Saçlarınız hiç oluk oluk döküldümü?

endokrin direk almıyor artık dahiliyeden giriş gerekiyormuş
Aynen iste ben de boyle dedim ama her doktor anlayisli degil. Amca sagolsun azarlamisti bi güzel :) sac dökülmesi kafanizda aciklik yoksa kucumseniyor biraz. Avuc avuc dokulen saclarimin fotosunu bile gosterdim normal dedi :) oyle kolayca endokrinolojiye sevk etmiyorlar.

Aynen iste ben de boyle dedim ama her doktor anlayisli degil. Amca sagolsun azarlamisti bi güzel :) sac dökülmesi kafanizda aciklik yoksa kucumseniyor biraz. Avuc avuc dokulen saclarimin fotosunu bile gosterdim normal dedi :) oyle kolayca endokrinolojiye sevk etmiyorlar.
benim sac doğuştan açık:KK70: şimdi bir de dökülüyor. Ektirmeyi düşünüyorum şakaklara dökülmem geçsin de inş.

Yakın zamanda covid geçirdiniz mi? Covid bende inanılmaz saç dökülmesi yapmıştı, atlattıktan bi kaç ay sonra başlamış neredeyse 6 ay kadar sürmüştü. Her gün aynı sizinki gibi bir avuç dökülüyordu.

Merhaba arkadaşlar 1 aydır inanılmaz saçlarım dökülüyor oluk oluk dedikleri. Duş almak kabus gibi. Giderde bir tomar saç. Tararken bir tomar gün içinde dökülüyor elimi her attığımda. Hiç böyle olup düzelen oldumu? Geçen senede 3-4 ay böyle oldu düzeldi. Ama aşırı takıntılıyım çok kafaya takıyorum. Bu arada geçen sene değerlerim gayet normaldi. Yine baktıracağım ama çok üzülüyorum sormak istedim. Bu durum başına gelen oldumu?
Demir eksikliği de saç dökülmesi yapıyor. Dahiliye den Demir b12 ve d vitamini tahlili isteyin.

X