Saçları yumuşatmak için

Bir de bu çeşitli markaların sıvı saç kremleri var Onlar nasıl bilgisi olan var mı?nemlendirici sıvı saç kremleri işe yarıyor mu saçı yumuşatmaya

Hayır canım saç telleri nemlendiği için saçın duruşu güzelleşiyor parlıyor:) inşallah fayda görürsün sende:)
Ay inşallah bakalım bi deneyeceğim çok teşekkürler.işlem olmayan saçın sert olması sanırım şampuandan dipler yağlı uçlar kuru dökülüyor bir de inşallah iyi gelir de

Tabii ki kalıyor. Son durulama suyuna bir ölçü atın yeterli.
Hatta kokar falan diye şüphen varsa akşam yap, en azından insan içine çıkmamış olursun. kendin görürsün kokusu vs nasıl
Üstelik saçı besliyor,kolay taraniliyor.
Ben çok memnunum, bu sene kendi banyo sirkemi kendim yapicam 😇😇
Pardon ben sormayı unuttum da sirkeli suyu saçıma döktükten sonra biraz bekleyip durulayacak miyim yoksa saçımda mı kalacak?bir de bazı yerlerde sirkenin saç döktüğü yazıyor siz böyle birşey yaşadınız mı acaba?

Pardon ben sormayı unuttum da sirkeli suyu saçıma döktükten sonra biraz bekleyip durulayacak miyim yoksa saçımda mı kalacak?bir de bazı yerlerde sirkenin saç döktüğü yazıyor siz böyle birşey yaşadınız mı acaba?
Ben yaşamadım , çok dökülmez saçım.
Bir de son durulama suyuna dök gitsin işte. Eğer istersen sonra tekrar bir su dökünürsün. Belli bir prosedürü yok, banyon biterken yap,sonrasında çok fazla su akıtma yeter

Ben yaşamadım , çok dökülmez saçım.
Bir de son durulama suyuna dök gitsin işte. Eğer istersen sonra tekrar bir su dökünürsün. Belli bir prosedürü yok, banyon biterken yap,sonrasında çok fazla su akıtma yeter
Yaa bugün sirke kullandım duşta saçlarım kremlemiş gibi oldu yumuşacık 😍😍çok teşekkür ederim🙏🙏

Kızlar merhaba.Saçlarımda boya yok ve kalın telli.Zeytinyağı ve gliserin denedim ama pek yumuşamadı.yumuşak olması için ne yapabilirim? kuruluktan oluyor diye düşünüyorum ne kullanmamı önerirsiniz?nemlendirici saç kremi mı kullanmam gerekir?
Merhaba.
Benimki de çok kuru.
Herhangi bir şeye alerjiniz var mı? Alerjik vücut kupkuru oluyor gözlemim yanlış değilse.
Benim alerjim var, onun tedavisini aliyorum ama saç için de ara sıra çıldırıp normal el kremini elimle saç uçlarına sürmüşlüğüm var 😂
Geçenlerde uçlara zeytinyağı sürüp bekleyip üstüne duş yaptim, yumuşacık oldu, en azindan haftada 1 yapmayi düşünüyorum.
Burda tavsiye edilen banyo son suyuna sirkeyi de yapıcam (sirke çamaşırları da yumuşacık yapıyor), defne sabunu ile de barışmaya karar verdim, ısırgan sabunu denmiş, o da ilgimi çekti, hepsine varıım 😄

Ne yaptığınızı, gelişmeleri yazın.

Devam edin haftada 1.
Besler, parlatır. Belki kullandıkça yumuşaklığı kalici olur.
Gliserin hoşuma gitmedi banyodan sonra uyguladım yine sertti saçlarım.Zeytinyağı da bende işe yaramadı maalesef.sirkeyi tekrar deneyeceğim bakalım kuruyunca gene sertti ama bir şans daha vermeyi düşünüyorum .Doğal sabun kullanmaya henüz kalkışmadım çünkü saçlarım dökülüyor zaten artırmasın bir de daha çok kurur mu diye tedirginim açıkçası.Saçı ağırlaştırmadan yumuşatan bir çözüm bulamadım bir türlü

Merhaba.
Benimki de çok kuru.
Herhangi bir şeye alerjiniz var mı? Alerjik vücut kupkuru oluyor gözlemim yanlış değilse.
Benim alerjim var, onun tedavisini aliyorum ama saç için de ara sıra çıldırıp normal el kremini elimle saç uçlarına sürmüşlüğüm var 😂
Geçenlerde uçlara zeytinyağı sürüp bekleyip üstüne duş yaptim, yumuşacık oldu, en azindan haftada 1 yapmayi düşünüyorum.
Burda tavsiye edilen banyo son suyuna sirkeyi de yapıcam (sirke çamaşırları da yumuşacık yapıyor), defne sabunu ile de barışmaya karar verdim, ısırgan sabunu denmiş, o da ilgimi çekti, hepsine varıım 😄

Ne yaptığınızı, gelişmeleri yazın.
Bazı kokulara alerjim var yani hapşırırım ama ilaç kullanmıyorum.Cildimde de kuru olan bölgeler var kollarım bacaklarım gibi.

Konu açtığım için gelişme yazayım dedim okuyan arkadaşlar için.Ünlü bir tuzsuz şampuan markası var marka adı yazmak serbest mı bilemediğimden yazmıyorum turuncu büyük bir şişesi olan dersem anlaşılır sanırım.kremiyle birlikte kullanıyorum ve şu an için memnunum.diğer kullandıklarımdan çok daha iyi geldi.

Önceki yorumu silemedim o yüzden yazdığımı dikkate almayın arkadaşlar o dediğim şampuan da tuzsuz olan saç dökülmesini arttırdı ve kepek yaptı uzun süreli kullanımda tavsiye etmiyorum maalesef bir çözüm bulamadım hala😐

X