Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım çok az uzuyor :(

Aynen canım daxı da sürdüm kaşlarıma incecik iplik gibi yapmışlardı. Aldırmamaya yemin ettim artık kaşlarımı kavisini falan çok beğeniyorum üstten iple toplattırıcam bundan sonra sadece ve boyları kısaltıcam :KK70:
Benim de kaşlarım kavisli ve çok kalın, bundan sonra bir daha almasam diye planlar yapıyorum ama olacak gb değil, bir kaç kere mecburiyetten alamamıştım ama resmen ifadem değişti. Çok isterdim hiç almak zorunda kalmayayım ama

Benim de kaşlarım kavisli ve çok kalın, bundan sonra bir daha almasam diye planlar yapıyorum ama olacak gb değil, bir kaç kere mecburiyetten alamamıştım ama resmen ifadem değişti. Çok isterdim hiç almak zorunda kalmayayım ama
canım kaşının resmini atsana çok merak ettim

şimdi ki halini at ben kalın kaşı çok beğeniyorum. kaş almaya karşıyım aslında. kuaförün o anki anına göre resmen sana surat yapıyo. yüz ifadesi değiştiğinde hoşlanmıyorum değişik geliyor. sadece toplama yapsan kaşlarından olmuyor mu. mesela sadece üstlerde varsa o kısımlara lazer attır tüyler güçsüzleşsin. alınmamış kaş çok güzel

Bende sarı yapmıştım sarı da yaptırmasınlar :KK43: ne kadar kendindoğak saö rengin güzel benimde saç renfim açık küllü kumral doğal rengim niye ben sarıya sende kızıla boyattıysan artık :))) perfectil belki bu senenin sonuna kadar beline kadar uzar
Perfectil tablet kullanarak bu sorunu aşabilirsin. Genelde perfectil tablet bayanların saç ve tırnak uzamasını destekliyor.

X