 3 4bardak içtiğimde oldu bi sorun yaşamadım açıkçası
evet kesinlikle cildim bembeyaz oldu ve sivilce vs olmuştu sıcaktan ötürü hemen söndü aynı zamanda uçuk vardı onada yaradı
mutlaka tavsiye ederim :)
[/sıze]

bilgilendirdiğiniz için teşekkür ederim....

ya benim belime bir buçuk ayda veya biraz daha fazla olabilir işte bu zaman doğrultusun da geldi hele benim saçlarım o kadak kuru ve bansızdı ki anlatamam ama içtiğin anda iki üç gün içersimde saçlarının nasıl toparladığını kendin de göreceksin arkadaşım ben her ay saçımı boyuyorum ki saç dibimin geldiğini görememişimdir hiç bi zaman ama şimdi iki günde saç dibim çıkıyor arkadaşım yap bana dua edeceksin

merhabalar bende iki gündür içiyorummm ama gercekten bir saat kadar mide bulantısı cekiyorumm umarım buna degerrr :KK43:

başla canım ben kaç aydır bıkmadan usanmadan içiyorum inan ki hatta eşimde diyorki sütü sağlığın için iç desem içmezsin güzellik olunca hergün içiyorsun bakıyorum diyo

:))
öle aynı şeyi benim eşimde söylüyo ballar muzlar nere gigiyo gözüküyo dieee

merhabalar bende iki gündür içiyorummm ama gercekten bir saat kadar mide bulantısı cekiyorumm umarım buna degerrr :KK43:

ben mide bulantısı yaşamıyorum ama düzensiz içiyorum bir gün içiyorsam ikinci gün içmiyorum gibi...düzenli kullananlarda işe yarar muhtemelen ..içine bişeyler karıştır iç canım

ben mide bulantısı yaşamıyorum ama düzensiz içiyorum bir gün içiyorsam ikinci gün içmiyorum gibi...düzenli kullananlarda işe yarar muhtemelen ..içine bişeyler karıştır iç canım

canım saolda bugün yutamadım bile az önce içeyim dedim gitmedi yaniiiiii :KK43: ben yaglarla devam edeyimm

:KK66:

canım mayalı süt cildede cok iyi geliyo benim cildim sivilceye cok meyilli normalde ama mayalı süt içmeye başladığımdan beri cok nadir sivilce çıktı parlaklaştırıp beyazlaştı ben cok memnunum tavsiye edrim :KK52:

X