Davranış Bozuklukları Saçlarını yoluyor

Çocuğumuzda karşılaştığımız huysuzluk, saldırı, şiddet, içe dönüklük, korkaklık, hiperaktiflik, pasiflik, dikkatsizlik, çevreye uyum, utangaçlık, hırçınlık vs birçok sorununuzun paylaşıldığı konular.

Mrsduygusl

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
18 Temmuz 2017
1.348
1.878
Arkadaslar merhabalar 2 yasindaki kizim ara ara gun icinde saclarini yoluyor acilmaya basladi kafasi telaslaniyorum artik nasil vazgecirebilirim tecrubeli annelerden yardim bekliyorum😣😣

Arkadaslar merhabalar 2 yasindaki kizim ara ara gun icinde saclarini yoluyor acilmaya basladi kafasi telaslaniyorum artik nasil vazgecirebilirim tecrubeli annelerden yardim bekliyorum😣😣
Güzel bir dille yapmamasını söyleyin, her çektiğinde kızım saçını çekme diyerek başka birşeye yönlendirin..

Benimde kızım 15 aylık gün içinde saçlarını cekiyor o kadar güçlü çekiyor ki nasıl canı acımıyor şaşırıyorum :KK43: Yapma diyorum ama dinlemiyor

Bende cildirma noktasina gelmistim artik resmen gozukmeye basladiydi kafasi burda arkadasin dedigi gibi surekli guzelce uyardim bugun hic cekmedi bi kac defa goturdu guzelce yine uyardim cekmeden geri indirdi elini insallah vazgecmistir artik sizde oyle yapin bakalim kizarak soylersek dahada inatlasiyolar

X