sadece ben mi hastayım ?

Seni başka adamla aynı yatakta görmekten zevk alan bir sapığı neden baba yaptın? Hastalıklı olan sen değilsin,eşinin kirli düşünceleri. Gerçekten hem kendine hem çocuğuna yazık ediyorsun bu adamın sapkınlıklarına malzeme olarak. Vajinismusu bilmem de psikolojik destek alman şart. Sonra da bu adamı boşaman...tabi gerçekten böyle bir hayat yaşamak istemiyorsan.her şeyi kabullenmiş, yine de kocişim der gibi bir halin var da.

Büyük konuşmuyorum ama sizin yerinizde olsam o çocuğu o adamın yanında buyutmezdim. Belki tepki alacağım ama size bunları yaptıran isteyen birisinin çocuğunuza yapabileceklerinin farkında mısınız? Var çünkü böyle iğrenç insanlar biliyorsunuz değil mi?
Bu evlilik değil.
Bu başka bir şey.
Karşınızda bütün suçu tamamen size yükleyip suçlu hissettiren ve bu sayede her istediğini yaptırıp gittikçe yoldan sapan bir adam var.
Bunun sonu hiç iyi bir yere gitmiyor.
İzin vermeyin buna. Allah yardımcınız olsun güç kuvvet versin o adamı hayatınızdan def etmek için..
Sizde lütfen akla karayı birbirinden ayırın.
Bazı şeylerin net çizgileri vardır.

Buda neyin nesi boyle nasil kafa tamam adam manyak kafandan sorunlu. kankasi siz adam ayni yatakda uyumamis ama bulunmussunuz artik ne olduysa bosverdim. Amma velakin arkadasim sen bu durumda ben hastalikliyim ben vajinusmumum aman kocam ne derse yapmaliyim kafasinda nasil o yataga gidebildin ya haydi zor da kaldin mecburdun. Aciklarmisin su anda bosanmamak icin sebebin ne cocuk mu allah icin boyle birisi cocuguna nasil zararlar verebilir farkindamisin lutfen kendini ve cocugunu kurtar.

Kimseye yuvani yık demem aslaaa korkarim Allahdan.
Ama sen bu yuva icin sakin mücadele etme . Ailene soyle ve bu sapkın dusunceli adamdan bosan.
Lutfen yap bunu kendine lutfen.

Resmen bu dunyani ve obur dunyani batiriyo bu adam farkindamisin sen.

O masum yavrucak boyle zihniyetli biriyle buyumemeli.

İnsanları yargılamayı sevmem yaşam sizin, istediğiniz gibi yaşayın cinselliğinizi isterseniz orgi yapın beni ilgilendirmez ama bu konuda belli ki rahatsızsınız buna çözüm bulmanız lazım dua edin Allah affetsin bitti gitti değil ki olay.O adamla hala evlisiniz aynı şeylere maruz kalacaksınız doğumdan bir süre sonra. Sanki açık açık anlatmak istemiyorsunuz yataktaki üçüncü kişinin görevini eşiniz izleyici miydi ya da siz mi izleyiciydiniz neyse bize anlatmayın da çiftler konusunda çalışan bir uzmanla görüşün bence eşinizin sanki cinsel tercihi farklı gibi geldi bana.Cinsellikte iki tarafında haz aldığı ilişkiler yaşanmalı , kimse kimseden üstün değil ki amaç sadece karşıdakini mutlu etmek olsun. Önceden rahatsızlığınızdan ötürü böyle düşünmüşsünüz anlıyorum sizi ama ya şimdi? Cinsellik sadece eşiniz için yok sizin içinde var o da sizi mutlu etmek zorunda.Bunları kime anlatsanız kendinizi daha kötü hissetmenize neden olacak seyler soyleyecektır ve çözümü de bizde değil.Muhakkak uzmanla görüşün.

X