Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Kızlar merhaba.Bunlarda benim saçım. $522796_10151234593302360_633063775_n.jpg $196027_10150130671307360_6574217_n.jpg

İşte olmasını istediğim saç. Çok güzel duruyor gerçekten :KK16:

Son düzenleyen: Moderatör:
$241220121254.jpg

ben de koyayım, bu düzleştirilmiş hali renk de biraz solgun çıkmış ama kızıl :KK1:

Eklentiler

• $241220121254.jpg
    $241220121254.jpg
    75,2 KB · Görüntüleme: 183
Son düzenleme:
ben de koyayım, bu düzleştirilmiş hali renk de biraz solgun çıkmış ama kızıl :KK1:

Maşallah ne kadar parlak ve sağlıklı duruyor.
Özel bir maske, yağ, bakım uygulaması yapıyor musun?
Yapıyorsan yazar mısın lütfen? Ben de saçlarım böyle ışıl ışıl olsun istiyorum. :KK31:

Maşallah ne kadar parlak ve sağlıklı duruyor.
Özel bir maske, yağ, bakım uygulaması yapıyor musun?
Yapıyorsan yazar mısın lütfen? Ben de saçlarım böyle ışıl ışıl olsun istiyorum. :KK31:

inan ki hiçbişey yapmıyorum ve aslında hiç beğenmiyorum halini tryamourcum çünkü uçları falan çok yıprandı
ama düzleştirdiğim için sanırım güzel gözükmüş fotoda
ben gliss in ürünlerini kullanıyom sadece, renk koruyucu şampuanı, saç kremi, durulanmauan spreyi bi de kırk yılda bir renk koruyucu serumunu kullanıyom

inan ki hiçbişey yapmıyorum ve aslında hiç beğenmiyorum halini tryamourcum çünkü uçları falan çok yıprandı
ama düzleştirdiğim için sanırım güzel gözükmüş fotoda
ben gliss in ürünlerini kullanıyom sadece, renk koruyucu şampuanı, saç kremi, durulanmauan spreyi bi de kırk yılda bir renk koruyucu serumunu kullanıyom

Ahh çok sevindim o zaman. :))
Çünkü ben de Gliss'in siyah serisini kullanmaya başladım.
Umarım bende de etkisi iyi olur.
Sana da katkısı oluyordur muhakkak. :KK16:

Ahh çok sevindim o zaman. :))
Çünkü ben de Gliss'in siyah serisini kullanmaya başladım.
Umarım bende de etkisi iyi olur.
Sana da katkısı oluyordur muhakkak. :KK16:

kızıl çok zor bi renk ama vazgeçemiyorum resmen aşkla bağlıyım bu renge :KK9:
ama malesef ilk boyama halleri güzel oluyo, yıkandıkça çok soluyo o halini sevmiyorum hiç
gliss biraz da uzun sürede akmasına fayda ediyodur ve parlaklık sağlıyodur bence de
umarım senin saçlarına da çok iyi gelir :KK16:

maşallah saçlarınızın rengi ve şekli çok güzel. hangi şampuan ve kremi kullandığınızı sorabilir miyim? :))

X