Saç Kesim Şekilleri Saçlarımın kivircikligi gitti

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

Oykumkbo

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2016
72
18
33
Herkese merhabalar saçlarım cok guzeldi dogal kıvırcık fakat üniversite doneminde kıymetini bilemedim hep duzlestirdim oldu simdi dümdüz boyle olupta eski saclarina geri donebilen varmı ?

ben de lisede hep düzleştirirdim bir gün teker teker elime gelince saçlarım bıraktım düzleştiriciyi. tavsiyem saçlarınızı kestirin sonra da pantene ya da elidor'un 7/24 kremlerini kullanıp şekillendirin ıslakken. bir süre sonra eski haline dönecektir.

Benim saçlarım da kendi kendine düzleşti üstelik boya vs yok.Cok düzleştirmedim de.Ama eski haline dönmüyor bir türlü

Herkese merhabalar saçlarım cok guzeldi dogal kıvırcık fakat üniversite doneminde kıymetini bilemedim hep duzlestirdim oldu simdi dümdüz boyle olupta eski saclarina geri donebilen varmı ?
Cnm bende aynı dertten şikayetçiydim saç boyamayı düzleştirmeyi bırak biraz kestir daha sonra kına sür saçına kınayla boya yani kınadan sonra eski kıvırcıklığı geri geliyor ama dikkat et kınadan sonra boya perma brezilya fönü vs yasak banyodan çıkarken en son elma sirkeli su dök saçlarına ve nemliyken avonun argan yağlı serumuyla başını önüne eğip mıncıkla 1 aya kalmaz geri gelir kıvırcıkların ben ne denediysem olmadı en son öyle çözdüm sorunumu

Selam canım saçın geni bozulmaz zaten bakım yaptıkça duzlestirmedikce kiriklarini aldirdikca eski haline döner. Şimdi nasıl oldu ?

Son düzenleme:
Günaydın. Sayfaya yeni katıldım merak ettiklerime. Bakıyorum benim saclarımda kıvırcık anadan dogma. Kıvırcık Sürekli. Düzleştiriyorum ve ben bu durumdan baya bi sıkıldım şimdi size soruyorum napabilirim önerileriniz. Neler. Şampuan elidor koyu yeşilini kullanıyorum sac kremi kullanmıyorum

X