Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
Bu eski rengimm $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407592829.281846.jpg buda smdikii $ImageUploadedByKadınlar Kulübü1407592841.057305.jpg

Saçların ve yUzün çok güzel maşAllah :)) saçlarım için neler kullanıyorsun?paylaşîrsen sevinirim ...

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canım benim ben saçlarıma sampuan olark elidor kullaniyorum ve dogum kntrol hapini toz haline getirim sampuana koyuyorum onun haricinde maşa duzlestiri kullnmiyorm sac kurutma makineside kullanmam arada bir aklma geldikce badem yagiyla çam terebantin yagini karistirip sac diplerime masaj yapıyorum iki uc saat bekletyorm ama aklma geldikce gecen sene omzumdaydi saclarim smdi belmde canim

samsung s3 tarafından gönderilmiştir.

Teşekkür ederim canım benim ben saçlarıma sampuan olark elidor kullaniyorum ve dogum kntrol hapini toz haline getirim sampuana koyuyorum onun haricinde maşa duzlestiri kullnmiyorm sac kurutma makineside kullanmam arada bir aklma geldikce badem yagiyla çam terebantin yagini karistirip sac diplerime masaj yapıyorum iki uc saat bekletyorm ama aklma geldikce gecen sene omzumdaydi saclarim smdi belmde canim

samsung s3 tarafından gönderilmiştir.

Çok teşwkkür ederim canım :))

kızlarr maşallah hepinizin saçı bi harika..'Benim saçımda bu tabi sarıya açarken turuncu oldu yıprandı üzgünüm:/ eğer bi fikri olan olursa sarıya nasıl açabilirim diye cevap olursa beklerim :KK43:

Buyrunnnn
$erwr.jpg

Eki Görüntüle 1206988

Kendi rengim doğallığı sevmek böyle bişeeey :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Benim de böyleydi ya çok özledim...

kızlarr maşallah hepinizin saçı bi harika..'Benim saçımda bu tabi sarıya açarken turuncu oldu yıprandı üzgünüm:/ eğer bi fikri olan olursa sarıya nasıl açabilirim diye cevap olursa beklerim :KK43:

Buyrunnnn
Eki Görüntüle 1214595

Çok güzel, hayalimdeki uzunluk..

Ne kullandın açarken? Tekrar boyarsan sarı olabilir. Açık küllü sarı boya kullanmalısın.

Benim de böyleydi ya çok özledim...

Çok güzel, hayalimdeki uzunluk..

Ne kullandın açarken? Tekrar boyarsan sarı olabilir. Açık küllü sarı boya kullanmalısın.
ayyy canım çok teşekkür ederim mesajın için..
canım varya ilk açıcı yaptım turuncumsu açıldı sonra kuaför üstüne bi balyaj gibi bişey yaptı hiç beğenmedim güya sarı olcaktı hep böyle oldu..
sağolasın ttlım dediğin gibi bir boya alcam bycmm..

Tatlım saçının rengine bayıldım çok guzellllllll maşallah kesinlikle platin balyajlar çok yakışır

seni buldummm :) birazdan bende yükleyecem saçımı :) sardı bu kk :)

benim saçlarımda böle kızlar bu düzleştirilmiş hali. çok bakım yaparım :KK70::KK70:

Eklentiler

• 20140710_101136.jpg
    20140710_101136.jpg
    25,1 KB · Görüntüleme: 503
  • 20140712_131148.jpg
    20140712_131148.jpg
    32,9 KB · Görüntüleme: 517
Merhabalaaaaarrrr

Kızımı uyuttum, terastayım. Bugün o kadar sıcaktı ki şuan esen rüzgar bana çok iyi geliyor. Emzirme koltuğunu da terasa çıkardım. Onda ileri geri sallanıyorum, dizimde bilgisayarım, bu akşam biraz bakım konusunda yazmak istiyorum. Son zamanlarda çoğunlukla çocuk ile ilgili yazdım. Rüzgar olduğu için sivrisinek de yok. Harika!

Benim saçlarım ne tam düz ne de tam kıvırcıktır. Bu sebeple iyi fön tutar ama çekecek zamanım olursa tabi :) Saçım için çok uzun zaman ayırdığım çok nadirdir. Ama genelde bakımlı görünür. Bunun için neler yaptığımı paylaşmak istiyorum. İnanın hepsi çok basit.

Bu yaz sıcaklarında özellikle, elim hiç fön çekmeye gitmiyor, hep toplayıp enseme hava aldırmak istiyorum. Bunun bir yolu tabii ki saçı çok kısa kestirmek ama hiçbir zaman ona cesaret edemedim. Her zaman için “toplanacak” kadar kısa kestirdim. Ayrıca güzelce fönlenmiş, omuzlardan aşağı dökülen saçlar da çok hoşuma gider :) Diğer taraftan saç çok kısa olduğunda mutlaka şekil vermek için bir şeyler yapmam gerekecek gibi gelir. Bilmem, belki de öyle değildir.

Sabahları işe gitmek için hazırlanırken, saçım şekilsizse ve toplamak istiyorsam en büyük kurtarıcım süslü taçlarımdan birini takıp saçımın kalan kısmını da dağınık topuz yapmaktır. Benim şöyle bir problemim var aslında. Doğumdan sonra saçlarım çok fazla döküldü ve şuan o dökülenlerin yerine yenileri çıkıyor. Uzun lafın kısası kafamın her tarafında antenlerim var. Onları yatıştırmam şart! Fazla kozmetik kullanmaktan hoşlanan biri de değilim. Aynı aşağıdaki gibi oluyor. İnanın 10 saniyede yapılıyor. En üstteki fotoğraf gibi önden bir tutam saçınızı maşalayıp salık bırakabilirsiniz de. Her türlü çok basit. Bu model saç ile minik parlak küpeler çok cici oluyor. Bu arada görselleri Google’dan buldum.

Bir başka model ise yandan topuz. Bunda taç kullanmıyorum. Kulağımın arkasından hafifçe dağınık olarak saçımı sarıveriyorum, bitti gitti. O da böyle duruyor. Yalnız bu modeli yaparken topuzunuzun kulağın arkasında kalmasına özel gösterin yoksa en alt fotoğraftaki gibi durur. Biraz düşük ve arkada olunca daha iyi duruyor.

Bir de ben genelde at kuyruğu yapmıyorum. Onun yerine o at kuyruğunun lastiğini biraz öne çekip saçımın ucunu içeri doğru sokuyorum. Böylece çok basit ama daha şık bir görünüm oluyor.

Gelelim asıl gizli silahıma. Kimisi saç simidi diyor, kimisi hair donut diyor. Ne ise ne, artık her yerde satılan yuvarlak topuz aparatı. Bunu kullanmak çok çok çok kolay ve gerçekten büyük kurtarıcı. Bununla kaç düğün kaç nişana gittim. Mutlaka bir tane edinmenizi tavsiye ederim.

Kimyasal kullanmaktan hoşlanmadığımı söyledim evet ama bu hiçbir şey kullanmadığım anlamına gelmiyor. Saçlarıma bazen tony &guy deniz suyu spreyi sıkarak onları bir tık daha hacimli ve kıvırcık yapıyorum. Bu şekilde dağınık olarak da kullanıyorum. Bir de yıkayamadığım zamanlar john frieda kuru şampuan kullanıyorum. Üniversitedeyken ara sıra bebek pudrası döküp saçın yağlı görünümünü alırdım. Kuru şampuan da pudralı bir şey. Şimdi minik boyları da çıkmış. Onlarla deneyebilirsiniz.

Umarım benim yöntemlerim size de birkaç fikir vermiştir.

Şimdi gözlerimi kapatıp bu tatlı yaz akşamının rüzgarını içime çekeceğim

Neşeyle kalın ❤

Son düzenleyen: Moderatör:
ayyy canım çok teşekkür ederim mesajın için..
canım varya ilk açıcı yaptım turuncumsu açıldı sonra kuaför üstüne bi balyaj gibi bişey yaptı hiç beğenmedim güya sarı olcaktı hep böyle oldu..
sağolasın ttlım dediğin gibi bir boya alcam bycmm..

Rica ederim canım ne demek. :KK66:

Sen sürekli 10.1 kullan ve ya 11.1, tabi bakımı da ihmal etme, zamanla açılıp oturacaktır renk.

Eki Görüntüle 1216148 Buda benim sacim kisa uzamasini bekliyorum oleeeece sizlerin saclarin maşallah i var..

Saç rengini beğendim. Çok tatlı bir sarı. :KK36:

kızlarr buda benimm :KK52: kahkülümü kendim kesiyorum 2 senedir kullanıyorum nerdeyse bide seyrek olmasa :KK16::KK16:

Sen de bendensin. Kendim keserim ben de kahkülümü, çok kısa kullanmama rağmen hatasızdır. Öyle usturayla inceltilmiş pırçık pırçık sevmiyorum, dümdüz bebek kahkülü kullanırım hep. hem alnı geniş gösteriyor, hem kaşları kapatmıyor.
Seninkiler de çok güzel, yüzün de çok güzel zaten çok yakışmış.
:KK68:

X