Saç Kesim Şekilleri Saçlarımızın Resmini Çekip Paylaşalım mı Ne Dersiniz?

Saç Kesim Şekilleri (kesim, örgü, topuz), Kuaför Önerileri, Düz Saçlara Özel, Dalgalı Saçlara Özel, Kıvırcık Saçlara Özel

canım maşalı saçın gerçekten harika rengide çok güsel..
benim maşamda seninkinden ama senin saçların gibi güsel yapamıorum..
nası yaptıgını anlatırmısın canım ya....

canım öncelikle teşekkür ederim.

saçlarımı tülermemesi için düzleştirip kuru haldeyken hiçbirşey sürmeden yapıyorum
sağ tarafı dışa sol tarafı içe doğru kıvırıyorum böylelikle bukleler her iki tarafta aynı görünüyo..
tutamları da ince değil biraz kalın alıyorum böyle oluyo başka bişey yok canım işte
bir de maşayı dik tutmaya çalış yaparken
opuyorumnanaktan

bunlarda benim saçlarııım şimdi daha uzunlar ama :kedi:

Son düzenleyen: Moderatör:
selam kızlar bende aranıza yeni katıldım saçlarımlaa beraber:))

Eklentiler

• $as.JPG
    $as.JPG
    14,7 KB · Görüntüleme: 58
kızlar bunlarda benım zayıf ve kırık saclarım :roflol:bu sımdıkı halım $Görüntü015.jpg umarım yapmısımdır yenıyım dahafisfisfis

Eklentiler

• $Görüntü168.jpg
    $Görüntü168.jpg
    93,3 KB · Görüntüleme: 66
gizemm58 canım saç kesimin çok hoş bende iyi kesim yapacak bir kuaför arıyorum sen nereye ve kime kestiriyorsun acaba öğrenebilir miyim bende anadolu yakasındayım

Teskkr ederm öncelkle :)
Ben 2 yıl önce kestirmiştim saçımı modelli olarak üstlerine ve yanlarına kat attırdım. Şimde katları uzadı dümdüz hiçbi kesimi yok aslında, sadece yanlarım kısadan uzuna doğru gidiyor. :)

son resmi çok beğendim ben..sarılar ço kgzl duruo :)

gayet sağlıklı görünüyor saçların canım alkisalkisalkis

saçlar muhteşem maşallah herkesinkine:nazar:birinci de kumral saçlarım birkaç ay kullandım sadece,genelde sarı ve tonlarını kullanıyorum her ne kadar yıpratıcı olsa da

Eklentiler

• $Adsız.jpg
    $Adsız.jpg
    34,3 KB · Görüntüleme: 53
  • $DSC01874 - Kopya.JPG
    $DSC01874 - Kopya.JPG
    27 KB · Görüntüleme: 53
bende sacimin uzamis halini cekip ekliyecegim kizlarr kaydirigubbakcemile2imrendirdiniz benii =)

X