Sadece sigarayı bırakanlar baksın nolur

Buarada yaklasık 6 yıl önce bende bıraktım günde bir-birbucuk paket arası iciyordum
Bırakıcam dedim ancak cok canım isterse içerim dedim kendi kendime söz gecirdim ve bi anda bıraktım
Kilo da almadım beynimden silmeye odaklandım kendimi baska seylerle oyaladım vs

Yaklaşık 19 saattir sigara içmedim. Sigarayı bıraktım çünkü. 7 yıl sonra. Bi anda. Ama kendimi aşırı gergin ve huzursuz hissediyorum. Çektiğim nefesi bile özlüyorum.

Aranızda bırakanlar varsa lütfen bana bu süreçte iyi gelecek bir kaç Öneri verebilir mi? Şiştim vallahi!
Bu yoksunluk belirtileri ne zaman geçer? Önümde beni daha kötüsü bekliyor mu?
O kadar mutsuzum ki sevgilimle ayrılsak bu kadar olurdu
Üzgünüm ama sigarayı bırakamamışsın.bırakmak böyle olmaz ben bıraktım.aklına bile gelmemeli yani şöyle düşün.sevgilinden ayrıldın ama onu hala seviyorsun geri dönme olasılığın yüzde 90.ama onu kafanda bitirirsen onun yerine başkası geçer aklına bile gelmez ya hani.yanş sigara yerine başka şeylerdwn zevk almaya başlamalısın

Doktorun söylediğine göre sigaranın akla gelmesi çok normal önemli olan canın istiyor mu ki o can istemesi de vücuttan nikotin atılana kadar mesela benim arada aklıma geliyor rüyalarıma giriyor iki yıl olmasına rağmen ama canım istemiyor

Ben hiç bırakamam sanıyordum ama bıraktım çok şükür ilk bi hafta zorluyo sonrasında unutuyosunuz bi hafta içmeyim sonra istersem içerim diyodum öyle öyle bıraktım gitti çok şükür kolay gelsin saat falan tutmayın siz sigaranın esiri değilsiniz

X