Saçma ama sormak istiyorum.

atalente35

Tam bir hanımefendi..
Kayıtlı Üye
1 Eylül 2018
1.048
1.916
Merba arkadaşlar .Şimdi size bişey danışmak istiyorum.bi komsum var ikimizde kiraciyiz o üst katta ama aramız çok iyidir yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez herşeyimizi biliriz.simdi benim eşim vardiyalı gece 11de gelir bazen.komsumda sürekli balkondadır eşi kocası falan sürekli eşim işten vs.baska bi bir yerden gelirken alışkanlık mi olmuş ne olmuş sürekli gözü carpiyo balkona ama aynı zamanda 3katada yani eve buna bende denk geldim ama bender oyle olmuş slm verrm geçerim.neyse bunu bana yanlis anlama eşim bundan rahatsız oluyor bigün patlicam demiş arkadaşıma. Eşimde yaşı küçük ikimizde kucuguz hafta karısından 5 yaş küçük. Kendisi demiş küçük cock benim dünya ahiret kardeşim demiş ama sürekli sorun oluyomuş aralarında eşi aşırı kıskanç.neyse bana bunu güzel dille söyledi arkadşım.simdi ben bunu bi şekilde değil ama tatlı dille eşime söylesem bana kızacak kıskancsin sen uyduruyosun diyip benden nefret etcek kendisi cins biraz nasıl konuşmalıyım sizce yada söylemelimiyim bu konuyu kendisine.(esimin asla kötü niyetle baktığını düşünmüyorum asla)ayrıca komsum kendisini çok çok beğenir güzel kadın ama bana saçma geldi bunu söylemesi sizce bunu bana söylemesi dogrumu.
Kusura bakmayın uzun oldu okuyan hakkını helal etsin.biraz saçma ama içime oturdu sormak istedim.

Saçma değil canım maalesef o tip arızalı insanlar oluyor belki komşun gerçekten büyümesini istemediği eşinin huyunu bildiği için demiş olabilir ama eşin nasıl tepki verir ağrına gider işler daha da mı büyür ki huyunu en iyi sen bilirsin.

Eşiniz gece 11 de geliyor ve her gece komşunuz balkonda mı?

Eşinize "katları süzme, birgün biri seni balkonları gözetlemekle suçlayabilir" deyin.

Komşunuzla resmi olun. Bu kadar samimiyken aracı koyması iyi niyetli gelmedi.

Sigara içtikleri için sürekli balkondalar evet.ama çok yakın biraz alcak evimiz ister istemez göz carpiyo. Bilmiyorum bunu söylesene izin vermicek konuşmama birdaha iyi bir insan kendisi ama bu konu kafamı karıştırdı.

Merba arkadaşlar .Şimdi size bişey danışmak istiyorum.bi komsum var ikimizde kiraciyiz o üst katta ama aramız çok iyidir yediğimiz içtiğimiz ayrı gitmez herşeyimizi biliriz.simdi benim eşim vardiyalı gece 11de gelir bazen.komsumda sürekli balkondadır eşi kocası falan sürekli eşim işten vs.baska bi bir yerden gelirken alışkanlık mi olmuş ne olmuş sürekli gözü carpiyo balkona ama aynı zamanda 3katada yani eve buna bende denk geldim ama bender oyle olmuş slm verrm geçerim.neyse bunu bana yanlis anlama eşim bundan rahatsız oluyor bigün patlicam demiş arkadaşıma. Eşimde yaşı küçük ikimizde kucuguz hafta karısından 5 yaş küçük. Kendisi demiş küçük cock benim dünya ahiret kardeşim demiş ama sürekli sorun oluyomuş aralarında eşi aşırı kıskanç.neyse bana bunu güzel dille söyledi arkadşım.simdi ben bunu bi şekilde değil ama tatlı dille eşime söylesem bana kızacak kıskancsin sen uyduruyosun diyip benden nefret etcek kendisi cins biraz nasıl konuşmalıyım sizce yada söylemelimiyim bu konuyu kendisine.(esimin asla kötü niyetle baktığını düşünmüyorum asla)ayrıca komsum kendisini çok çok beğenir güzel kadın ama bana saçma geldi bunu söylemesi sizce bunu bana söylemesi dogrumu.
Kusura bakmayın uzun oldu okuyan hakkını helal etsin.biraz saçma ama içime oturdu sormak istedim.
Eşin sana neden güvenmesin,yalan söylüyorsun desin ki?
Bence asıl sorun burada.
Ayrıca insanlar gerçekten rahatsız oluyorsa bakmamak gerek.

Eşin sana neden güvenmesin,yalan söylüyorsun desin ki?
Bence asıl sorun burada.
Ayrıca insanlar gerçekten rahatsız oluyorsa bakmamak gerek.
Agrasif biraz eşim herşeyi yanlis anlar güven meselesi değil asıl konu.gozunu dikipte bakmaktan bahsetmiyorum zaten saniyelik bişey bazen benimde gözüme çarpıyor bahçe kapısı biraz yukarda bizim ev assa kalıyor yani elimizi uzatsak balkona rahat değiyor göz hizasında

Agrasif biraz eşim herşeyi yanlis anlar güven meselesi değil asıl konu.gozunu dikipte bakmaktan bahsetmiyorum zaten saniyelik bişey bazen benimde gözüme çarpıyor bahçe kapısı biraz yukarda bizim ev assa kalıyor yani elimizi uzatsak balkona rahat değiyor göz hizasında
Agrasiflikle ne ilgisi var arkadaşım.
İnsan eşine güvenmiyorsa neden evli kalır?
Sen de sana güvenmeyen adamla ne kadar mutlu olabilirsin ki?

Sigara içtikleri için sürekli balkondalar evet.ama çok yakın biraz alcak evimiz ister istemez göz carpiyo. Bilmiyorum bunu söylesene izin vermicek konuşmama birdaha iyi bir insan kendisi ama bu konu kafamı karıştırdı.
Kocası kıskançsa ve kadın kocanızdan rahatsızsa o saatte balkonda olmasın.
Her gece 11 de değil de 10 da 12 de çıksın balkona.
Sanki bela olmaya yer arıyor komşunuz.
Saniyelik bakıştan ne anlam çıkardıysa artık?

Yani madem öyle kadın çıkmayacak o zaman balkona me alaka yaa adam evinim balkonuna bakıyor.. o da her gece balkonda olmasın o zaman.. benim eşimde gelince balkona bakar bende bakarım yani insan hali tabiki insan bi evini süzüyo karşıdan gelince.. bence sen bu kadınla öyle samimi olma sen iyi niyetli olabilirsin ama kadın öyle durmuyo bide aracı koymuş.. hiç kocanada söyleme bence o saatte orda oturmasın yapacak bişey yok.

Aynen dedğiniz gibi zaten en ufacık şeyden bişey çıkaran cinslerden bi şekilde uyarmayı düşünüyorum bende teşekkür ederim.bende bian eşimi suçlayacaktım ama düşündümki kendisinidede aramalı sucu ki ortada bişey yok neymiş bikere daha olursa dalcakmis bak bak sebebi ne saniylik gözü carpiyomus.

B
Agrasiflikle ne ilgisi var arkadaşım.
İnsan eşine güvenmiyorsa neden evli kalır?
Sen de sana güvenmeyen adamla ne kadar mutlu olabilirsin ki?
ben sizden aile hayatımı yargilamanizi söylemiyorum ki size kalmadı.esim bana benn esime güvenimiz sonsuz.sorun bu değil. Sorum hic degil.benden kac yas buyuksunuz sizlerden akıl almak için burdayım. Hayatımı yargilamaniz için değil..

X