Safra kesesi ameliyatı sonrası şiddetli ağrısı olanlar

9 ay önce safra kesesi ameliyatı oldum.ağrılarım geçmedi daha beter oldum.artık yasamak istemiyorum agrilardan.
Merhaba,2021 haziranda ameliyat oldum.2022 ocakta ağrılarım tekrar başladı. Banada ultrasonda birşey olmadığı kas ağrısı çektiğim söylendi.Siz nasıl atlattınız acaba? En son teşhis neydi?

Ameliyattan 4 ay sonra sag tarafımda hafif düzeyde agri vardı.Daha sonra sirt ağrılarına başladı. Ultrasonla baktırdım herhangi birşey yok dediler. Yaklaşık 1 aydan beri de ağrılarım şiddetlendi. Ameliyat yerinde, biraz aşağısında , yanlarimda sirtimda agrilar oluyor. Bazen zonkluyor.
Geçmiş olsun agriniz gectimi

Ameliyattan 4 ay sonra sag tarafımda hafif düzeyde agri vardı.Daha sonra sirt ağrılarına başladı. Ultrasonla baktırdım herhangi birşey yok dediler. Yaklaşık 1 aydan beri de ağrılarım şiddetlendi. Ameliyat yerinde, biraz aşağısında , yanlarimda sirtimda agrilar oluyor. Bazen zonkluyor.
Ağrılarınız nasıl geçti.????? Lütfen cevap

Bende 3 hafta oldu hem gobek fitigi hem safra sağ kaburga tarafimda sanki kaya oturuyo gibi gerilme kasılma agrisi sürüyor dr uma soracağım baklm ne diyecek gerci daha cok yeni ama bilemedim gobegi ztn hiseetmiyorum uyusugum hala rabbim sifa versin herkese..

X