Saçlarımı Kazıtmak İstiyorum

semachann

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
25 Ağustos 2016
396
347
26
Merhabalar hanımlar...

Bu yaz saçımı mora boyatma kararı aldım, almaz olaydım... Saçım açtırma işlemi ile haşat oldu, sonradan kapattır isem de sürekli kahverengi kısmı akıp alttan sarı kısmı bana gülümsüyordu; saçım da aşırı yıpranmış ve de sertleşmişti. Ben de komple düzelmesi adına kazıtma kararı aldım. Kazıtanınız varsa bana önerisi varsa dinlerim, bu sene üniversite hazırlığa geçececeğim... Kazıtma dışında öneriniz varsa da dinlerim. :110:

Merhabalar hanımlar...

Bu yaz saçımı mora boyatma kararı aldım, almaz olaydım... Saçım açtırma işlemi ile haşat oldu, sonradan kapattır isem de sürekli kahverengi kısmı akıp alttan sarı kısmı bana gülümsüyordu; saçım da aşırı yıpranmış ve de sertleşmişti. Ben de komple düzelmesi adına kazıtma kararı aldım. Kazıtanınız varsa bana önerisi varsa dinlerim, bu sene üniversite hazırlığa geçececeğim... Kazıtma dışında öneriniz varsa da dinlerim. :110:
24 yaşlarımda saçımı her renge boyata boyata boyadan sıkıldım ve gidip saçlarımı makineyle 3 numaraya vurdurmuştum o zaman da anne olmuştum yani :KK66:
Çok rahat ettim taç falan aldım bisürü sonra orjinal saç rengime kavuştum yaşım 40 saçım hala doğal :KK66:

24 yaşlarımda saçımı her renge boyata boyata boyadan sıkıldım ve gidip saçlarımı makineyle 3 numaraya vurdurmuştum o zaman da anne olmuştum yani :KK66:
Çok rahat ettim taç falan aldım bisürü sonra orjinal saç rengime kavuştum yaşım 40 saçım hala doğal :KK66:

Ayyy ben de istiyorum :)... Şey teşekkürler, moraliniz için.

Ayy bir dönem bende saçlarımı kazıtmak istiyordum sonrasında belimdeki saçları ensemde kestirdim ve pişman oldum zor bela uzattım. O yüzden de şu aralar kazıtma fikrini askıya aldım ama hayatımın bir dönemi muhakkak yapacağım :) Ablam saçlarını kazıttı yılbaşında işe gidip gelirken de peruk takıyordu zaten kış olduğu için peruğu belli olmuyordu. Yaz döneminde de biraz daha uzadığı için peruğu bıraktı saç bantları, tokalarla filan model veriyor. Çok yıprandıysa kazıtabilirsiniz :)

Fiyatları ne kadar acaba? Ve de yine saçım yıpranırsa... 2-3 seans kadar bekleyemeyeceğim de maalesef :110:
Iyi bi yerde yaptırırsanız yani güvenilir bi yerde sıkıntı olmaz.. benim de saçlarım bioform ve açıcıdan epey yanmıştı.. keratinle topladı.. 3 4 ayda bir uçlarından aldırdım.. şimdi nerdeyse belimde.. ve çok da sağlıklı

Keratin boyalı saçta işe yarıyormuymuş?
Benim de saçlarım boyalı.. keratinden 2 hafta önce saçlarınızı boyuyorsunuz ve 2 hafta sonrası keratin yüklemesi yapılıyo.. sonrasında tuzsuz şampuan kullanmalısınız yoksa keratin bozuluyo ve bi işe yaramıyo.. ben son 2 3 yıldır düzenli olarak artık kendim yapıyorum.. föne bile ihtiyaç duymuyorum kurutmak yeterli oluyo

Ayy bir dönem bende saçlarımı kazıtmak istiyordum sonrasında belimdeki saçları ensemde kestirdim ve pişman oldum zor bela uzattım. O yüzden de şu aralar kazıtma fikrini askıya aldım ama hayatımın bir dönemi muhakkak yapacağım :) Ablam saçlarını kazıttı yılbaşında işe gidip gelirken de peruk takıyordu zaten kış olduğu için peruğu belli olmuyordu. Yaz döneminde de biraz daha uzadığı için peruğu bıraktı saç bantları, tokalarla filan model veriyor. Çok yıprandıysa kazıtabilirsiniz :)

Peruk kullanmayı düşünmüyorum zaten :)
Niyet ettim, tam 19 olduğum gün olduğu için tertemiz olsun...
Ben de kendimi bildim bileli saçım göğsüme geliyor en çok.

Lütfen ilgili bölüme konu açalım / Forumda saç şekilleri ve saç bakımıyla ilgili bölümlere konu açalım..

X