Sadece Çıkan Fal Haberleri;

angel-24

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Eylül 2007
1.103
68
40
Arkadaşlar selam,

Böyle bir başlık açma ihtiyacı duydum çünkü; diğer başlıklarda çok fazla laf kalabalığı var, sohbet, tavsiyeler, dertleşmeler, birbirini reklam yapmakla suçlamalar derken sadece fal içerikli mesajları takip etmekte zorlanıyoruz diye düşünüyorum.

Bu başlıkta ise, hangi falcıya nerede baktırdığınızı da mutlaka belirterek ( ki sonrasında nerede, nasıl ulaşabilirim şeklinde yazışmalar olmasın ) sadece yaşadığınız, çıkan fal haberlerimizi paylaşalım, mümkünse tabii en azından genel konu başlığını da belirtelim; örneğin aşk, iş gibi (detay vermek isteyenler verebilir tabi :KK34: ) Kısaca sadece bu amaca yönelik olsun, farklı şeyler öğrenmek isteyenler başlık altında uzun uzun yazışmak yerine özelden irtibata geçsin. Falcı önerileri ve kritik yapmak için de diğer başlıklarımız mevcut zaten. Nacizane önerim..

Not: benim beklediğim olayın gercekleşmesi için verilen tarihlere henüz var olunca yazıcam..

sevgiler ..

Son düzenleme:
selamlar... böyle bir başlığa gerçekten ihtiyaç var. en azından tüm forumu okumak zorunda kalmayız.
il bazında bir başlık olmadığı için farklı illerdeki iki falcıdan söz edeceğim.

bunların biri istanbul bakırköy dejavu kafe, uzun saçlı bir çocuk var. telefonda sorarsanız söylerler adını hatırlamıyorum ama zaten herkes ona geliyor.

o falda direkt sevgilimin adını bilip, bu adamla şunu şunu yapacaksın, ve bu senin evleneceğin adam demişti. evlenmedik henüz ama gayet ciddi devam ediyoruz. asıl olarak onun bildiği, (iş arıyordum) bayram sonu istanbul'da iş görüşmesi yapacaksın, çok istediğin bir iş. sonra ankara'da yaşayacaksın, en son istanbul'a taşınacaksın demişti.
bayramda ankara'ya döndüm. bayram bitti o hafta çarş. günü istanbul'a iş görüşmesine çağırdılar.
ve oldu o iş.
aklımda olmayan bir şeydi, sonra hakikaten ankara'ya döndüm burada çalışıyorum ama sonuçta istanbul'a taşınma gözüküyor ufukta.
ama iş görüşmesi çok temel bir şeydi, çünkü umutsuz bekliyordum.

ikincisi ise ankara'da eylül. siyah saçlı siyah gözlü, topluca bir kadın.
yarım saat falan bakıyor, ona birkaç yıl önce gitmiştim.
bak bu hayatındaki adam evli, araştır çıkacak bir şeyler demişti. "yok artık" dedim.
dayın ankara'ya taşınacak demişti.

sevgilinle aynı işi yapacaksın, nisanda başlayacaksınız demişti. (o sıra adamla görüşmüyoruz)

çok umutsuzdu, adam beni asla görmek istemiyordu. ki sonrasında hakikaten aradı. nisanda başlamadık işe, haziran gibi falan tam olarak başlamıştık. öncesinde işle ilgili sık görüştük. yeniden sevgili olduk (falda böyle demişti) tarih tutmadı ama tarihle ilgili çok beklentim de yok.

vee ben aylar sonra o adamın evli olduğunu öğrendim.
sonra ayrıldım ondan ama buraya kadarını sağlam bilmiş.

bu ay tekrar eylül'e gittim, yine olmayacak şeyler de söyledi.
iş konusunda sana içinde i ve l harflerinin olduğu biri destek verecek dedi.
o sırada nil ve kamil olan iki kişi çıktı işle ilgili, hiç aklımda yoktu hele kamil olanı tanımıyordum bile. farklı kollardan deniyorlar. birkaç güne netleşecek. onun dışında söylediği çok şey var ama mayısı hatta haziranı bulur gerçekleşmesi.

selamlar... Böyle bir başlığa gerçekten ihtiyaç var. En azından tüm forumu okumak zorunda kalmayız.
Il bazında bir başlık olmadığı için farklı illerdeki iki falcıdan söz edeceğim.

Bunların biri istanbul bakırköy dejavu kafe, uzun saçlı bir çocuk var. Telefonda sorarsanız söylerler adını hatırlamıyorum ama zaten herkes ona geliyor.

O falda direkt sevgilimin adını bilip, bu adamla şunu şunu yapacaksın, ve bu senin evleneceğin adam demişti. Evlenmedik henüz ama gayet ciddi devam ediyoruz. Asıl olarak onun bildiği, (iş arıyordum) bayram sonu istanbul'da iş görüşmesi yapacaksın, çok istediğin bir iş. Sonra ankara'da yaşayacaksın, en son istanbul'a taşınacaksın demişti.
Bayramda ankara'ya döndüm. Bayram bitti o hafta çarş. Günü istanbul'a iş görüşmesine çağırdılar.
Ve oldu o iş.
Aklımda olmayan bir şeydi, sonra hakikaten ankara'ya döndüm burada çalışıyorum ama sonuçta istanbul'a taşınma gözüküyor ufukta.
Ama iş görüşmesi çok temel bir şeydi, çünkü umutsuz bekliyordum.

Ikincisi ise ankara'da eylül. Siyah saçlı siyah gözlü, topluca bir kadın.
Yarım saat falan bakıyor, ona birkaç yıl önce gitmiştim.
Bak bu hayatındaki adam evli, araştır çıkacak bir şeyler demişti. "yok artık" dedim.
Dayın ankara'ya taşınacak demişti.

Sevgilinle aynı işi yapacaksın, nisanda başlayacaksınız demişti. (o sıra adamla görüşmüyoruz)

çok umutsuzdu, adam beni asla görmek istemiyordu. Ki sonrasında hakikaten aradı. Nisanda başlamadık işe, haziran gibi falan tam olarak başlamıştık. öncesinde işle ilgili sık görüştük. Yeniden sevgili olduk (falda böyle demişti) tarih tutmadı ama tarihle ilgili çok beklentim de yok.

Vee ben aylar sonra o adamın evli olduğunu öğrendim.
Sonra ayrıldım ondan ama buraya kadarını sağlam bilmiş.

Bu ay tekrar eylül'e gittim, yine olmayacak şeyler de söyledi.
Iş konusunda sana içinde i ve l harflerinin olduğu biri destek verecek dedi.
O sırada nil ve kamil olan iki kişi çıktı işle ilgili, hiç aklımda yoktu hele kamil olanı tanımıyordum bile. Farklı kollardan deniyorlar. Birkaç güne netleşecek. Onun dışında söylediği çok şey var ama mayısı hatta haziranı bulur gerçekleşmesi.

bu hanıma nasıl ulaşabiliyoruz. Yardımcı olabilir misiniz*

Arkadaşlar benimle aynı durumıu yaşayanlara yardımcı olmak için yazıyorum benim herhangi bir menfaatim yok bu işten tek isteğim bu dertle kendilerini çıkmazda hisseden kişilere yardımcı olmak. Yaklaşık 9 ay önce eşim hiçbir sebeb yok iken evimizi terketti o gün bugün kendisi ile ne yüz yüze gelebildim ( tüm uğraşlarıma rağmen) ne konuşabildim... Tek iletişimimiz sms ileydi ve yazdığı şeyler çok onur kırıcıydı evlneli henüz 6 ay olmuşken bunları yaşadığıma inanamıyordum benden tiksindiğini beni görmeye tahammülü olmadığını ve daha neler neler yazıyordu......

Bu çaresizlikle Kocelindeki Ali Hoca'dan başladım Bakırköydeki kafelerdeki falcıları talan ettim Bakırköydeki Zeynep ile defalarca görüşmelerim oldu. Emine Akkaya'ya bakımlar yaptırdım Yenibosnadaki Sevdanın evinden çıkmaz oldum sonuç sıfıra sıfırdı elimdeki avucumdaki herşeyi tükettim bu yolda son bir umut internette adı Medyum olcay olan kişi ile iletişime geçtim bahsettiğim rakkamar ufak rakkamlar değil arkadaşlar :KK43: evliliğimin kurtulması için deli gibi çırpındım SONUÇ SIFIRDI.....

Ta ki Medyum Muhabbet ile tanışana kadar.... Ses tonundaki yaklaşımdan tutun bakım sırasında eşimle eşim evden gitmeden ve sonrasında yaşadıklarımızı bizimle birlikte yaşamış gibi anlatmasıyla şok oldum üzerimizde kara büyü olduuğunu bunun her bakım yapan tarafından görülemeyeceğini bu uğurda neler yaptığımı tek tek anlattı. Şok içindeydim....

Uzatmayacağım hazırladığı uygulamalarla eşim 3 haftada bin pişman olarak beni aradı görüşmek istediğini söyledi inanamadım kesin boşanmak istediğini söyleyecek diye korkuya kapıldım... uzatmadan sonuç mu eşim şu anda evli yaşadığımız o günlerin çoğunu hatırlamıyor bile ben nasıl bunları yazarım sana diye pişmanlıktan ölüyor sağda solda boşa ne paranızı ne de bence en önemlisi umutlarınızı harcamayın bu sıkıntıları ancak yaşayan bilir arkadaşlar....

Lütfen büyü, hoca, büyüyle ilgili işlemler hakkında yazmayınız, bu bölümde yalnızca falcılar üzerine konu ve mesaj yazmalısınız.

dikkatimi çeken yorum yapanların hep yeni üye olması ve hiçbiri inandırıcı bir geçmişleri yok kadınlar kulübünde de ilk mesajları bu formuna reklam amaçlı yazmışlar belli....
fala özellikle kahve falına çok meraklıyımdır çok ta baktırdım etkili olanlar da oldu... burdan güvenilir ark aldığım telefon ve adreslerde oldu kadınlar k.sayesinde online fal baktırdım mesela gerçekten 10/8 bilenler de oldu fal geçmişim şöyle oldu online da bana 5 soru sor dedi sordum söyledi 5 i değilde 4 çıktı derim en fazla 50 tl verdim ...
ama tek mesaj yazmış üyelerin mesajlarına inanmayın derim...boşa para vermeyin

dikkatimi çeken yorum yapanların hep yeni üye olması ve hiçbiri inandırıcı bir geçmişleri yok kadınlar kulübünde de ilk mesajları bu formuna reklam amaçlı yazmışlar belli....
fala özellikle kahve falına çok meraklıyımdır çok ta baktırdım etkili olanlar da oldu... burdan güvenilir ark aldığım telefon ve adreslerde oldu kadınlar k.sayesinde online fal baktırdım mesela gerçekten 10/8 bilenler de oldu fal geçmişim şöyle oldu online da bana 5 soru sor dedi sordum söyledi 5 i değilde 4 çıktı derim en fazla 50 tl verdim ...
ama tek mesaj yazmış üyelerin mesajlarına inanmayın derim...boşa para vermeyin

bu kısmı kimse kullamıyor heralde :KK43: aslında buraya yazarsak yorumlarımızı daha iyi olur diye düşünüyorum bende :)

uzun zamandır foruma üye olduğum ve buradan da çok yararlandığım için bu geri bildirimleri önemsiyorum. son 1 yıl hariç zevkine fal baktıran biriyimdir. son 1 yılda yoğun baktırıp bayram tatili hariç (3 kişiye baktırdım bu tatilde) uzun zaman da ara verdim.. yani deli gibi her önüne gelene baktırmam, bağımlılık derecesinde beklediğim biri yok, işle ilgili durumum iyi çok şükür, yeri geldi para da döktüm o yüzden objektif ve güvenilirdir yorumlarım bence..

her neyse, baştan sona çıkanlar listem :)

- eylül-ankara
-rukiye-ankara

bu iki falcı da eskiden çok iyiydi..şimdisini bilemem arkadaşlar.

- nesibe (3kez baktırdım, 1 inde nokta atışı oldu. ama hepsine bedeldi diyebilirim)
- melek öz
-medyumtuna (yaklaşık 8 ay önce baktırmıştım bilmiş)

çıkan fal haberi duymaya o kadar ihtiyacım var ki....

kızlar falsepeti nesibe ve falalem rezzan birde telde yiğit hepsini ben yaşadım. Kişiden kişiye değişir ama herkesin güzel falları cıksın inşalla:KK51:

Ben bu forumu 2 yıldır takip ediyorum ama yeni üye oldum, konuyu aciyorsunuz , baktirdigimiz falcı yi , nerde olduğunu kaça baktıgını , neler söylediğini sorup, biz yeni üyelerde yorum yaptığımızda reklam yapmış oluyoruz. Şimdi buna göre yorum yapmalimi, yada 2 yıldır yaptigim gibi takipmi etmeliyim bilemedim açıkçası...

Yüzyüze olarak bakırköy secret cafe murat
İnternet ortamında falimpir herapunzel

bunların ki çıktı

Venusamber
SarayliHanim
onlinelardan :)

Ankara ortakoy cafe Yildiz, ilk baktirdigim falin hepsi cikti, sonrakiler tirrtti

Naz diye bir hatun vardi, millet Ankara topiginde begenmemis ama onun da hepsi cikti.

Izini kaybettigim Gul diye bir hatun, her seyi cikti, her seyi.

Bir de Ayberk var, onn dediklerinden de cikanlar oldu.

Ben bir ara ne çok fal baktırmıştım buraların müdavimiydim. Kim övülse baktırdım.Her gittiğim falcıdan sonra ne söylediğini not almışım. Aradan zaman geçip bakınca o ara Fincan cafe Melis var onun söyledikleri büyük oranda gerçekleşmiş. Şimdi hala orda mı bilmiyorum tabi iki sene önceden bahsediyorum. Symbol de Nihal var ona da çok sık giderdim gelecekle ilgili çok bir tahmini olmazdı ama durumu güzel ifade ediyordu.

kızlar falsepeti nesibe ve falalem rezzan birde telde yiğit hepsini ben yaşadım. Kişiden kişiye değişir ama herkesin güzel falları cıksın inşalla:KK51:
Merhaba. Ben yeni üyeyim ve yiğide fal baktırdım. Forumda okuduklarına göre kimisi çıktı kimisi çıkmadı diyor. Acaba sizin falınız çıktı mı ?

X