Saç Uzatma Yöntemleri saçlarımı 2 numaraya vurdurdum :)

Evet bundan tam 1 sene önce 1 nisanda saçlarım açıcıdan dolayı yanmıştı ve 2 numaraya vurdurmak zorunda kalmıştım organixin mor serisini revox at kuyruğu şampuanını otacının sarımsaklı şampuanını denedim tonikler sürdüm ve sonuç mu? Sonuç saç uzama hızımda hiçbirşey değişmedi ancak organixin kırmızı b5 şampuanını kullandığım dönemde uzama hızı artmıştı şampuandan mı yoksa yediklerimden içtiklerimden ya da mevsimden mi bilemiyorum ama aman aman bir hızlanma yok şu an kulak memesi hizasında saçlarım ayda ortalama 1buçuk santim uzuyor şu anda kullandığım şampuanlara gelirsem almanyadaki rossmandan aldığım swiss o parın çayağacı yağlı şampuanını içine çam terebentin katarak ve urban care in biotinli şampuanı ve yine organixin b5ini kullanıyorum azar azar ve bekletiyorum saçımda en az 5 dkka sonrasında yine urban care biotinli tonik ve tresan kayınağacı toniği sürüyorum diplerime bu saatten sonra hızlı uzamasına ihtiyacım pek yok zor dönemleri atlattım :)) ama bakım olsun diye uğraşıyorum artık saçlarımla taze saçlarım bakımlılığını yumuşaklığını kaybetmesin diye artı olarak selective ammino keratin ve gliss serum deep repair kullanıyorum..sarı saç sevdamdan daha doğrusu buz sarısı sevdamdan vazgeçebilmiş değilim ancak artık cesaretim yokk baya uzun oldu kusuruma bakmayın öpüyorum hepinizi

uzun zamandır giremiyordum foruma yazdıklarımın üzerinden 4-5 sene geçmiş saçlarım tekrar sarı ama bu sefer daha temkinli ve sağlıklı bir yol izliyorum saç uzatma konusunda toniklerle masaj yapmak saç diplerindeki kan dolaşımını hızlandırmak çok önemli sağlıklı beslenmek çok önemli ve farkettiğim belki de öyle sandığım şey şu ki keratinli şampuanlar bu uzamaya biraz daha yardımcı oldu sanki veya bana öyle geldi. saçlarım sarı ve tabi ki yıpranmış olduğu için sls siz şampuan kullanıyorum bonacure fibre force serisinin şampuanı memnunum tavsiye ederim. tekrar ve son kez ekleyeceğim şey saç diplerinize saç diplerini köklerini besleyen tonik ve serumlarla bolbol masaj yapmanız kızlar.

X