Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Size öncesi ve sonrası yapayım. Belime kadar gelen saçlarım varken birinde çok beğendiğim bir saç modeli görüp kestirdim. Tabi çok gür olmadığı için o kadar güzel durmadı ve kısacık saçlarım oldu :KK43: Pişmanım.

$LJJ.jpg

Bu da kestirdiğim ilk günü çekildi. 1 sene önce falan şimdi omuzumu geçiyor azıcık zaten geç uzuyor. :KK50:

$Görüntü0383.jpg

Eklentiler

• $Görüntü0383.jpg
    $Görüntü0383.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 234
selam kızlar, konu başlıklarını aradım ama bulamadım. bi konu hakkında soru soracaktım. saçlarım dalgalı kolay şekil alıyor ve omuz altında uzunluğu var perma yaptırmak istiyorum. daha önce tecrübesi olan arkadaşlar kullanışlı mıdır, düzgün duruyor mu yoksa darmadağın mı duruyor yardım ederseniz sevinirim sevgiler :)

Kızlar yarın saçımı kestiricem de ben,sizce benim saçıma nasıl bir model gider? Kahkül yakışıyor aslında bana çok,ama biraz zayıflayınca yakışıyor o yüzden kahkülü şimdi düşünmüyorum, sizce kesim değiştirmeli myim?

Eklentiler

• $2.jpg
    $2.jpg
    27,3 KB · Görüntüleme: 378
Son düzenleme:
$07.07.2013.jpg bari bende atayım dediiim iki ay önce çekmiştim bu resmi geçen hafta uçlarından azıcık aldırdım canlansın diyee :26::26:

saçınızı nasıl böyle kıvırcık yaptınız acaba ve rengi nedir.....birde bu kıvırcığın özel bir ismi varmı acaba kuaföre gittiğimizde bu saçı nasıl yaptırabiliriz.........ne kadara mal olur..........

Son düzenleyen: Moderatör:
saçınızı nasıl böyle kıvırcık yaptınız acaba ve rengi nedir.....birde bu kıvırcığın özel bir ismi varmı acaba kuaföre gittiğimizde bu saçı nasıl yaptırabiliriz.........ne kadara mal olur..........
Saçlarımın kıvırcıklıgıda rengide kendinden her hangi bir şey yapmadım .. Teşekkür ederim :))

Kızlar aranızda uzun zamandır ana saçına röfle attıran varmı hiç baktım baktım anlamadım resimlerden iyi bir kuaför bulurum diye kkda okumadığım saç topiği kalmadı :KK43:

merhaba kuaförde yaptirdim loreal 7.1 kullandi ama küllü olmasi icin bisey daha yapti ve yanlmiosam bi boya numarasiyla daha karistirdi

X