Saç Uzatma Yöntemleri Saçlarım yandı kısacık kestirdim uzatmak istiyorum

Mayonezi duyan var mı aramızda
Canım öncelikle saçların ne boyda bilmiyorum.ama ne boyda olursa olsun bence kesinlikle kestirme.eyer uzun saçı sevenlerdensen sende benim gibi,saç kestirmek pişmanlıktır.keşke diyorum ombrelerime biraz daha katlansaydımda.iyice uzadıktan sonra kestirseydim.ama hayatta keşkelere yer yok malesef.o yüzden saçına bakım yap ,mayonezi sormuşsun evet ben kullandım.saçı çok güzel parlatıyor içerisindeki sirke ve yumurta saçı besliyor özellikle işlem görmüş saçlar için onarıcı bir bakım kendisi.kullanmanızı öneririm kokusu oluyor mayonez kokuyor saç ama şampuanlarsanız koku gidiyor.:KK37:

Benim saçlarım da çok fena çok ama çok kötü durumda sanırım kestirmek zorundayım omuzlarımda ama ne yapsam işe yaramıyor kestirip bakım mı yapsam kestirmesemmi ay bir türlü karar veremiyorum çıldırmak üzereyim
Uzun saç kullanmaya alışıksan kestirme canım, yoğun bir saç bakımına yönel, uzadıkça uçlardan kendin alırsın

Çok teşekkür ediyorum. koptu saçlarım çok koptu. Çok iyi geldi mesajlarınız bana Omuzlarımda bende küllü sarı istedim bir türlü olmadı yandı saçlarım

Çok teşekkür ediyorum. koptu saçlarım çok koptu. Çok iyi geldi mesajlarınız bana Omuzlarımda bende küllü sarı istedim bir türlü olmadı yandı saçlarım
Saçınız şuanda çokmu yanık,eyer düzelecek gibi deilse yani çok sertse ,kestirin ama bakımla düzelicek bi hali varsa bakım yapın,foto atabiliyormusunuz:KK69:

Kısa saç sevmiyorsanız kestirmeyin ben kestirdikten sonra depresyona girdim keşke bu kadar kısa kestirmek yerine az az yavaş yavaş uzadıkça kestirseydim ama neyse olan oldu artık. Geçmiş olsun bu arada ben de çok tecrübeli değilim deneye yanıla öğreniyorum

Soğan sarımsak suyu yapıyorum
1 orta boy soğan dörde böldüm 4 diş de sarımsağı her dişi ikiye bölüp attım kaynıyor şimdi bakalım ılıyınca süreceğim

Tabi uzama var ama ekstra değil normal seyrinde şu an. Ara verince ekstra uzama bekliyorum :)
Bende baslamayi dusunuyorum.ama emin degilim.gecen sene duzensiz ve bir iki kere uygulamama ramen.sacim omuz hizasindan belime kadar.uzamisti.bu senede oyle uzarmi bilmiyorum boya yok sacimda.gecen sene vardi.boyaninda etkisi varmidir bilmiyorum.ama baslamak geciyor icimden.en etkili kur bana gore sinemaki.cunku icine vitamin katiyoruz b vitamini.badem yagi zaten saci uzatmasiyla bilinir.sinemaki otu da uzatma saliyor.yani bu sinemaki etkili.8 hafta kullanip.2hafta ara verilip .uzamasana gore devam ediliyormus.kac cm uzadigini tespit edin.yine lazim olur.ben not etmemistim.ama yarim boy uzadigini hatirliyorum.omzumdan belime gelmisti.bide sacim katli kesimdi.ara makasda vardi.simdi duz kesim.acaba katli sac dahami hizli uzar.kafamda deli sorular.:süslü:

X