saçma sapan bahane

Karşılıklı yaşanmış bir olgu bu. Lütfen cinselliği sadece erkeğin zevki gibi algılamayalım. Bakış açımızı değiştirmeliyiz. İki taraf da zevk alır iki taraf da birbirini yaşar.. O sebeple kullanmak kullanılmak olmaz.. Kendinize bunu yapıp üzmeyin lütfen.

Konumuza genel yorumum ise, size ilişkiyi bitirme konuşması dahi yapma olgunluğuna ulaşmamış, sizi her yerden çıkararak ilişki bitirdiğini düşünecek kadar saygıdan yoksun biri için üzülmeyin.. Size değer veren kişi ile kurun geleceğinizi. Gözyaşlarınız hak eden kişiler için aksın.

Lütfen kendinizi üzmeyin. Çok klişe ama gerçekten daha iyilerine layıksınız. Siz ona hediye alma inceliğindesiniz. O açıklama yapmadan engelle ilişki bitiren kabalıkta.. Değmez.. Önünüze bakın. Çok kıymetlisiniz bunu unutmayın. Bundan sonra da size layık, sizi seven ve size değer veren, mutlu edecek kişiyi bulacağınıza eminim.

😂😂😂 daha çocuk bu ya amaan bununla mı uğraşacaksınız bunu diktirin gitsin nereye giderse gitsin hatta.Ayy hemen yolunuza bakın bundan kurtulduğunuz için de bir kahve yapın kendinize çünkü en temiz ayrılık kötü olanın kendisinin gittiği ayrılıktır.Dönerse de siz artık bıraktığı yerde olmayın:KK66:

kızlar selam marttan beri konuştuğum şu son bir aydır ilişki yaşadığım biri var. Şu 4-5 ay içerisinde bir ay kadar bir süre konuşmayı kestik( asiri kıskanç bir yapısı olduğu için ve sürekli aynı konular hakkında kavga edip kavga etmemek için ben konusmak istemediğimi söyledim) ve o süre içinde 2 haftalık bir ilişkisi oldu. Daha sonra tekrar bana yazdı. her sey gayet iyiydi hiç bir sıkıntımız yoktu. İlişkiye basladık vs kısa kesiyorum. Bu pazartesi gunu nöbeti vardı (eczacı) ve doğum gunune denk geldi yoğun ve yorgun olduğu için o aksam hiç bi sekilde sıkmadım benımle ilgilen görüşelim vs diye. salı gunu gayet normal konustuk dün mesaj attım hiç bi sekilde geri dönmedi. bende arkadaslarımla bulustum sabah baktığımda her yerden çıkarmış. bende aradım sana vermem gereken bisey dedim calıstığı yere gidip dığum gunu hediyesini verdim. Bana ne desen haklısın kafam cok karısık işte ki olayları biliyosun, hayatımda kimse yok asla öyle düşünme vs falan dedi. hiç bisey söylemedim sadece kendine iyi bak dedim gittim. Eve gelince de su mesajı attım ;
İçimde kalmasın diye son kez yazmak istedim sakin bi sekilde kötü vedalasmak istemedim. Söylediğin sey tamamen bahane ben senin her zaman yanında olmaya calıstım sürekli sordum bisey varsa söyle anlat dedim.hiç bisey söylemedin. birini hayatıma aldıysam her zaman yanında olmaya calıstım. söylediklerin tamamen hevesimi aldım yolu verdim bahanesi. Sana söylemiştim köprüyü gecene kadar yanımda olucaksan hiç olma daha iyi diye. Hayatında birinin olup olmadığını bilemem o senin karakterine kalmış. ama sundan çok eminim iki haftaya kalmaz yine biriyle bi ilişkiye baslarsın. Ama bu sefer baskasına gidip bana sakın gelme. hiç bisey olmamış gibi hayatıma tekrar seni almam. . Kendine iyi bak.
durup durup ağlıyorum sinirlerim bozuldu dünden beri.
aman ne agliyorsun.. hediyeyi neden verdin kiii.
gencecik kızsın, bak ben evliyim ola ki esimden ayrılsam basar gider, yoluma bakarım.
kimseye fazla deger vermeyin. herkese hakettiği kadar deger verilmeli.

Hatalı sensin! Adam seni silmiş böyle itlerin ayağına gidersen böyle olur. Bundan ders çıkar lütfen. Şimdi üzgünsün ama geçecek emin ol. Bizde bu yollardan geçtik evet insan sinir oluyor vs vs ama sonra hiç umrunda bile olmuyor.

X