Saç Uzatma Yöntemleri Saçları uzamayanlar buraya

canım mayalı süt cildede cok iyi geliyo benim cildim sivilceye cok meyilli normalde ama mayalı süt içmeye başladığımdan beri cok nadir sivilce çıktı parlaklaştırıp beyazlaştı ben cok memnunum tavsiye edrim :KK52:

ya açıkcası saçlarım uzamıyor . ben de yağlar bakım maskeleri aklınıza gelebilecek bir çok şeyi denedim ama olmadı hiç biri işe yaramadı.Şimdi bu mayalı sütte umudum içiyorum bakalım ....günde bir çay barağı.bu arada cildime yararlı olursa da sevinirim:)
hedefim saç uzaması.....
iletin için teşekkür ederim.

rica ederim canım ben 3 aya yakındır içiyorum ve hiç aksatmamaya çalışıyorum ciddden faydasını gördüm hem saçımda hem cildimde hatta tırnaklarım cabuk kırılırdı benim onlar bile düzeldi :KK16:

rica ederim canım ben 3 aya yakındır içiyorum ve hiç aksatmamaya çalışıyorum ciddden faydasını gördüm hem saçımda hem cildimde hatta tırnaklarım cabuk kırılırdı benim onlar bile düzeldi :KK16:

cok gûzel canim ya sevindim senin adına bakalım bende sonuc ne olucak
saclarım da degişiklik old yazıcam
ben bir cay bardagı süte bir cay kaşıgi maya katıyorum sen nasık kullanıyosun
bi de günde bir bardak iciyorum

vala canım ben mayanın tadından rahatsız olmadığım için göz kararı koyuyorum. bir su bardağı süte 2 çay kaşıgı falan koyuyorum günde 1 kez öğün aralarında içiyorum. zaten alışkanlık oldu hergün içiyorum normalde hiç süt içmezdim halbuki kemiklerimde güçlensin hem :KK52:

bende maya, sarımsak ve zeytınyağının faydalarını gerçekten gördüm canım :)))) uzamasa benım sacım uzamazdı.. önerırım mutlaka tek yapman gereken düzenli yapman !!

vala canım ben mayanın tadından rahatsız olmadığım için göz kararı koyuyorum. bir su bardağı süte 2 çay kaşıgı falan koyuyorum günde 1 kez öğün aralarında içiyorum. zaten alışkanlık oldu hergün içiyorum normalde hiç süt içmezdim halbuki kemiklerimde güçlensin hem :KK52:

aynen süt icmem hatta anne sütü bile icmemişim o derece kemiklerde kalsiyum sıfırın altında eksi anlayacagın :)

güzellik ugruna nelere katlanıyoruz demi

bende maya, sarımsak ve zeytınyağının faydalarını gerçekten gördüm canım :)))) uzamasa benım sacım uzamazdı.. önerırım mutlaka tek yapman gereken düzenli yapman !!

dogru sóylüyorsun arkadaşim ...
düzenli yapmaya calışıyorum .mayalı sütün sen de etkisi ne oldu bilgilendirirsen sevinirim

aynen süt icmem hatta anne sütü bile icmemişim o derece kemiklerde kalsiyum sıfırın altında eksi anlayacagın :)

güzellik ugruna nelere katlanıyoruz demi

aynen canım güzellik ugruna yaptıklarımızı başka şeye yapsak profosörü olmustuk o şeyin valla :KK9:

arkadaşlar saçlarınız ne durumda düzenli içenler .....ben ara ara su koyu veriyorum:) içemiyorum bende henüz bi etki yok düzenli olmadığı için düzenli içenler ne gibi etkilere denk geldiler

paylaşırsanız sevinirim.

mayalı süt formülünü uzuuun zamandır uygulayan arkadaşlara bi sorum olacak:26:

başka bir topikte bi arkadaş saçının uzadığını fakat aynı şekilde diğer tüylere etki ettiğini yazmış, bu doğru mu sizlerde de aynı etkiler oldu mu ?

benim saçım çocukluğumdan beri az uzuyor. en uzun hali sırtımda sütyen hizası diyebilirim. saçlarımın doğal hali dalgalı, ama uzuun dalgalı olsun istiyorum.

mayalı süt formülünü uzuuun zamandır uygulayan arkadaşlara bi sorum olacak:26:

başka bir topikte bi arkadaş saçının uzadığını fakat aynı şekilde diğer tüylere etki ettiğini yazmış, bu doğru mu sizlerde de aynı etkiler oldu mu ?

benim saçım çocukluğumdan beri az uzuyor. en uzun hali sırtımda sütyen hizası diyebilirim. saçlarımın doğal hali dalgalı, ama uzuun dalgalı olsun istiyorum.

canım ben dedğimgibi 3 aya yakındır kullanıyorum ama öyle bi etki farketmedim açıkcası senim saçlarıma cok fayda etti

Simdik bunu günde kac kere ve ne zaman icecegiz?

Bende ztn sut alerjsi var adi laktose bilen varrsa

Bunu kafama calsamda olur mu aceba ? :)

Simdik bunu günde kac kere ve ne zaman icecegiz?

Bende ztn sut alerjsi var adi laktose bilen varrsa

Bunu kafama calsamda olur mu aceba ? :)
günde 1 kez içiyorum canım ben genelde ögün arasında içiyorum tok tuttuğu için :KK70: süte alerjin varsa neskafenin falan içine koyarakta tüketebilirisin ben öyle yapıyorum bazen :KK52:

Meraba benim sacim su an erkek saci gibi. Salak gibi kestirdim bi dr boyattim hayatta boyatmayan ben. Nasil pismanim bilseniz. Maya maskesine baslasam omuzlarima ne kadar zamanda gelir sizce?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya 20 cm uzatmam lazim sacimi su an 2 cm en kisa yeri anliycaginiz erkek cocugu gibiyim. 20 cm uzama icin ne kadar zaman icmem lazim mayali sutu biri bisey desin nolur. Cok uzuluyorum :KK43:

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

benim 5.günümde kardeşim abla evde otururken yüzüne fondoten mi sürüyosun dedi :KK1: nasıl bi etkisi var sen düşün :teytey:
ya bu maya muhabbetini az once annemle komustum..sacmalama hepsinin icinde katki maddesi var direk böbreklerine vurur gibi seyler soyledi korkuttu..dün 1.günumdu simdi korktum ole deyince..neden insanlar simdi çürük hersey katkili oldgu icin dedi aklim gitti valla..kararsiz kaldim suan:KK43:( napsakki kizlar

ya bu maya muhabbetini az once annemle komustum..sacmalama hepsinin icinde katki maddesi var direk böbreklerine vurur gibi seyler soyledi korkuttu..dün 1.günumdu simdi korktum ole deyince..neden insanlar simdi çürük hersey katkili oldgu icin dedi aklim gitti valla..kararsiz kaldim suan:KK43:( napsakki kizlar
evet annene katılıyorum bı çok şeyde katkı maddesi var.ama mayayı kullanmamak için bunu düşünmek bence gereksiz.mayayı zaten alıyoruz.ekmekle hamur işiyle.günlük kullandığımız şeylerin yanında maya çok masum kalıyor

evet annene katılıyorum bı çok şeyde katkı maddesi var.ama mayayı kullanmamak için bunu düşünmek bence gereksiz.mayayı zaten alıyoruz.ekmekle hamur işiyle.günlük kullandığımız şeylerin yanında maya çok masum kalıyor
pfff napsakki simdi cok kararsiz kaldim yaa...

ben mınık mınık başladım mayaya.benim saçlarımın tepkisi belli olmuyor.herşeye dökülebiliyor.oyuzden deneye deneye başlıyorum :)yarım çay bardagı kefir in içine bi çay kaşıgı tam dolu olmadan maya koyup karıştırıp,nefesimi tutup içiyorum.önceden mayayı denemiştim kokusundan içememiştim.böyle hiç duymuyorum kokusunu :)

ben mınık mınık başladım mayaya.benim saçlarımın tepkisi belli olmuyor.herşeye dökülebiliyor.oyuzden deneye deneye başlıyorum :)yarım çay bardagı kefir in içine bi çay kaşıgı tam dolu olmadan maya koyup karıştırıp,nefesimi tutup içiyorum.önceden mayayı denemiştim kokusundan içememiştim.böyle hiç duymuyorum kokusunu :)
kokusundan rahatsiz olmadim ben ama sanki onu 3 gun ictim saclarim gene dokulme fazlalasti gbi geldi :)) bilemedm artik bende

X