Saç Dökülmesi, Yıpranmış, Kırılmış Saçlar Saclarim

Yıpranmış Kırılmış Saçlar, Saç Dökülmesi ve Çözümleri
Kullanmadığım saç bakım ürünü yağlar VS kalmadı diyebilirim. Bir kısmı kullanırken bir tık fayda etse de bırakınca yine aynı tablo. Farklı doktorlara da gittim. Hiç bir şey yok. Genetik desem aile de bir tek benim böyle. Bir arkadaşım da benim gibiydi o saç ektirdi baya fark etti ama zorlu bir süreç. Yağla falan olacağını düşünmüyorum artık. Belki ben de saç ekimi yaptırırım.
Yağlar sık kullanılınca gözenekleri tıkar daha çok saç dökülür zaten

Sık sık açık renge boyatanlarda da dökülme oluyor. Ya da föne düzleştiriciye aşırı düşkün insanlarda

Şu an benim de dökülüyor mesela. Konu sahibi önce dün yaşlandım üzülüyorum dedi, bugün saçlarım diyor ne bileyim hiçbirimiz VS meleği değiliz, öyle bir iddiamız da yok bu kadar kendini beğenmeme fazla geldi banaz
.

Şu an benim de dökülüyor mesela. Konu sahibi önce dün yaşlandım üzülüyorum dedi, bugün saçlarım diyor ne bileyim hiçbirimiz VS meleği değiliz, öyle bir iddiamız da yok bu kadar kendini beğenmeme fazla geldi banaz
.
Yok kendimi begeniyorum ya hu sacim cidden dokuluyor ve yanlardan acildi.begenmeme degil birden gozume batmaya basladim diyelim

Kullanmadığım saç bakım ürünü yağlar VS kalmadı diyebilirim. Bir kısmı kullanırken bir tık fayda etse de bırakınca yine aynı tablo. Farklı doktorlara da gittim. Hiç bir şey yok. Genetik desem aile de bir tek benim böyle. Bir arkadaşım da benim gibiydi o saç ektirdi baya fark etti ama zorlu bir süreç. Yağla falan olacağını düşünmüyorum artık. Belki ben de saç ekimi yaptırırım.
Aynen o durumdayim

.
Bekar olduğu için beğenilme arzusu var . Güzel olursa iyi bir sevgili eş vs bulabileceğini düşünüyor. Haklı yönleri de var

Sarımsağı bıçakla didikle sürün, saç dökülme değil ama saç kıran olduğumda ilaçlardan yağlardan çok daha iyi geldi.
Şu yeşil kiloyla aldığımız doğal kınalardan alıp saça yakabilirsin içine de istediğinizi katın :KK24:
Kına kadar saçı kurutan yapısını bozan zarar veren şey görmedim en az açıcılar kadar kurutuyor saçı yıpratıyor

Kolajen sabunu diye bir sabun var. Kimden duyduysam memnun kaldığını söylüyor. Bende kullanıyorum memnunum. Fakat saç boyalıysa sabun kullanımı zor olabilir.

X