Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel
demothy arkadaşım saçın bu renkken de çok güzelmiş.çok farklı bir renk.saçın bu renkken kaşların siyahmıydı?yoksa kaşlarınıda mı bu renge boyatmıştın?

cnm kaşımın orjınal renginden bi ton açığına boyatıyordum ama inanılmaz doğal duruodu..iş yerinde bazen hollandalı zannediolardı beni -tatlicadiarzu-
bak burda azcık kaşım görüküo kaydirigubbakcemile2

Son düzenleyen: Moderatör:
cnm kaşımın orjınal renginden bi ton açığına boyatıyordum ama inanılmaz doğal duruodu..iş yerinde bazen hollandalı zannediolardı beni -tatlicadiarzu-
bak burda azcık kaşım görüküo kaydirigubbakcemile2

sssib0.jpg

gerçekten çok doğal bir görünüm.bu renk çok güzel

herkesin saçları çok güseel.benimkiler de uzasın azcık daha ben de koyucam resim. dimple saçların fönlümü orada?doğal hali deme bayılırım şuracıkta.çook güsel gözüküo maşallah sana da herkese de:nazar:

arkadaşlar nasıl kıskandım o birbirinden güzel saçlarınızı anlatamam:nazar:. maşaaaallaaah...:nazar:hamilelik doğum , boya üstüne boya derken saçlarım mahvolmuş durumda-tatlicadiarzu-. o kadar döküldü ki kısacık kestirmek zorunda kaldım.birgün benimde böyle güzel ,sağlıklı saçlarım olurmu acababenneyaptımki

kizlar özendim bende ekleyim dedim
ama alinti yapmayin lütfen silecem :-)))
bazende fön cekip düzlestiriyorum ama ;-)))

sildim iste...kimse yorum yapmadi kimse begenmedi beni ühühühühühühühühü

Son düzenleme:
Sana kocaman bir maşallah diyorumm MAŞALLAHHHHHHHHHHHHH :nazar:

Bi de çok kıskandığımı belirtmek isterim :dilcikar:

benım icin dedin heralde oyleyse tsk ederım en kötu hallerı ama yagmurdan dolayı bırırıne gırmısler bıde daha kısa gorunuyorlar :)

nasil uzattin? :uhm: yani biseylermi yaptin...iksirler falan :sm_confused:

1 yıl boyunca hıc kestırmedım uzadılar sonra kırıklarını aldırdım dahada uzadılar sadece kırıklarını alrdırdım ama kısalttırmadım hıç cokda özen göstermedım acıkcası kestırecektım bugun olmadı haftaya artık v yaptıracam

buda benım sacım kızlar ..sımdı cektım ıyı cıktımı bılmıyorum ama...

Son düzenleyen: Moderatör:
X