Saçmasapan işler :/

Bu kuaföre gitmeye devam etmeli miyim?

• Git bence bişey olmaz

OY: 12 24,0%
  • Gitme bence uygun olmaz

OY: 38 76,0%

• Ankete Katılan
    50
erkek kuaförlerde cidden var böyle boşboğazlık yaa.

gidip geçen x'e neler demişsin vs gibi şakayla karışık haddini bildirerek durumuna baksanız mı bi? ciddiye alacak değilsiniz neticede bu şekilde konuşmaması gerektiğini anlar hem.
Valla açıkçası 2 yıldır eltimle ne kadar düzgün çocuklar (2 kişi çalışıyolar), efendi çocuklar diye diye gidiyoduk nazarımız mı değdi nedir. Hiçbir .avşaklığını falan da görmedim yani ne bana ne başka müşteriye.. Şaştım kaldım :işsiz:

Ben giderim ne olacak ki ben kendimi bildikten sonra :KK66: ayrıca kaç yasındayım bana asılan bebeleri saysam 🤣 çocuklar delirmiş en az 15 yaş küçük uşaklar resmen yüz versem peşime düşecekler hiç sallamiyorum. Tek git oyu verende benim 🤣
Senin oyundan şüphem yoktu bibi valla.. Yakın bir arkadaşıma da sordum o da git bence biraz daha mesafeli davran fazla konuşma işini hallet çık dedi. Bu arada ben de 41 yaşındayım bebeğim, bebelerle benim de başım dertte :KK70:

8 yıldır eltiyiz samimiyetimiz abla/kardeş gibi.. Eltimin biraz yaşı küçük ufak da bir çatlaklığı vardır genel olarak biraz rahat bi kızdır. Ben susturmasam daha anlatacaktı kuzenim de vardı yanımızda. .okunu çıkatmasın o da tamam diyip kestim. Yine kuaförsüz kaldık dedim. Saçmalama yaa bişey yapacak bi çocuk değil falan dedi..
Sen daha iyi tanirsin tabii canim, yani bisey olmaz diyorsan gidebilirsin ama ne bilim cehenneme giderim filan bana cok itici geldi bu sozler

Senin oyundan şüphem yoktu bibi valla.. Yakın bir arkadaşıma da sordum o da git bence biraz daha mesafeli davran fazla konuşma işini hallet çık dedi. Bu arada ben de 41 yaşındayım bebeğim, bebelerle benim de başım dertte :KK70:
Of sorma ya açık öğretim kpss gruplarina giriyorum telegramda engellemekten elim yoruldu ve kocaman evli mutlu kedili yaziyor yaşimda dahil 🤣

Sen daha iyi tanirsin tabii canim, yani bisey olmaz diyorsan gidebilirsin ama ne bilim cehenneme giderim filan bana cok itici geldi bu sozler
Ben şimdi gitsem bile hiçbişey olmamış gibi davranmam zor yani, kalkıp bişey de soramam ne diycem yani "sen hayırdır kardeş, bana mı yükseldin" diyecek halim yok. Keşke söylemeseydi hiç bana valla öyle bilmeden gidip gelseydim :işsiz:

Ben şimdi gitsem bile hiçbişey olmamış gibi davranmam zor yani, kalkıp bişey de soramam ne diycem yani "sen hayırdır kardeş, bana mı yükseldin" diyecek halim yok. Keşke söylemeseydi hiç bana valla öyle bilmeden gidip gelseydim :işsiz:
Bencede en iyisi kafan rahat olur. Bunsefer her hareketinden bi mana bulup iskilleneceksin belki..biseyde sorulmaz, belki zaten sana soylesin diye o laflari etti.. hatta ozellikle bunun icin eltine soyledi..

Ortamınızı bilmiyorum ama özgüveninizin bana hissettirdiği duygularla söylüyorum.
Sanki Casablanca filmini Mahmut Tuncer dublajıyla izlemiş gibiyim.
O kadar marjinal bakış açıları, ama eltim, kaynım falan bir türlü oturmadı kafamda.
Hadi işin kıskançlık, kuaförün ahlaksızlığı muhabbeti bir yana da.
Ben olsam, sırf o avam muhabbetler yüzünden gitmezdim oraya bir daha.
Cehennemin dibine kadar yolu olsun kuaförün de 😃

Bencede en iyisi kafan rahat olur. Bunsefer her hareketinden bi mana bulup iskilleneceksin belki..biseyde sorulmaz, belki zaten sana soylesin diye o laflari etti.. hatta ozellikle bunun icin eltine soyledi..
Aynen rahat olmam mümkün değil, kafası falan mı güzeldi acaba insan böyle bişeyi "elti" ye söyler mi ya yoksa, bir de k.biraderim falan birlikte çalışıyolar, eşimi tanıyo, bi dünya ortak tanıdığımız var.. Kafayı yemiş bence yani boşboğazlığın kitabını yazmış resmen.

Bu Ali, Adnan Serter bile olsa artık gitme sister. :KK53: Kan çıkar bak.
En iyisi benim valla, alıyorum boyamı internetten, boyuyorum kendi kendime. Kahkül falan kestim geçen gün. Kuaföre verdiğim para da bana kalıyor.
Şaka bir yana feda et bu kuaförü, evliliğinin selameti söz konusu Gibiciğim. Konu ciddi yani.

Ben olsam giderdim hayir ne yapacak adam koltuga yatirip hint filmi tadinda dudaklarina yapisacak hali yok ya. En fazla arkadan abartir sallar 😂😂
yahu tabiki bişey yapamaz da böyle boş konuşmalar bu kadar zevzeklikle ve bu kadar ortak tanıdıkla eşimin kulağına da gidebilir, konu "niye bile bile gittin" e dönebilir diye tereddütteydim. Yoksa en fazla bana karşı bir girişimi olursa zaten gerekli şekilde gerekli cevabı alır konu kapanır, bir girişimi olmadığı sürece de sorun yok bence herkes herkesi beğenebilir.

Benim de oyum gitmekten yanaydı ama bu kadar tepki verince herkes gitmiycem galiba :işsiz:

17 yıllık kuaförüm bu yaz istanbulu terk etti.
ordan oraya şaşkın tavuk gibi dolanıyorum saçlarımı kestirmem lazım cesaret edip güvenemiyorum başka kuaföre biraz taraflı bakmış olabilirim o sebeple😂
ama bu ali size karşı bir hamlede bulunmamış neticede ha bulunsa o zaman farklı değerlendirirdim. bu şartlarda alinin beğendiği bir sürü kadından biri olabilirsiniz neticede kadınlarla çalışıyor. diyelim eltinizle aynı işyerinde çalışıyorsunuz yine işyerinden başka bir erkek sizin için eltinize bu lafları söylemiş ne yapacaksınız işe de mi gitmeyeceksiniz.

Böyle eltiler genelde kocasından hiç birimle saklamayan, günlük herkesten duyduklarını paylaşan, dedikodu için yaşayan tipler oluyor.
Umarım böyle değildir. Ortak arkadaşa sorun gerçekten böyle mi olmuş?

Bana böyle biri saçmalasa, hadi ya senden de aynı bahsetmişti ama ben espri yapıyor diye ciddiye alıp dinlememiştim bile derdim.

Böyle bir muhabbet olduğu için şimdi Başka bir yer bulmanız gerekiyor.

Kuaför nerede ? Hangi şehir?

Bu Ali, Adnan Serter bile olsa artık gitme sister. :KK53: Kan çıkar bak.
En iyisi benim valla, alıyorum boyamı internetten, boyuyorum kendi kendime. Kahkül falan kestim geçen gün. Kuaföre verdiğim para da bana kalıyor.
Şaka bir yana feda et bu kuaförü, evliliğinin selameti söz konusu Gibiciğim. Konu ciddi yani.
Yaa hiç öyle becerilerim yok saç falan kesemem, kendi saçımı boyayamam, ama çok güzel makyaj yaparım :KK70: Bir de kuaföre gidiyorum, boyam kesimim manikür pedikürüm bakımım herşeyimi yaptırıp çıkıyorum 3-4 saatte burası iyiydi kolaylık oluyordu.. Yani çocuk çağırsam tekrar buraya gelecek yine aynı işlerimi halledip çıkacaktım.. Şimdi kuaför bul, iyi kessin, iyi boyasın, manikür pedikürcüsü de iyi olsun falan.. Baya zor olacak tekrar toparlanmam :KK70:

X