Sadece cinsellik mi istedi..

Tamamen yanlış, adam niyetini açıkça söylemiş zaten. Etrafinda bu kadar erkekleri tanımayan baska bir kadin olmadığı için ihtimal olarak tutmuş seni hepsi bu. Gerçekten de bu kadar saftiriklik iyi degil. Biraz ağırlığın olsun rica ederim. O arkadaşından da fikir alma bir daha, resmen herifin ekmeğine yağ sürüp seni adama itmeye çalışmış. Sevgi böyle bir şey değil.

Kusasım geldi

O arkadaşla görüşme bir daha

Aydınlandım resmenn,evet arkadaşının evi olduğu için kesin o tarz şeyler söylemiştir olmayınca da bozulmuştur,bunun hırsı olabilir çünkü dediğiniz şiddet içerikli şeyleri de kesinlikle yapardı, delirmişti ben kabul etmeyince,okadar iyi tespit yaptınız ki çok teşekkür ederim,çok iyi geldi hiç böyle düşünmemiştim resmen ışık oldunuz, diyorum ya bu adamla tanıştığımdan beri aptal gibiyim…

Benzer bir senaryoyu bir arkadaşım yaşamıştı o yüzden sormustum cinsellik yaşandı mi diye. Ama bu adamı unuttu sonrasında adam engelleyince başka adamlarla aynı senaryoyu yaşadı sürekli. En son terapi alıp kurtuldu bu durumdan ve düzgün bir adamla beraber şu an. Kendini cezalandirmaktan haz alıyormuş meğerse asıl olay buymuş. Çözülunce rahatladı kadın.

En başından beri sağlıksız bir ilişki olacağını hissettiğim için onunla tanıştığımda terapiye başladım,bir seneye yakın gittim,herşeyi anlattım ama terapistim sen çok güçlü bi kadınsın derdi, hep bunu diyordu,ona yaşattığı güzel duygular için teşekkür et ve yoluna devam et diyordu,ben başaramıyordum ama tekrar konuşuyorduk terapide iyi gelmeyince bıraktım başka bir terapiste gideceğim mutlaka

Hanginiz kadın hanginiz erkek ne kadar rezil etmişsin kendini ya kaç yaşında kadınsın yalvar yakar erkeğe yalvarıp apart köşelerinde sevişmeyi kabul etmişsin senin yaptığını adam bile kendine layık görmemiş ay ne okudum ben sen git adam otel tut üstüne de parasını ver jigolo adam bildiğin ne sevgisi ne ilgisi ya

Çocuk kandırır gibi bir de.ben yetişkin biri olsam şunu bir kadına yazmaya utanırım yani

Adam ağzı ile söylemiş. Ne yapsın bacım alnınada mi yapistirsin

Harika nokta atışı tespitler, tebrik ediyorum çok güzel yerden bakıp yorumlamisiniz...Konu sahibi umarım dikkate alır.

Yazmiyim yazmiyim dedim ama yok hiç mi utanma duygunuz yok adamın........
Sinin peşinden kendinizi rezil etmişsiniz ..sizi ne gözüyle görmüş belli onu da açıkça yazmiyim...ama o insanlar bile üzerine para alıyor .sizin bi üstüne para vermediginiz kalmis....otel tutacakmissiniz bak bak bak....hayatımda çok gurursuz kadin hikayesi okudum ama pes sizin ki hepsini geçti...hiç mi kendinize saygınız yok

Arkadaşını söyle kim olduğunu söyleyeyim sana diye büyüklerin bir sözü var.
Eskiden Uğur Dündarın televizyon programlarında yol kenarlarında,araç içinde yaşanılan hayatlar vardı.mikrofon uzattıları erkeklere hastalık kapmaktan korkmuyor musunuz sorunua atın ölümü arpadan olsun diyen yurdum erkekleri geldi aklıma.
Adamı tanımıyorsun bile otel mi pansiyon mu diye tartışıp duruyorsun.sorsanıza büyüdügünde jigolo mu olacak.
Kendize saygınız olsun saygınız

Bir de soruyor musunuz? Adam açık açık sadece cinsellik için geliyorsan gel demiş. Gerçekten aklınızı peynir ekmekle mi yediniz siz? Adam size leş gibi davranmış, haddini bildiremeyip üstüne adamın peşinden mi gittiniz. İnşallah şu saçma tip sizin cinsellik esnasında görüntülerinizi falan çekmemiştir. Bir şey yaşayacaksınız da birileriyle güvenebileceğiniz birileri olsun lütfen. Size hayat kadını gibi davranan tip içinde üzülmeyin. Gerçi bir hayat kadını bile kendisine bu kadar kötü davranılmasına izin vermez.

Sizin beyninizde sorun var galiba şu konuya yorum yapmaya bile değmez. Siz anca kendinizi kullandirin. Adama yalvarip yakarın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…